0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (841 puan) tarafından
Biz tasinacaz ama buraya alıştım komşulara da alışmıştım 6 ay oluyor buraya da geleli ama evimiz zemin kat eski balkonu yok soğuk oluyor eşim diyor temizlik yapıldığı bile belli olmuyor evde duvarlar eski küf oluyor  doğum yapcam klozet yok eşimde tasinalim diyor çocuk olunca üşür bu evde  çok esyamiz yok ama bulunduğum yer her yere uzak arabamız var şimdiki evim Güzel değil ama hastaneye dükkanlara yakın diğer ev yakın değil komşum olmayacak tek kalcam diye korkuyorum burda vardı yine konuşup ettiğim 

5 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
Sizin sağlığınız ve evladınızın sağlığı için hangi ev daha iyiyse oraya taşınmanı tavsiye ederim tabi ki komşulukda önemli ama evladınızın ve sizin sağlığınız da önemli canım o yüzden böyle şeyleri kafana takma
(841 puan) tarafından
Tamam canım haklısın yalniz kalırsam diye korktum bilmediğim şehir olunca
(354 puan) tarafından
Canım bende bilmediğim bi şehirde yaşıyorum kimsem yok komşularıma pandemiden dolayı ne gidiyorum nede onlar geliyor ama benim için önemli değil 4 yıldır böyleyim hiç kimsem yok yaşadığım şehirde
(841 puan) tarafından
Bende öyle yaparım çocuk doğunca zaten başımı kaşiyacak vaktim olmaz
(354 puan) tarafından
Aynen canım bide bu taşınacağız yerden başka yere tasinmayacaksaniz yüksek de oturmani onermem zemin katta biri oturuyor onun üstünde ben otuyorum canım bebeğin büyüdüğünde sıkıntı olmasın diye diyorum çünkü pencereye filan tırmanıyorlar
(841 puan) tarafından
Şuan ki evim zemin rutubet oluyor ama bu geçecek olduğum ev 1.kat altta da oturan var o güzel ev
-Reklam-
0 oy
(3,747 puan) tarafından
Ev soguk olunca olmuo valla ben ankardayim bura soguk oluyo usutcek diye rahat banyo yaptiramiyom bebisi banyo  simdi tasincan yer sicaksa ev tasin
(841 puan) tarafından
Sıcak canım araştırdık sıkıntı yok bebek için tasinayim
(3,747 puan) tarafından
Iyi ozmn Allah mutlu hzurlu eylesin yeni evinde inşallah iyi komsularin olur
(841 puan) tarafından
İnsalalh canım hepimizi hayırlı insanlar la karşılaştırsın Rabbim
0 oy
(327 puan) tarafından
Yeni taşındım bende eski evim arkadaşlarıma çok yakındı ama elektrikli soba ile ısınmaya çalışıyorduk eski ev çok kötüydü, bebeğim sağlığı her şeyden önce gelir dedik ve bebek gelmeden taşındık önce bebeği düşünün bence 
(841 puan) tarafından
Benimde tabandan küf oluyor soğuk bebeği düşünüyorum
(327 puan) tarafından
Taşınmak en iyisi o zaman, hakkınızda hayırlısı olur inşallah
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnde tasıncam bn 3 senedir burdaydım komsularım baya baya iyilerdi herşeyime koşarlardı ama evim dedigin gbi soguk hiç güneş görmüyor daha güzel bi eve geçicez onun heycanı var bnde illa ordada olur komşularım sende iyi yönünden bak
(841 puan) tarafından
İnsalalh ikimiz içinde iyi güzel yer denk gelir iyi insanlar la karşılaşırız
(1,451 puan) tarafından
İşlh cnm işlh ne zaman taşıncan sen
(841 puan) tarafından
Bu hafta içi düşünüyoruz ev boş
(1,451 puan) tarafından
Az kalmış bn bu ay sonuna taşıncam işlh güneş gören balkonlu bir ev bulduk
0 oy
tarafından
6 ayda komşu bulmuşsun gittiğin yere de cabuk uyum sağlarsın düşünme bence taşın 
(841 puan) tarafından
Komsum geldi kendi çaldı kapımı diğer türlü nerde bulcsm o da hep çocuğuna bakıyordum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 472 göst.
0 oy
14 cevap 397 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 350 göst.

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...