0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 38+2yim karnimda sancı var abartılacak kadar değil ama var uykumdan uyandim :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Geri uyu cnm
(1,301 puan) tarafından
Uyuyamıyorum
tarafından
Geri uyu ne kadar açıklayıcı ve yardımcı olmuşsun
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Sancıyı tarif edermisiniz adet sancısına benzer mi
(388 puan) tarafından
Adet sancısı gibi olursa ne oluyor kuzum:( bende 36 haftalık gebeyim düzensiz adet sancıları gibi sancılarım oluyir
(41 puan) tarafından
Benimde hiçbir fikrim yoktu doğum hakkında doğum yapmadan iki üç önce sanki her an regl olcakmışım gibi hissederdim öyle bi ağrı vardı nişan su hiçbirşey yoktu ama son gün artık  biraz daha fazla ağrımaya başladı ve bebeğim karnımda top gibi olmuştu karnım sipsivriydi ara ara da karnımın en alt kısmı geriliyo gibi oluyordu bu kasılmaymış ben bilmiyordum
(41 puan) tarafından
Düzensiz olabilir heralde ya benimde oluyordu doğumdan önce ara ara korkmayın doğum olcağı zaman zaten şiddeti artıyo
(388 puan) tarafından
Gereckten mi aaa yani.sanci değil kasılma öylemi bende sanıyordum kasılma sertleşme demek
(41 puan) tarafından
Yanlış yönlendirmek istemem benimde bilgim yok sadece ben başımdan geçeni anlattım benim böyle oldu yani bende sizin gibiydim gerçekten sorardım sürekli
tarafından
Yok canım bebeğin toplanmasi kasılması sancı olarak geçiyor. Öyle olduğunda nstye girersen sancinin çıktığını görürsün. Hafif adet sancisiysa yalancı doğum sancısı olabilir. Ama gitgide şiddetleniyorsa doğum sancısıdir. Doğum sancısı adet ağrısı gibi sadece çok daha şiddetlisi
(41 puan) tarafından
Evet aynen öyle hastaneye gittiğimde nst ye bakmadan anladılar bebekten sancı olduğunu adet ağrısı gittikçe şiddetlendi sonuç doğurdum kimse bana bu şekilde anlatmamıştı
(388 puan) tarafından
Yaa çok sağolun kizlar bilgileriniz için♥️
(41 puan) tarafından
Ne demek canım sağlıkla doğsun yavrunuz

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 291 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (843 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 369 göst.
23 Haziran 2024 Diğer kategorisinde BirAnne93 (512 puan) tarafından soruldu
0 oy