0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Bayanlar hamileyken nezaman olmamaya basladı kıyafetleriniz cözüm olarak ne yaptınız hamile kıyafeti almak sacma mı olur 

31 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
9 aya kadar giydim :) son aylarımda olmadı 1 takım aldım onlarda doguma kadar gittim ☺️
(238 puan) tarafından
Pantolonlarınızıda giyebildiniz mi kac kg aldnz
(83 puan) tarafından
58 le hamile kaldım 10 kilo aldım 68 kiloydum karnım vardı sadece giyebildim herşeyi mi
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
doğuma kadar giydim canım sadece hamileyken 2 takım aldim okadr
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ben sırf pantolon aldım görümcemde büyük neden kiyafetlerini vermişti alcak bence bol Künstler al ve hamilelik pantolonları al
0 oy
tarafından
benm karnim son 2 ayda  belli oldu bende o vakte kadar giydim bi hamile pantolonu 2 de tunik almıştım 
(238 puan) tarafından
Kac kg almıstınz
tarafından
7. ayima kadar kilo almadim verdim 7.aydan doguma kadar ise 7 kilo aldım
0 oy
tarafından
Hamile kiyafeti sacma ben asagi dogru bolaran çiçekli  elbiselerden aldim 2 tane onlari giydim hep birde hamileligim sonuna dogru hamile kotu aldim. Yani baska hic birsey almadim cunku o kiyafetlere alismak istemiyorum dogum yaptim 2.5 ay oldu kilo verip eski kiyafetlerimi giymek istiyorum insallah. Ama elbise en rahati tavsiye ederim. 
(238 puan) tarafından
Masallah canım. Kac kg aldınız verebildinmi aldıgın kiloları
tarafından
60 tım 80 oldum dogumda 72 ile ciktim. Sütüm bolarsin siye homili girtlak yedigim icin su an 74 üm yani veremedim
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benim karnım çok çabuk çıktı pantolonlarimi hiç giyemedim. Bol elbise aldım 2-3 tane kısın çorapla hep onları giydim. Hamile pantolonu aldım ama hiç sevmedim giyemedim. Benim için en kurtarıcı şey tayt ya da esofman üzeri eşimin t-shortlari oldu. 
(238 puan) tarafından
Aynen mantıklı :)
0 oy
(25,225 puan) tarafından
8 haftalıktım hiç bişeyim olmuyordu alt olarak pantolon eşofman almıştım 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben kapalıyım ve hiç üstüme oturan kıyafetim hiç yok zatrn ve hamilelikte 6 kilo aldım sadece bir tane hamile pantolonu aldım diğer herşeyimi rahatlıkla giydim 
0 oy
tarafından
Ben üst kıyafet hiç almam bir tane pantolon alırım tamam ") onu da 3 ay bitince alıyorum o zamana kadar oluyor pantolonlarım falan sonra karnım cikiyo 
(238 puan) tarafından
Bend eöyle yapıcam insallah
tarafından
Inşallah canım
0 oy
tarafından
5 aydan sonra daralmaya basladilar 6 aydan sonra olmadilar
(238 puan) tarafından
Dogumdan sonra oldularmı peki
tarafından
Genislediler yenilerini aldim
(238 puan) tarafından
Bolmu geldi yani hepsi
tarafından
Evet genişledi sonradan zayifladim eski kilomdan daha zayofladm
0 oy
tarafından
Benim iki ay ancak oldu önce bütün lastikli olanların lastiğini soktum sonra hamile kıyafeti aldım valla çok rahat Lwc den aldım uyguna kazakları bol olanı giyiyorum ama alt uymuyur bir ara esiminkileri giydim şimdi onlarda sığmıyor aldığım hamile pantolonu bol idi şimdi ucu ucuna ben 2 pantolon 1 tayt ,100 lira verdim özellikle tayt çok rahat sıcacık tutuyor abartılı birşey olmasına gerek yok bence rahat ettirsin yeter
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Dogurana kadsr giydim dogumdan snrda giydim
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Valla bi bol t.short bide bol eşofman aldm zaten pandemide bi yre gitmiyodum korkudn bi hastne kontrlüne gidiyodm o zamn giyiyodm aldıklrımda şmdi aldığm esofmn bol geliyo koydm kenara 2. Çocjta tekrr kullanırm naspse
0 oy
tarafından
Hamile tayti aldım 1 tane 2 tanede normal tunik aldım .  Tüm kıyafetlerim oluyor:)
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Sonuna kadar giydim ama bol severim zaten 2 tayt 3 tişört aldım doktora giderken giymek için el gün para mı yok demesinler diye 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kazaklarım tisörtlerim falan zaten salaş olduğu için giyebilmiştim ama sadece 3 tane hamile pantolonu aldım pantolonları 4. 5. Aydan sonra giyemedim 
0 oy
(563 puan) tarafından
Ilk hamileligimde hep giydim kiyafetlerimi pantolonlarimi zaten 6aylik dogum oldu bide karnim hic denecek kadar yoktu. Ama ikinci gebeligimde 5aydan itibaren sigamadim pantolonlarima :(( karnim büyüktü bende gittim lcwden hamile pantolonu aldim oni giydim bide elbiselerim vardi onlari giydim 
0 oy
(196 puan) tarafından
Üst sweat giyiyorum normaldede giyerdim tayt üzerine yazında elbise giyerim hamilelikten önceki giydiğim şeyler hamilelik bitincede giyerim hamile kıyafetleri almadım almayıda düşünmüyorum gereksiz bence sonra giyilmicek onlar 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Sonuna kadar giydim sadece bir tane kot hamile pantolunu aldım kapalı olduğum için tunikler falan hepsi bol normalde oluyordu giydim hepsini
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Doğuma gidene kadsr hepsi oluyordu çok kilo almadım göbeğimde çıkmamıştı:))

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 656 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 395 göst.
19 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Arzuhann (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
15 cevap 176 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,223 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...