0 oy
900 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kizlar ben sipariş ettim insallah guzel bisey gelr sizlerle de paylaşmak istedim almak isteyen varsa her bedeni var instagram kullanmayanlar da google dan girebilir butik adını yazarak bulabilrsiniz fiyati da gayet uygun hamilelere uygun bence <3

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,064 puan) tarafından
Kiz bunun aynisini ben 45 liraya aldim 3 ay once indirim diye kandiriyolar canim ayni fiyata veryolar
tarafından
Nasl elbisenin yeri memnun musn canim
(1,064 puan) tarafından
Elbise guzel ama yazin giyeleck gbi degil kumasi az kalin polyester yani ben hc kalin gyemiyorum cok sicakliyorum bende kaldirdm dolaba koydum kışın gymek icin. Ama mesela benim arkadasim yazin bile polyester gyeblyor herkesin seyi farkli olyo cnm.
tarafından
Anladım canm cok tesekkur ederim gule gule giy insallah çok ince olup ici göstermesin de kalın kışında giyilir canım
(1,064 puan) tarafından
Saol canim. Yok ic gostermiyor merak etme
tarafından
Sagolasin canım
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Peki ürün acaba aynı geliyor mu ? 
tarafından
Bugün sipariş ettim haftaya gelir o zaman yazarım canm aynisi mi die
(1,517 puan) tarafından
Tsk ederim ona göre bakarız kıyafetlere ama sayfaya bakınca o kadar da uygun şeyler değil bir çoğu var aynı fiyata senin attığın uygun
tarafından
Aynen canm sayfa geneli pahali bu tarz elbiseler uygun bende görünce atayım dedim belki alan olr diye
0 oy
(1 puan) tarafından
modaselvimgiyim.com

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,690 göst.
4 Temmuz 2019 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 432 göst.
1 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 640 göst.
26 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rüzgar'ın Annesi❣ (717 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 369 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,178 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...