0 oy
230 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Bi dönem yine olmuştu geçmişti şimdi yine geldi bunu beni göğüsüm sıkışıyor aldığım nefes bana yetmiyor ciğerlerime dolmuyor sanki kalbime bisey olacak sanıyorum tansiyonum düşüyordu 3 4 gündür halsizim yerimden kalkacak halim yoktu öylece yatıyordum kafama taka taka bu halt geldim bise var mı acaba bende diye düşünmekten bana akıl verin basimdan geçen nasıl psikolojkmen rahatlarım 

5 Cevaplar

0 oy
(677 puan) tarafından
Sen kendine yardım etmezsen kimse sana yardım edemez.sonucta bunun panik atak olduğunu biliyorsun kendini sakinleştirmeye çalış İnşirah suresi oku bol bol ve lütfen hastayım diye dolanma ortalıkta kalk ne iş yapman gerekiyorsa yap boş boş oturunca da kafanla surekli düşünürsün kendini iyalayacak s3yler bul.cocugunu al dışarıda yürüyüş yap
(178 puan) tarafından
Panik atak evet biliyorum ama acaba kalp krizi mi ölecek miyim çocuğuma ne olacak diye düşünmekten kendimi alı koyamıyorum hep bi kötüsü olacak bana bisey olacak bi hastalık bulmaya araştırmaya çalışıyorum hastayım halim yok deyip gunlerid yatıyorum allah razı olsun sizden cok guzel anlattın birileriyle böyle konuşmak rahatlatıyor
(677 puan) tarafından
Kafanı oyalamazsan giderek daha da kötüleşirsin.aklına o düşünceler geldiğinde hemen dua etmeye başla İnşirah ve ayetel kursu oku bol bol.hiç boş durma surekli iş yap yada disari cik açık havada yürüyüş yap ailen arkadaşların varsa onlarla görüş.beynimiz bizden daha akıllı kendi akıl sağlığını korumak için başka organlara hastalık gonderirmiş o yüzden halsizliklerin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kırmızı oda Sadi yi izle onun da panik atağı var
tarafından
Hüsni kurunti:)
(178 puan) tarafından
Bilmiyorum ona hiç bakmadın da tedavi ediliyor mi ne anlatıyor
tarafından
Nefes egzersizi öğretiyordu canım bı kulak ver bence ben öyle izledim gectim
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Kirmizi odada sadi var  panik atak krizleri geciriyor diye gidiyor terapiye.... o kriz gelmeye başlayınca gozlerinj kapatip  bileğinden gecen damarını tutup 5 e   10 a kadar derin nefes alarak sayıyor.  Doktorun verdigi ilaçları  içiyor .... doktor ona bununla kendisinin basa cikmasi gerektiğini  söylüyor sakinlestirmesi gerektigini kendini... tabiki bu hastalığının  sebebi de küçüklükten  gelen yaşadığı  elem olaylar.
0 oy
tarafından
Biz burdan sana nasıl bir yardımda bulunabiliriz ki
0 oy
tarafından
Vallahi canım ben de 3 tane çocuk olduğu için ben sürekli yaşıyorum panik atağa her an her saniye tutuyor ama ben çocuklarım için onu o anda yenmek durumunda oluyorum yani yeniyorum Ben gece yatarken de Yatağımdan fırladığı mı bilirim Erken doğumu ettim 5 ay oldu 3 kere dikişlerim patladı sezeryanlıyım Ben çok şey atlattım arada da oluyor 50 gün Baş boyun ağrısı çektim sürekli tutuyor tansiyon de sen 10na 9 oluyor sürekli

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.
2 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnhy (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 370 göst.
16 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,710 kullanıcı

...