0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (616 puan) tarafından
Kizlar oğlum 22 aylık sabah kalktgnda hafif kırgınlık vardı üstünde sonra bn kahvaltı hazırladım bir iki lokma yedi yemedi bnde sonra az calpol verdim kakasida kahverengiydi böyle çamur gibi derler ya o şekilde dış diye düşündüm ama biraz öncede kustu biraz yedikleriydi sanırım çünkü taneli bir şekilde eşimi aradım iş yerinden gel götürelim diye götüreyim dimi en iyisi 

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yok valla hemen götürmüyorum. 3 gün önce benimde oğlum kustu girmedim çok şükür iyi
(616 puan) tarafından
Pandemi süreci olduğu içinde yedirginim
tarafından
Devam ederse götür ama rahatsızlığı yoksa gitme.
-Reklam-
0 oy
(2,074 puan) tarafından
Götür bencede enfeksiyon fln vardr belki. 
(616 puan) tarafından
Evet eşimin işi arabyla 40 dk uzaklıkta şimdi onu bekliuorum gelmesini gelsin goturcem inşallah bir şey yoktur
0 oy
(234 puan) tarafından
Götür canım enfeksiyon olabilir 
(616 puan) tarafından
Goturcem eşim geliyor simid
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben ilk günü götürmedim virüs almış ikinci günü götürdük eğer ilk gün gelseydiniz dahaa cabuj toparlardi dedi bidaha hemen götüreceğim sende götür bence
(616 puan) tarafından
Bnm oğlumda mesela hastalık başlangıcında goturrsek belki bı nebze ama beklersek çabuk kötüleşiyor
(1,939 puan) tarafından
Benimki kötüleşme olmuyor da ama genelde enfeksiyon alınca kusması oluyor bunu öğrenmiş oldum
0 oy
(4,003 puan) tarafından
ben hemen goturmuyorum canim, bikac gunden uzun surse  o zaman gotururum . 
(616 puan) tarafından
Benimki bünyesi çok zayıf

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 418 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ece18181 (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 86 göst.

397,020 soru

11,874,937 cevap

35,990 kullanıcı

...