0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Aksam saat 5den bu saate kadar gecmeyen iki kasigimdada siddetli batma var ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum randevuda bulamadim 10dk araylada bebegim toparlaniyor ortada hareketleri yavas 19unda gidicem 6 aylik hamileyim haftami tam bilmiyorum 25 veya 26 olmam lazimdi kizimdaki dogumda gibiyim sanki ya cok siddetli acilde bakmiyor burasi eskisehire gonderiyor

15 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sukur kizlar gittim geldim nstye almadilar muayneye gittigimde karnim yumusakti doktor pek inanmadi bile nst ye alicak 8inde tekrar cagirdi haftaya gene gidicem suan nstye alsa bile haftam kucuk oldugu icin duzgun sanci olcemezmis haftya gidicem nstye sanci falan cikarsa igne yapcaklarmis
tarafından
Geçmiş olsun canım
(1,284 puan) tarafından
Ağrıların ne durumda peki hastanede ağrın olmadi mi hiç
(2,765 puan) tarafından
Agrim vardi ama kasilma olmadi canim
(1,284 puan) tarafından
Geçmis olsun dikkat et kendine
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Cnm gitme imkanın varsa git ne olur ne olmaz
0 oy
(46 puan) tarafından
Bı acile gidin Geçmiş olsun 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Gidip görnmekte fsyda var
0 oy
tarafından
Canim ben de yalancı sanci ve kasılmalara acilw gittim bebegimin kalp ritmi cok duzensizdi hemen sezeryana aldılar yani yalancı sanci dedi doktor ama normal dogum sancisi gibi cok şiddetiydi ne olur ne olmaz acile git
(2,765 puan) tarafından
Haftam kucuk ama canim boyle birsey mumkun olabilirmi
tarafından
Belli olmaz kesin bir sey diyemem ama sen ihmal etme canım
tarafından
Ben de 34. Hafta dogum yaptım
(2,765 puan) tarafından
Randevu bulamiyorum ki canim bulabilsem gidicem buranin acili hemenen ufak biseyi bile velveleye veriyor yuregimi agzima getiriyor zaten acilde ebe yok normal doktorlar var muyane olmam icin randevu istiyorlar mecbur aldim randevuyu
0 oy
(188 puan) tarafından
Herkes de aynı olmaz canım bı jsstsneye git için rahat eder benim kızım 42.haftada doğdu nerdeyse o gün de doğum baslamasaydi suni sancı vereceklerdi
(188 puan) tarafından
İşte o yüzden doktor gitmem lazım daha minicik inşallah öyle bişey yoktur ama bebek kendini toparlıyor kasılıyor diyorsun
(2,765 puan) tarafından
Evet xcanim tam ortayatoplaniyor tas gibi oluyor karnim
(188 puan) tarafından
Sancıların adet sancısı gibi gelip geçiyor mi peki yoksa sürekli mi
(2,765 puan) tarafından
Hic gecmiyordu canim ama sukur suaniyiyim
(188 puan) tarafından
Çok şükür
0 oy
(13,266 puan) tarafından
Esra iyi misin cnm ? Geçti mi sanci
(2,765 puan) tarafından
Gecti canim sukur iyiyim
0 oy
(234 puan) tarafından
Acil nasıl bakmıyor kadın doğum için acil bölümü yokmu git bu kadar şiddetli ise 
(2,765 puan) tarafından
Acilde doktor yokki canim hamilelikden anlayan kimse yok biz ilcedeyiz
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Geciktirici iğne yaparlar her gün eğer doğum sancısı ise.
(2,765 puan) tarafından
Haftaya gidicem tekrar galiba igne yapariz dedigide senin bahsetigin igne
(7,549 puan) tarafından
Gittin mi yani canım? Ne dediler?
(2,765 puan) tarafından
Sukur kizlar gittim geldim nstye almadilar muayneye gittigimde karnim yumusakti doktor pek inanmadi bile nst ye alicak 8inde tekrar cagirdi haftaya gene gidicem suan nstye alsa bile haftam kucuk oldugu icin duzgun sanci olcemezmis haftya gidicem nstye sanci falan cikarsa igne yapcaklarmis
(7,549 puan) tarafından
İyi şükür ya. Dikkat et kendine
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ambulans ara 
(2,765 puan) tarafından
Ambulans arasam karsimdaki hastane gelicek canim oda bisey anlamiyot kadin dogum falan yok
0 oy
(175 puan) tarafından
Erken dogum belırtılerıde olabılır. Kasılmanda varsa duzenlı sakın aksatma. Ben 25 haftalıkken dogum yapmıstım. Benım sadece duzenlı kasılmam vardı
(2,765 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bebegin nasil ne durumda suanda
(175 puan) tarafından
3uzdu benım. Bırını kaybettık dıger ıkısı 29 aylıklar su anda. Cok sukur saglıklılar. Bu arada yukarıda haftan kucuk oldugu ıcın sancı cıkmaz demıs doktorun ama yanlıs bılgı vermıs. 25 haftalıkken sancım cıktı ust duzeydı ve ben hıssetmedım. Sadece kasılma hıssettım. Doktorun yanılıyor sancın olsa cıkar
(2,765 puan) tarafından
Basin sag olsun canim rabbim sabir versin doktor benim doktorum degildi canim baska doktora gorundum oda sanki basindan savdi bide randevusuz gittim ya soguk davrandi
(175 puan) tarafından
Sagol canım allah razı olsun. Anladım genelde kendı doktorun olmayınca oyle davranıyolar
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sen neredesin ki kuzum gıtmen gerek bence bu sekılde evde durursan Allah korusun dogumum baslar erkenden gıt ki durdurma ihtimali olsun 
(2,765 puan) tarafından
Ben ilcedeyim doktorum arabyla gitmeye kalksam 1 saat uzaklikda evimin karsisinda hastane var ama sikayetlerden dolayi kadin dogum ve disci bolumu kapandi ameliyat hanesi olsun yatakhanesi falan hepsi gitti saglik ocagindan farki yok onuda yanlis teshis koyuyor zaten
(4,061 puan) tarafından
Hay Allah ya bende bilecık golpazarında oturuyorm suyum geldi fark etmedim sabh gıttım doktora suyunun bıttını dedıler kızım cok kasıldı falan yarım satte doguma alındım
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Acil yine de bir nst falan yapar bir git istersen. Gerçek doğum sancısı mi yoksa başka birşey mi ogrenirsin
(2,765 puan) tarafından
Nst falan yokki canim burda hic bisey yok evimin karsisinda hastane
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Hastaneye gitmen gerekir.  Nerede oturuyorsun da ebesi falan yok ki. Eskişehir e gönderiyorlar demişsin bence git . Bende Eskişehir e yakın oturuyorum her muayene için oraya gidiyorum
(6,046 puan) tarafından
Ben Bozüyük te oturuyorum canım burda da devlet Hastanesi'nde 3 kadın dogumcu var al birini vur ötekine. Eskişehir Gurlife Hastanesi'ne gidiyorum.
(2,765 puan) tarafından
Bizim burdaki kadin dogumcu hamile kadina bi ilac vermis o ilacdan dolayi kadin ölu dogum yapti sikayetler edildi bide cok onceden de bi kac defa kadinlara bebekle ilgili olmayan sorunlari soyleyip bebegi almayi tavsiye etmisler mahkrmelik oldu bu hastane kac defa da dogum sedyesindeki kadina doguramiyorsun diye eskisehire goturmusler o yuzden kapatildi hastanenin poliklinigi   suanda acil varsadice o acilde idrar ve kan prosudurunu imzalamamis tahlil falan yapmiyorlar bosuna bekliyor kapiainda iki tane ambulans
(6,046 puan) tarafından
Gurlife dan mi bahsediyorsun canım. Ben gitmeden çok araştırdım bide doktorumdan çok memnunum. Mehmet Zafer hocaya gidiyorum. Ama doğum başka şehirde olacak zaten
(2,765 puan) tarafından
Hayir canim evimin krsisinda hastane var ebesi yok dedimya isde o bu bahsettim hastene cifteler devlet hastanesi ben eskisehir sehir hastanesine gidiyorumnormalde birinciyi orda dogurdum ikinciyide orda dogurcam
(6,046 puan) tarafından
He anladım canım ben bı an benim gittiğim hastaneden bahsediyorsun sandım..
0 oy
(118,488 puan) tarafından
agir bi is yapma
(2,765 puan) tarafından
Hergun odun komur yatak kaldir indir yapiyordum ama artik esim yaptirmiyor bi kac gundur yatagi bile toplamiyorum
(118,488 puan) tarafından
toplama baci bebenden önrmlimi
(2,765 puan) tarafından
Oyle valla ☺☺☺

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 487 göst.
0 oy
3 cevap 129 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 204 göst.
0 oy
11 cevap 149 göst.

374,703 soru

11,208,127 cevap

34,512 kullanıcı

...