0 oy
1,142 göst.
Aile kategorisinde (6,360 puan) tarafından

Belki ilginc olanlar vardr canı sıkılanlarda vardr muhtemelen degisiklik olur sayfada :)

17 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından

Dayimin torunu oluyo bnim esim kaynanamla kuzeniz yani :) kaynanam onun numarasindan bni aramisti oda eski sevgilisin numarasyla karistrip msj atmisti cvp vermedim snra durum anlasildi ozur diledi faceden eklemisti daha oncede surekli sohpet etmeye calisti tatli diliyle kandrdi bni :)

(6,360 puan) tarafından
Aa tesadufe bak bilerekten eski sevgili diye mahsustan sana mesaj atmasn yanlis oldu diyerekten:)
(216 puan) tarafından
Bilemiom yemin edio ama inanasim gelmio bnimde :)
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından

Eşimle memleketin kasabasında tanıştık düğüne gelmiş yegeninin yegeni de benim arkadaşımdı tabi bnm haberim yok düğünde numaramı istedi öyle konuşmaya başladık ve şimdi paşamızı bekliyoruz 

(6,360 puan) tarafından
Yaa ne güzel kazasiz belasiz sağlıkla kucagina alirsnz insallah kac haftalksn ?
(44 puan) tarafından
37+2 iki hafta ilerde gidiyor bebiş 39+2 hangisine göre gelir artık bilemem
(6,360 puan) tarafından
Ayy cok az kalms insallah bizde o gunleri görüruz kazasiz belasizz :) normalde adet tarihine gore gelir diyolar ama belli olmaz
(44 puan) tarafından
İnşallah rabbim bilir ne zaman gelir tabi bu ara ağırlarım var ama acılmam yok senin kaç haftalık canım
(6,360 puan) tarafından
19 haftalgz biz daha :) yolun sonunaa daha cok var
(44 puan) tarafından
Zaman geçiyor ben bu zamana nasıl geldim anlamadım bile tabi son günler gecmiyor sanki zaman duruyor
0 oy
tarafından

Arkadasimin sevgilisiydi :D 

(6,360 puan) tarafından
Ask bayaa bi degisik bisey onceden cevremden goruyodum kiskaniyolar onsuz uyumakta gucleniyorum yok o olmadan yemek bogazmdan gecmiyo diyodular bende dalga geciyolar saniyodm saka falan diyodm ama megersem oyleymis esim de bana karsi oyle cok sukur arkadaslariyla mangala bile gitse eve donmeye yakin bana pisirir sicak sicak getirirdi şimdi o da benden uzakta sevdiği yemek oldu mu yiyemiyorum o gozumun onune geliyo ask yasamasini bilene cok guzel bisey insallah herkes bir gun tadar
tarafından
Insallah hayirlsiiyla :)) daim olsun herkesin mitlulugu
(6,360 puan) tarafından
Aminn insallah
tarafından
Ayy ben çok duygulandımmm
tarafından
:) evet film gibi bende duygulaniyorum hep
0 oy
(111 puan) tarafından

Instagramdan tanıştık:))

(6,360 puan) tarafından
Her şérde vardir bi hayr canm :) hamileysen aklina getirip sıkma güzel canini sen ailesiyle problem yasiyodun galiba demi
(111 puan) tarafından
Ailesi zaten problemde bide kendisi problem olmaya başladı
(6,360 puan) tarafından
Ayri eve çıkmayana kadar insana huzur yok vallahi ben de ev ustundeym rahat edemiyorum diye sinirleniyorum ayrica kayinbabam annemlern gelmesini istemiyo bende esime soyledm donunce ev alacan diye ben daha fazla dayanamiyorum ailem evime gelip gidemiyo dedim o da tamam dedi insallah soyledigini yapar
(111 puan) tarafından
Bende esime dedim hatta  ailesiyle kavga edip babamin evinde gittim babam geri gondermiyordu ayri eve cikicam 4 ay sonra taksit biticek sabredelim dedi simdide cikmak istemiyorum burada kalalim dedi yani burdayım cikamiyorum kafayi yemek üzereyim
(6,360 puan) tarafından
Tatlm surekli ayri evi dile getirme ona soyle boyle huzurumuz yok evliligimizin tadı cikmiyo ben seninle ozel seyler yasamak istiyorum cocgmuzu yanlız ikimiz buyutelim ben sana arada sürprizler yapmak istiyorum de anlar insallah seni
0 oy
(137 puan) tarafından

Bizde esimle bi ramazan bayraminda tanistik bn daha 14 yasindaydm babamin marketi vardi orda babama yardima gitmistim eaimde musteri olarak gelmisti orda begenmis sonra baktm cocuk butun gun surekli markete geliyor bi sakz aliyor gdiyor faln bn bisyler caktm aksaminda da dugune gittik baktm ayni cocuk yine orda beni kesiyor eve kadr takp falan etti snra kuzenimden numarami alms msaj atti bnde tabi cocukluk bi sevgilim olsn nasl bisymis bide bn tadaym ddim kabul ettim :)) sonuc 5 yillik evliyiz 2. Kizima hamileyim ;)

(6,360 puan) tarafından
Cocukluk aski desenee ay ne güzel:) rabbim mutlulugunuzu beraberliginizi bozmasın cocuklarinizi size bagislasn insallah :)
(137 puan) tarafından
Amin insaallahh hepimiznkini daim etsin
0 oy
(22 puan) tarafından

Esimle benim evim arasinda 1 sokak var yani balkona ciksam esimin evi gozukuyor fakat Ben tanimiodum esimi arada mahallede goruyordum sadece Sonra face de arkadaslik istegi gonderdim yanlislikla o da kimsin yazdi iste Ben kendimi o kendini tanitti derken 2 ay olmadan sevgili olduk daha Sonra 2 sene sevgili kaldik 6 aylikda evliyiz 5.5 aylik da hamileyim

0 oy
tarafından

Üniversiteden sınıf arkadaşı. 7.yılda evlendik 

0 oy
(452 puan) tarafından

Bizde facede tanıştık 5yıl önce iki arkadaş olmuştuk sonra biraz zaman geçti eşim bana çıkma teklifi etti ama bn başkasından hoşlandığım için kabul etmemiştim, sonra bu almanyadan memlekete izine geldi buluştuk şimdi biraz saçma gelicek ki bana bile saçma geliyor düşününce ama çıkmadığımız halde eşimi ozaman bu bnm sevgilim diye annem veve teyzemle tanıştırdım eşimde dünden razıymış hatta bn öyle diyince demek ki bi şansım var diye sevinmiş neyse o gün gezmeye çıkalım dedik ama teyzem yalnız gödermem dedi ve rahmetli kuzenimide bizimle yolladı çıktık kahve falan içtik ondan sonrada dolaşalım dedik gezinirken eşim elimi tuttu bnde kuzenim anlamasın diye elimi çekmedim, ztn çıkıyoruz demiştim ve iki yıl çıktık üç yıldırda evliyiz, iki aylıkta bi oğlumuz var :) 

(452 puan) tarafından
Şimdi okudum cnm senin hikayende gerçektende Film gibiymiş. Bnm eşimde eski kız arkadaşını anlatıyordu şöyle yaptı bana böyle yaptı diyordu. Bende aynı senin gibi teselli ediyordum eşimi seni seven seni anlayan biri çıkacak karşına diyordum meğer kendimi söylüyor muşum ona. Ztn oda bn onu öyle teselli ederken başlamış benden hoşlanmaya. Peki şimdi iyi misin atlattın mı kanseri?
tarafından
Inan bnde bilmiyorum atlattim mi :D umursamiyorum da iki yil once 6 ay hastanede yattim agir kemoterapiler aldim  snra nakil olcaktim ama nakilimde % 20 olum riski organlara hasar verme olasiligi yuksekti ve yumurtaliklari islevsiz hale getiriyordu kisirlik kesindi yani bunu ogrenince hasta oldgmu o zaman kabullendim ve yikildim esim yanimda oldu aileleri ikna ettik bi ay icinde nikah kiyip embriyo dondurduk sol yumurtalik bitmisti zaten sagdan alindi yumurtalar 3 tane bebek dondurduk bi ay icinde dugun yaptik bu sirada nakil hazirliklari yapiliyordu ki verici vazgecti biz evlendik ilk kontrole gittigmizde sonuclarda hastalogin iyiye yoneldigini ogrendik nakil askiya alinabilir suan iyi gidiyoken bunca riske girmeye gerek yok dedik iki yil oldu hala sabit degerler bakalim bes yil dolarsa atlattim diyebilicem insallah
(452 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah çok çok geçmiş olsun
tarafından
Cok sagol canim oglumu bi dogurayim.da sag salim snrasi allah kerim suan nana bisinolsa onu alirlar :(
(452 puan) tarafından
Allah korusun cnm, dualarım seninle inşallah bebeğini sağlıkla alırsın kucağına ve snde tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah <3
0 oy
tarafından

esim benim babamin amcasi oglu oluyo ben ben baskasiyla evlenme asamasina gelmistim ogrendimki sevgilisi varmis evlenmekten vazgectim inat ugruna esimle cikmaya basladim megerse esim 1 yildir beni seviyomus evlenecegim icin icinde kalmis onun inadina ondan once evlenmek icin esimle evlenmek istedim ama esimin askerligi gelmisti askere gitti geldi evledik inat ugruna evledim ama esim okadar cok seviyorumki iyiki inat icin evlendim diyorum simdide kizimizi bekliyoruz

tarafından
Anaaaam  iyiki sevmissin iyiki esinde seni seviyomustu koz hayatinla kumar oynamissin resmen deli :) ya kotu biri olsaydi koru korune dalinir mi oyle :)
tarafından
bir anlik ofke iste boyle yaptiriyo sansim iyimiski kocam iyi cikti
tarafından
Cok sukur ki oyle olmus :) daim olsun canim
tarafından
sagol cnm tsk
0 oy
(10 puan) tarafından

Dayımlarla aynı apartmanda otryorz Birgün işten geliyodum tam yukarı evime çkyodum hatta yarı yola kadar geldm  sonra dedim bi dayimlara bakyım npyolar dye eşimde iş için bu tarafa gelms gelmiskende yengem süt kardeşi oluyor ona uğrams tam içeri girdim oda içerdeydi ben hiç bakmadım ama o bni o zmn görmüş beğenmiş sonra yengemı arayıp bni soruyomus birgun yengemle otururken yine aradı daha önce söylemiş gelince msj at arycam dye yani yengemle iş birliği yapmışlar sonra bnmle konuşmak istedi Bn hayır kesinlikle olmaz Bn ne konuşacam falan desemde dinletemedim zorla tlfonu bana verdi konuşmaya başlayınca sanki 40 yıldır tanşyor muşuz gbi muhabbete girdik bni konuşmasıyla büyüledi resmen o günden sonra görüşmeye basladk bir sene sonrada evlendik :)

tarafından
Bende kuzenimi faceden ekliycektim ismini soyismini yazdım elimine resmi çıktı çok yakışıklıymış dedim ekledim sonra kimsin fln konuştuk bana böyle burnu havada tavırlar Bn ekledim ya.havalara girdi sonra 3 gün sonra seni isticem dedi bnde Bn senle konuşmak istemiyorum ki fln dedim bikqçgün uğraştı 2 hafta sonra tam 5 kez isteyerek ailemden sozlendik babam vermem Bn sana kız dedi çünki şimqrık gbi duruyordu şimdi damadını eliyle besler=)
0 oy
(47 puan) tarafından

Benim ki ilginç ama çok uzun .ben tanismamiza gelinceye kadar akşam olur :) 

Ama ilk görüşte aşktı bizimkisi .ikimizde renkli gozluyuz onun bir bakisi .benim bir gulusum yetti de artti.2 yıllık evliyim esimi deli gibi seviyorum. Onu kendimden bile cok sevdim ..

Ama kaynanamgil yüzünden onun sevgisi biraz azalmış gibi .onlarla aynı binada oturuyoruz .ve bir gün özel gecemiz olmadı bir gün bas basa olamadık. Anca ölürsem rahat edecem ....

0 oy
(278 puan) tarafından

Eşimle ayni mahalledeniz ve kader bizi esenler otogarinda karsilastirdi ve o gunder tam 7 senden beri beraberiz cok mutluyuz :)

0 oy
tarafından

Oğlumun ogretmeniydi :)) biraz biraz etkilendiğini seziyordum ama umursamiyordum.sonraki yıl iyice hissettirmeye başladı.ama yine açılmadı zaten ben de pek etkilenmiyordum.iki yılın sonunda şehir değiştireceğimizi öğrenince birden ***** olsa anlardı görmüyor musun iki yıldır sen benim halimi deyip fırça atmıştı. Bir adım gelsen şimdi iki yıllık evliydik seninle dedi.yavas hoca demiştim :)) sonra zaten bırakmadı üç beş gün içinde baktım ki melek gibi adam aşık olmuştum bile... 29 ekimde nisanlandik 10 kasımda da yani tam yüzüncü günümüzde evlendik.iyi kadar evlenmisim her anıma binlerce şükürler olsun 

0 oy
(23 puan) tarafından

Universitenin ikinci gunu ingilizce dersinde tanistik. Sonra sira arkadasi olduk. 5 sene  sevgili kaldik 3 senedir de evliyiz:)

0 oy
tarafından

Eşim le ortaokul arkadaşıyız. On iki yıl sabrın ardından evlendik. 

0 oy
tarafından

Is yerlerimiz yakindi ve ilk gorste ask diyelim esim bni gorunce o bnm oluck demis :))) 

Bnde iki gun cikar ayrilirim dedim oyle olmadi asik oldum hmde nasil oldum :) zor oldu ailesi yuzunden evlenmemz bni istemediler esim onlri karsisna alp evlndi bnmle :) simdi 11 aylik evliyiz 5 aylik hamileyim :) 

0 oy
(25 puan) tarafından

Benim tanışma hikayem buradakilerden çok farklı :) Eşim beni otobüste görmüş:D 2014 yılıydı. O zamanlar ben çocuk gelişimi bölümünde kurs eğitimi alıyorum. Eşim istanbula teyzesinin yanına gelmişti. Normalde Ünyede yaşıyordu. Bir gün kurs çıkışı otobüse binerken acele etmiştim çünkü bizim oraya otobüs yarim saatte bir geliyodu. Otobüsü kaçırmıyım diye kapısına doğru koşarken yanlışlıkla birine çarpmıştım ama yüzüne hiç bakmadım afedersiniz deyip geçtim. Sonrasında en arkada bi yere oturdum müzik dinliyodum bi yandan da instagram face takiliyorum. Çarptığım kişi eşimmiş yüzüne hiç bakmayınca dikkatini çekmişim bana istanbulda evli kadınlar bile kocalarının yanında başka erkeklere bakıyolar o kadar rahatsız oluyorum ki sen hiç bakmayınca merak ettim seni takip etmek istedim demişti konuşmaya başladıktan sonra. Neyse ben instada takılırken eşim gelmiş başımda ayakta durmuş ordan ismimi falan görmüş. Ben inmeden önce o inmiş otobüsten. İner inmez de hemen takip etmeye başlamış bütün resimlerimi beğenmişti:D neyse bende bu küm acaba diye düşünüyorum hiç tanıdık arkadaşımız yok hiç görmediğim de biri. Bi süre sonra face mi de bulmuş insta üzerinden. Ben karşılık vermeyince faceden yürüdü :D ilk başlarda kabullenemedim. Önceden yaşadığım bazı olaylardan kimseye güvenim yoktu. Sevgili olaylarını falan da hiç düşünmüyodum. Birde istanbul nere ünye nere dedim kendi kendime. Neyse eşim baya bi ısrarcı olunca bi şans vermeye karar verdim. Konuşmaya başladık. Bi süre arkadaşça baya konuştuk. Buluşmaya karar verdik. Eşime karşı bişey hissetmiyodum ilk başta ama bulunacağımız gün o kadar heyecanlandım ki o an ondan hoşlanmaya başladığımı anladım bişeyler değişmişti çünkü bende hissediyodum ama çabuk karar verip hem onu hemde kendimi üzmek istemedim. Neyse biz buluştuk o gün çok güzel geçti eşim yağmuru ıslanmayı hiç sevmez sırf ben seviyorum dedim diye benimle yağmurda yürüdü. O hafta çok ağır nezle oldu kıyamam ya sırf benim için :). Sonrasında bi kaç ay geçtikten sonra sevgili olduk ertesi gün askere gitti. Uzun dönem. Denizci olarak hatay a gitti. Sas komando seçimi için denizin 10 metre dibine dalanları istanbul beykoza eğitime gönderiyolar diyince eşimde burda olmak için eğitimlere katılmıştı istanbula gelemeye hak kazandı. 1 ay haftasonlari hep buluştuk konuştuk. Eşime güvendiğimi onu gerçekten sevdiğimi anladım. Tabi askerlik süreci ikimiz içinde çok yıpratıcı oldu ama sonrasında herşey çok güzel gelişti. 1 yıllık evli 7 aylık hamileyim. Eşimi eşimin ailesini çok seviyorum. İyiki diyorum iyiki otobüse binerken ona çarpmışım :D

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 464 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 750 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nurlanin anasi11 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 607 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 573 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,684 soru

11,207,495 cevap

34,510 kullanıcı

...