0 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Genelde hep duyuyorum yeni enistemden de duydum adam karısını aldatmış çocuğu görmüş öldürmüş felan diyordu yıllar önce akrabalarımıs şimdi bu erkekler aldatıyor karısını istemiyor demekki ama biri öğrenince Yusuf Yusuf oluyorlar neden zaten karını istemiyorsun ki öğrense ne olacak? Karisinin duymasın dan çok korkuyorlar yada kadın öğrenince gitmesin diye ayaklarına kapanıp yalvarıyor ama neden zaten istemediğin için o kadını yedin b.oku Çok merak ettim kız :) (bu arada evlerden uzak eşime güvenim sonsuz Allah kimsenin yuvasını yılmadım❤️)

11 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Adam hergün kuru fasulye yemek istemiyor bi kere farklı yemek yiyince mabadı tutuşuyor geri.kuru fasulyeye dönüyor
tarafından
Ahahahhahah sesli güldüm :D
(5,311 puan) tarafından
Yani  gerçekte duyduğum  bahanelerde eşim bakımsız ilgi göstetmeiyor hergün bağırıyor   hiç işveli değil saç baş dağınık hergün yorgun vs aldatma bahaneleri işte
tarafından
Karakter meselesi Allah korkusu vs. Aldatmak çok haklisin
(5,311 puan) tarafından
Karekterden değilde insanların nefsine dur dememesinden kuzum
-Reklam-
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Geçen dizi izlerken aklımdan geçti bu :Dd
tarafından
Şuan bende takıldım :D
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kendi çocuğunu mu öldürmüş
tarafından
Bilmem ay
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Biz boyleleerine kisaca Ş.ERF.SIZ ŞEREF YOKSUNU 

diyorz canim
tarafından
Karısı öğrenince neden Yusuf Yusuflar işte neden gitmesin diye yalvariyorlar
0 oy
tarafından
******** erkekler var yani
tarafından
Bacım ettiğin küfür gözükmüyor :D
tarafından
Admin kapatıyor ben değil
0 oy
tarafından
Bence  etraftaki kaşar peyniri cokkkk :))))
tarafından
Ay vala ha  bende  aynı durumu  yaşadım :)))   gidip sacini   yolaydn
tarafından
Ne yolacam kız onun seviyesine mi dusecem haa eşim gelip soylemeseydi o ayrı ama adam geldi söyledi birde beni götürdü :D
tarafından
HelL al eşine o zaman; )  benim eşim soyluyo pişman oluyo
tarafından
Hep öyle bin şükür :D ne pişman olacak o marketin önünden geçerken felan görsün diye karnımı seviyor opuyo :D hemen doğsun doğar doğmaz kızımla gidecem diyor :D
tarafından
Maşallah d
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ben 1997 doğumluyum 1996 doğumlu mahalle arkadaşım vardı babası be yengesi amcasının eşi yani birlikte oluyorlarmis görmüş kız kayboldu 6 yaşındaydık polisler geldi kameralar tvye çıktılar aradan 1 hafta geçti kızın cedesi bulundu öz babası ve yengesi öldürmüş üzerinde sigara söndürüp çamaşır suyu icirmisler allah belasını versin ikisinin de güzelim kız melek oldu ahlaksızlar yüzünden 
tarafından
Ohaa pislik kop.ekler Allah surundursun ins böyle insanlari
0 oy
tarafından
Düzenlerini bozmaya cesaretleri yok fakat çapkınlık yapmak eğlenceli geliyo nefislerine
tarafından
Nankör k.opekler
0 oy
(27,336 puan) tarafından

******** tahtası eksik olsan erkekler bu düşüncede istw

tarafından
Kız anlamadim
(27,336 puan) tarafından
Yani bazı erkekler böyle
0 oy
(130 puan) tarafından
Benimde kaynanamin yegeni ayrilacakti geri baristi 2 senedir bosanacalardi ama baristilar simdi ayriliyolarmis 3 yasinda kizi var ama hamile kalmis gene ama ayriliyolar kontrol hapini icmeyi unutmu sgebe kalmis yazik vala olan cocuklara oluyo bebek babasiz buyucek madem ayrilma durumundsn zaten biliyosun ne diyr dikat etmiyosun oyle degilmi 3 aylik hamile suan ama ayriliyolar 
tarafından
Yazık yaa valla gerçekten olan bebelere oluyor
(130 puan) tarafından
Aynrn canm
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ar damarı çatlamış erkek milleti her bk u yer ama düzeninin de bozulmasıni istemez çünkü aldattığı kişi de normal değil bir düzeni yoktur evdekini bırakıp gitse onun gtunu kim toplayacak ekmek elden su gölden evde herşeyi yapan bı kadın var sonuçta  
tarafından
Çok dogruuuu :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 584 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 786 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 422 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu