0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
İsim konusu bayağı kafamı kurcalıyordu.Bugün eşimle tekrar konusunu açtık.2. Ismimiz belliydi Sare.Eşim çok beğendiği için 2. Isim olarak karar kıldık bana kalsa iptal edebilirdim.☺ 

Sonra ilk isim için birbirimize isimler söylemeye başladık.Ben Yaren ? Dedim...

Biz 7 yıl konuştuk sevgili kaldık onun üstüne evlendik.Bir gün üniversite dönüşü yürüyorduk ben şöyle bir cümle kullanmıştım.Bir gün evlenirsek çocuklarımız olursa kız-erkek birinin adı Yaren birinin adı Eymen olsa demiştim ne kadar uyumlu dimi demiştim.O anımızı hatırlayıp hatırlamadığını sordum anlatmadan unutmadım dedi gulumsedi. ☺

Karar kıldık Yaren Sare Yalçın olacak kızımızın adı.

Bir yandan Soyadimizada uydu.Bir yandan eşim.ve benim ilk baş harflerimizle başlıyor.Tevafuk oldu arabamızın plakası bile YY ydi eşimin adının soyadının basharfi kiziminkide oluverdi

3 Cevaplar

0 oy
(1,034 puan) tarafından
:-) rabbim mutluluğunuza mutluluk katsın cnm çok romantik hoş olmuş bence
(73 puan) tarafından
Rabbim cumlemizin eşleriyle muhabbetlerini arttırsin inşaAllah.Ve evlatlarımızı sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin  o kadar düşünüyordum ki isim konusunu bi rahatlama geldi artık ve icimede sindi,  eşiminde sinince daha çok mutlu oldum :)
(1,034 puan) tarafından
Rabbim kolay kurtarsın cnm kaç haftalıksn
(73 puan) tarafından
Amin canım hepimizi.. 29+4 haftalığım ☺
(1,034 puan) tarafından
(^^)( ˘ ³˘)♥
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adıyla yaşasın canım hem anlamlı hem güzel olmuş.
0 oy
(2,323 puan) tarafından
İçinize sinmiş çok belli ne güzel Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin adıyla yaşasın çok güzel gerçekten

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 2,188 göst.
0 oy
12 cevap 1,286 göst.
0 oy
8 cevap 198 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

376,966 soru