0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (629 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Gece bir uyandm altim sirilsklam sonra ustumu degsmstm pecete koydm geri yattim uyandm boyleydi birde degisik birsey var icinde anlmdm ney oldgnu boyle sumuksu gibi oteki akntilrmdan farkli birsey  39 haftaligim hastaneye gtmk istmiyorum hemen cok korkuyrm

11 Cevaplar

0 oy
(407 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kız suyun gelmiş senin bnmde aynen olmuştu fark etmemiştim ya
(407 puan) tarafından
Canım normal doğum bnm sen git de bnm syum geldi yoksa geçti dyolar sezeryana aliyolar
(407 puan) tarafından
Kız sıcak. Suyla duş al acilman olsn bide evgil yerleri sil yürüyüş le olmaz
(629 puan) tarafından
Ya cnm bnm anldm korkuyrm ya valla neyse gidym bir gelirse gene
(407 puan) tarafından
Vala bende çok korkuyordum kız ya gitmyodum da işte gttm rabbim yardım etti zor ama degiyo emin ol dogurdukdak sonra bütün agrilarn gidyo çok rahtliyon bebisi bide göğsüne koyuyolar oo mis ya çok güzel bi duygu
(407 puan) tarafından
Ben şimdi yine gebeyim ikinciye yine korkuyorum cnm vala
-Reklam-
+1 oy
(1,980 puan) tarafından
Sakın  bekleme karnında herşey olabilir bak daha geçen sene  biri böyle bekleyip bebeğini kaybetti 
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Neden gitmiyorsn anlamıyorum bebek susuz kalınca zarar vericek ona ..acilen gitmelisin hem de
0 oy
(13,613 puan) tarafından

Suyunla Birlikte nişan gelmiştir :)

Sağ salim al kucağına

(629 puan) tarafından
Nasil cnm ygni anlmdm nisan kahverengi olmazmi daha net bkrsan o seyi gorursn belki ve cnm doktora gtmek istemiyorum cok korkuyrm
(13,613 puan) tarafından
Evde mi dpguracaksin ne demek gitmek istemiyorum kalk git kiz
(629 puan) tarafından
Birazdaha bekliyorum suan devam ederse gtcm
0 oy
(279 puan) tarafından
Cnm doktora git. Suyun patalamistir suyun azalmissa doğum biraz zor oluyor muayne ol 1,2 cm acilman varsa  gidebilirsin ondan sana kağıt imzalatıyorlar seni doktora git alttan zaten muayene yapar açılma fazla yoksa zaten evi yollar seni git açılmanin ne kadar olduğunuda ogrenirsin
(629 puan) tarafından
Cok sagol hafif sancim var yurusemmi acaba
(279 puan) tarafından
Suyun patladığında bebek korumasız kalır enfeskiuon riski yüksek olur git doktora  suyunun ne kadar kaldinigini söylesin acilman azsa kağıt imzalayıp eve gelirsin en azından yürüyüş felan daha iyi olur aklında bişey kalmasın
0 oy
tarafından
doğuma hazırlanıyorsun sağ salim kucağınıza alın inşaAllah 
0 oy
tarafından
Suyun gelmiş yüksek ihtimalle doktora gitmelisin 
0 oy
tarafından
Sağlıkla kucağına al canım 
(629 puan) tarafından
Amin cnm sgol
0 oy
tarafından
Doktora gitmissindir inşallah canım bu saate
(629 puan) tarafından
Gitmedim birazdan gidicm esimi bkliyorum
0 oy
(5,913 puan) tarafından
39 haftaliksin hastaneye gitmek istemiorum demek ne demek ya sorun oldugunu dusunuosan hastane yolunu tut biz sana bu haftadan snra soyle boyle normal diyemeyiz bu haftadan sonra hersey risk hastaneye git mutlaka 
0 oy
(160 puan) tarafından
Yani suyun gelmis o sumuksu dedigin seyde nisanin daha neyi bekliyosun hantaneye gitmek icin bebegin susuz kalip enfeksiyon kapmasini mi 39 haftaliksin neyden korkuyorsun neyi bekliyorsun anlamiyorum evde bekleyince kendiliginden dogcak sanki 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 492 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Htcmrkc (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
7 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilaydarabioz (187 puan) tarafından soruldu

378,017 soru

11,314,468 cevap

34,754 kullanıcı

...