0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar uzun zamandır yoktum burada anneme gittim kızım oradayken anne dedi. Bugüne kadar ki duyduğum en güzel şeydi. Kayınvalidem çocuk önce baba ya da dede der demişti. Anne dediğini duyan kayınvalide siz öyle benzetmişinizdir dedi halbuki kızım 2-3 kere dedi ve hala da söylüyor. Yok bizimki yine de inanmak istemiyor. Eşim bile anne dedi diye anlattı ama inanmak istemiyor anlamadım neden sanki anne deyince ne olacaksa. 

Neyse asıl konumuza gelelim benim kızım 7 buçuk aylık geçen hafta emeklemeye başladı arkasından konuşarak anne dedi. Çok mutlu oldum Anne olmak daha da bir güzelleşti.❤️☺️ 

Rabbim bu cümleyi duymayı herkese nasip etsin inşallah

3 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Maşallah biz daha duyamadik 19 aylık kızımın ağzından anne kelimesini inat etti söylemiyor
(980 puan) tarafından
İnşallah söyler annesi zamanı vardır. ❤️☺️
(3,729 puan) tarafından
Muhakkak illaki söyleyecek acelemiz yok :)
(980 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ayyy maşallah kim bilir ne güzel demiştir  ya

Benimki de 7 aylık  daha bişey  demio heyecanla beklioruzz valla insallahhh yakin zamanda bizde duyariz☺
(980 puan) tarafından
İnşallah duyarsın canım. Ne zaman canları isterse söylüyorlar ☺️❤️
0 oy
(2,628 puan) tarafından

Benimkide bazen diyo boyle aglama arasında  filan esim farketti  anasida soyledi yok diyo once baba  dicek☺️

Hepsi ayni  sanırım 
(980 puan) tarafından
Maşallah canım. Sanırım evet. Sanki anne dese ne olur anlamıyorum bunları ben. Sözde onlarda anne ama işte illa gıcıklık yapacaklar.

İlgili sorular

+2 oy
8 cevap 236 göst.
0 oy
6 cevap 358 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 506 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,031 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu

377,969 soru

11,313,261 cevap

34,747 kullanıcı

...