0 oy
608 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğin kalp atışları kaça düşmüştü hanımlar? Hikayeniz nedir anlatabilir misini,?

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Pazartesi suni ile doğum yapma ihtimalim var ve en büyük korkum doktorum takipte kalicaz merak etme desede 

Surda bekliyom yorumları okurum .

Sağlıcakla büyüt bu arada yeniden gözün aydın olsun ⚘
(27,311 puan) tarafından
Amin sevdam amin gerçekten çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın o zorluğu
tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip eylesin inşallah canim gerçekten çok zor bir süreç
Tüp bebek denediler mı?
Rabbim'den ümit kesilmez benim abla dediğim bi kadın vardı kaç doktor kapisi aşındırdı hepsi asla olmaz dediler ama Rabbim kendiliğinden nasip etti kocaman oldu şimdi
(27,311 puan) tarafından
Kuzum doktor hiç olumlu bir yanı yok demiş.
Mucize olursa olur olmazsa yapacak birşey yok :(
tarafından
Rabbim yardımcıları olsun inşallah.  Ama dediğim gibi Rabbim'den ümit kesilmez ❤
(27,311 puan) tarafından
Öyle kuzum haklısın
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Bizim gelin öyle oldu canim :'(suni verdiler kalp atışı yavaşlayınca sezeryan oldu bebek küveze girdi ama şükür şimdi iyi 

tarafından
Canım kaçtan, kaça düşmüş acaba bilgin var mı
(14,081 puan) tarafından
Yok canim vallahi bi bilgim yok inan
0 oy
(119,009 puan) tarafından
Bilgim yokda sen nasilsin toparlandinmj
tarafından
Canım yanıyor dikişler acıtıyor ya :/
(119,009 puan) tarafından
Sabir bacim dikisler 20 25 gun arasinda duzeliyo bebek nasi cennet kokuyo demi benim icinde koklasana bi kere ayagini sicak tut imkanin varsa kuruyemis tuket yoksa bulgur tavuk suyu corba bol su ic hurma ye bol sut yapar insaallah
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Açılma olmadan suni verilmesinden sonra çoğu gebenin ortak sorunu bu canım sanciyi çekip sonra sezaryen.isin içinde olduğum için benim de en korktuğum şey buydu Allah'tan kızım tersti direk sezaryen oldum.allah kolay hayırlı doğum nasip etsin inşallah 
tarafından
Ben doğum yaptım canım. Bir şey araştırıyorum da o yüzden sordum:)
(7,441 puan) tarafından
Doğru ya okumuştum doğum postunu ismine bakmadan yazdım.hayirli olsun canım tekrardan
tarafından
Çok sağol kuzum
0 oy
tarafından
Canım sana cevap vermek için üye oldum , 

Benim.kizimda suyum geldi açılmam olmadı 2 saat falan bekledik ama kızımın nabzı düşmeye başladı suni sancı bile vermeye vakitleri olmadi doktor dedi ki suni sancı nabzını iyice dusurur o sebeple hemen sezeryana alindim
tarafından
subhanAllah, kaça düştü canım. Bu arada çok sağol Ilgın alakan için
0 oy
tarafından
Suni sancıyla kesin doğar diye bişey yok ben 3 tane iğne yedimde doğmadı en sonra sezeryana alındım surekli buhar verildi yani zor
tarafından
Bende sezeryan oldum da öğrenmek istediğim şey farklı. Kaca düştü kalp atışları bebeklerin onu araştırıyorum
0 oy
tarafından
Valla acilmam olmadı sancimda çoktu.9 saat bekledim..suni sancı verdilermi hatirlamiyorum.bile..7 cm açıldı.kalp atışları zayıflayınca sezeryana alındım acil..baygın gittim.sezeryana resmen ..
tarafından
Kaca düştü canım kalp atışları
tarafından
Bilmiyorum cnm nts  bağlıyken kalp atislari zayıf diye apar topar götürdüler çok.kendimdr değildim
0 oy
(12 puan) tarafından
Suyum geldi hastaneye gittim 1 cm açılmam vardı . Sabaha karşı 4te gittim akşam 7ye kadar suni sancı verdiler . 4 cm açılma oldu.  En son kalp atışları çok düştü bi anda 60 50 ye falan düşüyordu sanırım. Hemen sezaryrne aldılar genel anestezili. Çok şükür bi sıkıntı olmadı sadece zayıf doğdu bebeğim
tarafından
Rabb'im korumuş ya MazAllah
0 oy
(260 puan) tarafından
Evet ilk kızım öyle oldu kabus gibi çok şükür geldi geçti sağlıklı şükür rabbim bana bagisladi kimse yaşamasin
tarafından
Kaca düştü canım kalp atışları
(260 puan) tarafından
Valla onu hatırlamıyorum zaten kendimde de değildim artık 18 saat suni sancı çekmişim baktım bağladıkları cihazdan kalp sesi gelmiyor bağırdım ebeler geldi sakin ol dedi başka birine seslendi oda doktora baktım koşa koşa geliyor doktor acil sezeryan dedi hızlı hızlı çıkardılar beni asansörde doktor ebe yanımda gidiyoruz birde bayramdı anestezi uz aradı çabuk gel falan açıl dedi ben hâlâ tek kelime edemiyorum öyle boş boş tavana bakıyorum amilyat masasına aldılar simdi birkaç şey yapicaz ama korkma bir an önce başlamamız gerek dedi yine birşey diyemedim karnıma birseyler yaptılar sonra oraya iki kişi geldi biri iqne yaptı nabzıma baktı biride birşey tuttu ağzıma sonrası yok zaten bir uyandım yoğun bakımdaymisim bebeğim iyi şükür sadece ben fazla kan kaybetmişim kan verilmis takip olmuş
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben 8 saat sancı çektim açılmama 3 cm oldu bebeğimin kalp atışı 20 ye düşmüştü en son gördüğüm hemen sezeryana alındım
0 oy
tarafından
Kaça düştü bilmiyorum... Açılmam en son 7 8 oldu zorladılae hatta beni bayağı ama olmadı bende çok kötü olmuştum doktor 12 sezeryan dedi sonra acil hemen dedi 
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ben öyle oldum canım damar yolum açıldı herşey tamdı suni sancı bağlandı 2 kez kalp atışı düştü 2 kez kalbi durdu sonra ben nefesiz kalmaya başladım acil şekilde hava bağlandı doktorum arandı hemen sezeryan dedi 1 dakika içinde giydirdiler ve ameliyat koltuğundaydim eşim annem okadar korkuttular ki bende öyle ağlaya ağlaya yoruldum belden 3 kez iğne vurdular tutmadı ağlamaktan titremekten en son full anestezi verdiler ve çıktım da bişey hatirlamiyodum zor anlar yaşamıştım. Ve bunların hepsi 10 dakika da oldu serum 3 dakika felan gitti hemen etkiledi bizi ama suni sancı yani
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Ben canım 9 saat suni sancı aldım açılmam olmadı 40 haftalıkdı bebeğim zorlaya zorlaya açılmam oldu 7 cm sonra durdu açılmam nstde kalp atışı alamıyoz başka nstyi bağlayalım dediler 5 dk durdu kalp atışı alınmıyor dedi doktr eşimi çağırdı sancı çekerken eşimi yanıma aldılar kalp atışı düzensiz alınmıyor dedi imza atarsanız hemen sezeryana alalım dedi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
14 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 249 göst.
0 oy
21 cevap 274 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yasminsem (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 509 göst.
4 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu

377,355 soru

11,292,681 cevap

34,711 kullanıcı

...