0 oy
266 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Spor salonuna gitcektim kızlar kendim spor yapiyodum ev de müzik açıp bi saat 45 dk oynuyodum her zmn yapasım gelmedi o yüzden motive amaçlı salona gideyim dedim evin hemen alt sokağında vardı sordum.bi ay deneyeyim ilk ni yapabilecem mi diye düşündüm çünkü daha önce hiç gitmedim.aylik 160 dedi kızlar ya içim yandı walla bilmiyom napcam.iyice kendimi motive edersem aslında havalarda güzelleşiyor dışarıda tempolu falanda yürürüm diye dsnyom ama hem sauna termal takimlarimda var .bilemedim kızlar ya sizce evde dışarı da yürüş mu dans mi yani spor salonu mu siz olsanız napardiniz? :)

8 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bence ev daha iyi olur malum dışarı şuan pek sağlıklı değil ayrica şahsen ben evimde daha rahat olurum
(723 puan) tarafından
Öle zaten de ne bileyim veremem diye tedirgin oluyom.leslie yapsam gündüzden de yuruyuse çıksam çok iyi olur aslında
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kilo için mi istiyorsnuz kaç kilosunuz yanlış anlamazsan ona göre yorum yapcam
(5,721 puan) tarafından
Anladım canım benim ilaç kullanıyor musun jnlusunden dolayı
(723 puan) tarafından
Yok kullanmiyom doktor diyet yaparak yenersin zaten dedi spor diyet zayıflayarak istersen kullan demişti çok dokundu bana kullanmiyom.sen kullanmış mıydın.asiri derecede ishal ve halsizlik yaptıydı bende
(5,721 puan) tarafından
Yok kuzum kullanmadım ben ilac o zaman senin çok ileri düzeyde değil diyetle olur inşallah
(723 puan) tarafından
Aç kalınca el ayak titremesi oluyodu diyet yapınca zmnla azaliyo bırakınca eski haline donuyo işte bünye alışması lazim
(5,721 puan) tarafından
Canım sen az yiyip sık yiyeceksin aç kalmaman lazım senin açlık beni çok etkilemiyor
0 oy
tarafından
Spor salonu bu pandemide gidilecek en son yer. Spor videolari var ac onlari yap istersen bakarak
0 oy
(723 puan) tarafından
Sizce kizlar
0 oy
(723 puan) tarafından
Nasıl yapmaliyim kizlar
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Salonda çok daha düzenli olur bence. Evde yorulunca bırakıliyor ama salonda programa uyuluyor. Para da verince insan aksatmiyor gitmek zorunda hissediyor.
(723 puan) tarafından
Başka spor salonuna gitsem terli terli hasta olur muyum diye dsnyom minubis mesafesinde daha kaliteli yerler var da
(1,013 puan) tarafından
Uzak bir spor salonunu hiç tavsiye etmem canim ben yaptım o hatayı geçen yıl. İşten çıkıp bir minibüsle ve  20 dakika falan yürüme yoluyla gidiyordum. Spordan sonra bacakları titriyor insanın yorgunluktan çok zor oluyor. Hasta olmazsınız ona göre giyinirseniz ama usenir insan yani ben bir ay sonra bırakmak zorunda kaldim
(723 puan) tarafından
Kuzum bugün yaptım sporumu terledim gayet termal alt giydim sauna olanlardan.üstü de vardı ama üstü yle ikisi aşırı terlettigi için çok halsiz kalmıştım bi kere ondan tek bi tane giyiyom. Kendim yapmaya karar verdim yakındaki aşırı pahalı.
(1,013 puan) tarafından
Ohhh ne güzel inşallah devam edersiniz. Darısı doğumdan sonra benim başıma :)
(723 puan) tarafından
Akşam yemeğinden sonra da bisi yemicem .ksiitlamam lazım baya yoksa az gidiyo ya :( inşallah canım verirsin sende
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Faydası olurmu bilmiyorum gittiğim diyetisyen yazmıştı listeyi bir incele istersen cnm

image

(723 puan) tarafından
Saol kuzum
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim canım ♥️
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bence spor salonuna git canım 160 verince zaten ben olsam yemeden içmeden kesilirdim ıçim   yanardı otomatikmen zayıflardm :))

Şaka  bi yana spor her yasta şart o yüzden evde bi düzen kurmalıyız kendimize ömür boyu spor salonuna gidemicegimiz için evde rutin olusturmaliyiz ben youtubeden spor hareketlerini açıyorum müzik eşliğinde aşırı motive oluyorum ise yariyor
(723 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklisin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 155 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda-HiraNur (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu

377,831 soru

11,309,183 cevap

34,741 kullanıcı

...