0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (3,151 puan) tarafından

Kizlar benim 2.gebeligim ilkinde daha cok yeniyken ruyamda erkek bebegim oldugunu gormustum kucagima verirken k.validem ve esimin babaannesine adi ne dedim onlarda mehmet burak demisti (mehmet hem benim hem esimin dedesinin adi burak da benim esimin ismi) ruyadan cok etkilendim koysam mi filan diye sonra kizimiz oldu ama simdi 2. Bebegim erkek olursa Meriç Burak koysam diyorum sizce nasil olur daha esimin fikrini almadim ama esim bide uzman cavus görevlere gidiyor allah gostermesin ona bisey olursa oglumuz onun adini taşımış olur belki izinden gider diye düşündüm zaten oyle olursa Meriç kullanilicak burak sadece kimlikte yer alir sizce sacma mi olur

4 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından

Meriç Burak çok güzel bir isim canım koymalısın bence. Eşinide diğer askerlerimizide rabbim korusun inşallah

(3,151 puan) tarafından
Cok sagolun allah razi olsun :)
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Meriç burak güzel uymuş canım güzel görünüyo.. 

(3,151 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
0 oy
(12,840 puan) tarafından

Benim de eşimin adı Burak bende koymayı çok istemiştim eşim istemedi :)

(3,151 puan) tarafından
Burak ismi bence cok guzel bi isim neden istemedi acaba bi eve 2 burak fazla diye dusundu heralde :)
(12,840 puan) tarafından
Olabilir canım :)
(3,151 puan) tarafından
Hayırlısı olsun :)
0 oy
tarafından

meric bizim burda kiza  koyuyorlar canim. mehmet burskta guzel. esin icinde insallah bisey olmaz dualarimiz asker ve polislerimiz iicin onların sayesinde biz boyle rahat yasiyoruz. siz ailelerinin bile bizde hakki oldugunu dusunuyorum. Rabbim bebegini size sizide ona bagislasin insallah. cok etkiledi dusuncen beni askerlere kiyamiyorum hic

(3,151 puan) tarafından
Guzel dileklerin icin cok cok tesekkur ederim zor ama gurur verici birilerinin de bunu yapmasi lazim diye dusunuyorum ben meriç ismini hic kizda duymadim ama miraç duydum unisex isim galiba deniz gibi koyan vardir illaki ama meriç bana daha cok erkegi çağrıştırıyor yaninda burak olacagi icin de anlasilir diye umuyorum sence olmaz mi
tarafından
olur tabiki canim bir tane meric vardi zaten tanıdığım belkide onlar erkek ismi koymuslardir. benim ismimde ikbal unisex isim.
(3,151 puan) tarafından
Aa evet benim de ilkokulda muhammet ikbal diye bi arkadasim vardi koyulabiliyor ya bence de sıkıntı olmaz olsa bile kiz cocuguna muzaffer ismini vermekten iyidir hem bence :)
tarafından
calisiyorken patronum geldi elini yuzune kapatmis ikbal dedi bu isi baglayamazsak benim yüzümden baglayamayiz neden dedim ben dedi maillerde hep canan hanım yazıyordum az once telefonla ilk kez konustuk erkekmis dedi :) sonra biz ne zaman arasak o musteriyi uyarırdi hanim demeyin sakin diye:) canan adinda arkadasima anlattim oda bisey mi dedi ben bir musteriyi aradim fatma hanimla gorusebilirmiyim dedim adam benim buyrun dedi dedi :) yani olabiliyor boyle seyler :)
(3,151 puan) tarafından
Ooo allah iyiligini versin ne güldüm  :) onlarda fazla abartmis canim o kadar da değil :)
tarafından
evet canım :) hayatin gercekleri bende ilk adasımi lise sonda gormustum erkekti yani :)
(3,151 puan) tarafından
Nasip isleri birazda anne baba sorumlulugu herkes ismiyle yasasin ananem hep derki isim bir boncuktur kisinin kalbi guzel olsun :)
tarafından
bizim burda kizlara konuluyor eski isim ama doğuda erkeklere koyuyorlarmis yapacak bisey yok :)
(3,151 puan) tarafından
Aynen oyle hayirlisi olsun :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 83 göst.
0 oy
3 cevap 549 göst.
0 oy
1 cevap 410 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.