0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kızlar 2 gündür iciyorum ve 2 gündür inanılmaz gazlı bebeğim uyuyamıyor sözde kimyon ve rezene var içinde ama

7 Cevaplar

0 oy
(13,316 puan) tarafından
Yok başka birşey yapıyordur yapmaz bebek kolik olabilir 
(143 puan) tarafından
Normalde yoktu içince oldu canım
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
Bende çemen otu ilan bişey aldım küp şeker gibi suya atiluo bendede bebekde de aşırı gaz var anlamadım gitti
(143 puan) tarafından
Bende anlamadım canım normalde böyle değildi
(568 puan) tarafından
Valla bizde böyle değildik ya
0 oy
tarafından
kilo yapiyormus o canm ama momstok alabilirsin alan herkes cok memnun gazda yapmiyor dilruba hanim var emzirme danismani onun cayi instagram adrssi bu istersen bir bak emzirme.danismanligi
tarafından
evet trendyolda var momstok canim
(143 puan) tarafından
Solgar brewers yeast with Vitamin B12 de kullanıyorum canım kullananlar hep memnun ama bi bana süt yapmadı sanırım
Momstok işe yarar umarım
tarafından
insallah canm ama dilruba hanimi takip et onu uygularsan dediklerini olur 3 ana ogun 3 ara ogun 3 litre su ic birde bu cayi dolaba atarsin Allahin izniyle paket paket
(143 puan) tarafından
İnşallah canım reflüsü var yiyor kusuyor midesinde kalmıyor bişey mama da yemiyor neler neler denedim yemedi bi türlü sütümü arttırmaktan başka çarem yok
tarafından
canim sen reflu yastigi alman lazim bebege varmi bilmiyorum ama kafasi biraz yuksekte kalmasi lazim yedirsiginde yatirdiginda
0 oy
tarafından
Canım benim bebeğim de gazlı bazen rahat oluyor bazen hırçın yani bu humanadan değil bebek gazlıysa bunu üç ay çekicez sonra hafifleyecek inşallah yapacak bi şey yok 
(143 puan) tarafından
3 aylık olucak 31 Mart'ta canım
tarafından
Gittikçe sakinleşir bebeğin yemeklerinde kimyon kullan portakal falan da gaz yapar yiyorsan
(143 puan) tarafından
Yok canım yemiyorum kimyonu pilava bile koyuyorum :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben de içiyorum bir sürü çay humana da var, bebeğim gazlı ve hiç birinin etkisi olmadı sanırım o yüzden içmiyorum bir de böyle denicem bakalım, birisi humana gaz yaptı bebeğime demişti ondan şüphelendim o yüzden bıraktım içmeyi ama bilemiyorum
(143 puan) tarafından
Belkide canım normalde böyle değildi içtikten sonra böyle olmaya başladı bnde anlamadım
0 oy
(782 puan) tarafından
Ben kullandim yapmamıştı canim yediklerin ictiklerin gazlı seylerse bebeginde kolik bebekse fayda etmez
(143 puan) tarafından
Gaz yapicak hiç bir şey yemiyorum canım kolik de değildi Yeni olmaya başladı
0 oy
(5,024 puan) tarafından
Bence başka şeydedir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 271 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (147 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,068 cevap

35,992 kullanıcı

...