0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Ya birkaç yerden duyduğum kadarıyla tüylenme sorunu fazla oluyormuş da bende tüylenme fazla hatta çene altimdada var birde adet çok az oluyorum bende polistik over olabilir miyim yani ilaç mı kullanmam gerekir tüylenme gitsin diye hamile kalma konusunda bir sorunum yok ama tüylenme.asiri var

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tahlil test yaparak canım kafaya gore anlayamazsın hormon testi ıste 
(142 puan) tarafından
Teşekkür ederim o zmn kadın doğuma gideyim
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Benim adet düzensizliğim.vardi bide aşırı kask ağrım oluyordu doktor alttan ultrasonla baktı polikistik over dedi ama çok şükür geçti 
(5,377 puan) tarafından
Polikistik over geçen bşy değil kız
(802 puan) tarafından
Vala benim geçmiş şimdi hamileyim bir oğlum daha var hatta doktor bana alttan ultrasonla baktı kistin patlamış dedi
(5,377 puan) tarafından
O zaman normal kisttir senin canım polikistik geçen bşy değil ben de de var o yüzden biliyorum
0 oy
tarafından
Doktorun yaptığı testlerle 
0 oy
tarafından
Kan ve ultrason testleri ile
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Ultrasonda görüyo zaten drekt ama kan tahlili de ister kuzum geçici bşy değil bu ömür boyu böyle yani bende de var
0 oy
tarafından

Benim 6 yıl çocuğum olmadı o yüzden adet sancısı aşırı ağrılı oluyo kıçım tavana vuruyordu vallahi o derece ağrı oluyodu bende ne yaptıysam geçmedi ama hiç tüylenme olmadı bende zayıfladım biraz sonra hamile kalabildim  derken yine kg aldım 2 inci bebeği istedim olmadı gene kilo alınca bu kezde mide küçültme ameliyatı geçirdim ondan sonra gitmiş kist hamile kaldım 2 cinsini doğurdum düşün yani 3 bile oldu :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihriban ciftci (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
0 oy
9 cevap 174 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu

377,837 soru

11,309,339 cevap

34,741 kullanıcı

...