0 oy
353 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Doktorum 40 günlük bebeğime tip-2 derece kalca çıkıklığı teşhisi koydu ve ortopediye yönlendirdi. Ortopediden sıra alana kadarda 2 bez üst üste tak dedi. Ortopediden sıra bulamıyorum çarşamba gününe kadar. Benim gibi olan deneyimli anneler, korkuyorum acaba düzelir mi ? Doktor tip-4 ve sonrası ameliyat gerektiriyor dedi fakat ben yinede çok endişeliyim :(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım 
(50 puan) tarafından
Insallah canım :(
-Reklam-
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Evrelerini bilmiyorum canm Bi arkadaşımın bebeğin de vardı bir süre 2 bez üst üste taktı oda kendiliğinden düzeldi stres yapma düzelir inşallah 
(50 puan) tarafından
Insallah canım, korkudan acile bile gitmeyi dusundum inan. Burayada yazmasam sabahı zor ederdim :(
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Yok ya çok korkutmuşlar benim bebeğim de 4 santim çıktı ama oğlum fıldır fıldır maşallah 
(50 puan) tarafından
Canım kaç santim oldugu nerde yazıyor, bana verdikleri kagitta dereceler yazıyor
(4,647 puan) tarafından
Doktor direk yazmıştı cnm
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah alciya alinir  pekte bilmiyom ama bilen olur üzülme 
(50 puan) tarafından
Ay inşallah kolay yoldan düzelir canım ya :( alçıya alınırsa daha kücücuk bebeğim :(
0 oy
tarafından
Bende çok küçükken varmış 4 yasında ameliyat oldum platin taktılar aslında çıkması gerekiyormuş çıkarttırmamışlar annemler üstüne düşmemiş 22 senedir duruyor bacağımda kesinlikle düş peşine ilgilen gerekirse boş ver randevuyu özele götür
(50 puan) tarafından
Inan cumartesi pazar acik mi bilmiyorum. Açiksa direk götürmeyi düşünüyorum canım
tarafından
Cumartesi açıktır yavrum kurban olayım ihmal etme hala az bişey ayak üstü durayım ağrı yapıyor
(50 puan) tarafından
Tesekkurler, asla ihmal etmem hemen yarın özele götürüyorum canım saol yorumun için
tarafından
Rica ederim ne demek seni korkutmak değildi amacım kusura bakma sadece durumun ciddiyetine var diye anlattım
(50 puan) tarafından
Olur mu, illa herkes iyimser yaklaşmak zorunda degil tabi ki, hatta durumu açıkça anlatmanız benim için daha iyi oldu. Ben burdaki insanların tecrubelerinden faydalanabilmek için yazdım zaten :)
tarafından
Tamam canım bizede haber ver merak ederim
(50 puan) tarafından
Yazarım canım, saol ilgin ve yorumun için
0 oy
tarafından
Korkmaaa benimde varmış birde geç fark edilmiş  ameliyat olmuşum n alçıda kalmışım şimdi bol bol dua et içini ferah tut belki yoktur şuan senden hızlı koşarım kizzz 
(50 puan) tarafından
Saol canım içimi rahatlattın :) hem daha bebek oldugu için korktum hemde ilerdeki yaşantısında problem olur mu yürümede falan diye, iki korkumada cevap olmuş yorumun :)
tarafından
Hiç korkma kuzum annesi olarak eğer varsa biraz zor günler bekliyor sizi sadece 2 bacağım da da varmıs benim belli bile değil ki şimdi kimse bilemez yürümem de Allah a şükür bir aksaklık yada hiç biseyok hatta varya çok hiperaktif im :D sadece dikiş izi var ama eski zamanlarda estetik dikiş yoktu tabi şimdi oda var dua et seviliyorsun ♥️♥️♥️
0 oy
(228 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah düzelir 
(50 puan) tarafından
Inşallah canım çok saol :(
0 oy
(7,401 puan) tarafından
Canim benim kizimada 2 aylikkn tip 2a diye bi tarafina teshis koydular ama cikik degildi tam olarak. cift bez bagla dedi 1 bucuk ay falan cift bez bagladim gecti cok sukur. Seninkide gecer insaAllah panik yapma
(50 puan) tarafından
Insallah canım ya, iki bezle düzelmiş çogu kişininki, inşallah benimkinede alet takmaya falan gerek kalmaz :(
0 oy
tarafından
Bekleme canım özele götür kalça çıkığı önemli 
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Canım eltimin bebeğinde vardı böyle korse tarzı ayaktan omuzuna kadar bağlanan bişey aldılar 6 ay boyunca hiç çıkarmadan o şekilde kaldı düzeldi. Birtek altını değiştirmek için o bölgesi aciktaydi bebek hep zibinla durdu. Banyo yaptiramadilar hep ıslak mendille falan sildiler.
(6,046 puan) tarafından
Yani kaçıncı evredir cikiklikta bilmem ama onlar a öyle birşey yaptırmışlar di.
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Değerleri kaç çıktı canm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
0 oy
7 cevap 159 göst.
0 oy
1 cevap 68 göst.
4 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cigdem6565 (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu

374,612 soru

11,204,272 cevap

34,506 kullanıcı

...