0 oy
405 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ya hanımlar diğer tarafta da paylstm ama lütfen yardımcı olabilir misiniz? 35+5 haftalık hamileyim ve kasintim var gebelik kasintisimi u yuz hastalığımı anlamadım. Esimde fln kaşıntı yok eğer u yuz olsa onda da kasinti olurdu dmi? Sağlıkocaginda test yptrcm kolestaz mi degilmi diye lütfen bilenler cevap versin.

11 Cevaplar

+1 oy
(309 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayy canm benim çok geçmiş olsun yaa bnde ilk hamileligimde yaşadım 7 aylıkken hemde o yazın ortasında doğuma kadar kasintidan öldüm öldüm. Dirildim çok kötü bisey bu benim tüm vücuduma yayıldı doktora gittim hamilelik alerjisi dedi yumurta domates patlıcan süt VS asitl. Barındıran yiyecekler Tetikledi hep dikkat etmeme. Rağmen doğum dan 2 3 gün sonra geçti kendiliğinden kremler ilaçlar iğneler. Neler kullandım neler geçmedi hergun 5 6 defa soğuk suyun altına girdim kcoa karı yöntemleri yaptım ama doğum yapınca geçti yinede Allahım sana yardım etsin geçsin biran önce 
(309 puan) tarafından
Yok Bn yaptırdığım testlerde u Y u z ile ilgili bisey denilmedi hamilelik alerjisi dedi en tetikleyen şey yumurta ve suttu işte bunları yeme bakalım belki geçer Bn midem çok ya iyi diye günde 1 kutu süt içerdim dayanamadım ilaçta kullanamıyorum oyuzden de geç geçmiş olabilir
(285 puan) tarafından
Süt çok tuketmiorm ama yumurta tüketiorm buna bi dikkt edeyim bakalm allah razı olsunn
(309 puan) tarafından
Amin canım benim hepimizden. İnşallah biran önce geçer seni çok iyi anlıyorum ama ikinci hamileligimde hiç olmadı çok korktum ama olmadı
(285 puan) tarafından
Ya şuan da da kasinti var nasıl hafifler sen nasıl hafifletiordun?
(309 puan) tarafından
Soğuk suya girerek yapıyordum ama benimki yazını sen şimdi yapamam eczaneden kaşıntı kremi al istersen belki ii gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karnın ise normaldr çatladikca kaşnr diğer yönden blmiyorm 
(285 puan) tarafından
Bacağım ya ama karnmda böyle çatlaktan dolayı kaşınıyor büyük ihtimalle.
0 oy
(929 puan) tarafından
Bende bu sorundan dolayı doktor doktor geziyorum kendi doktum kan testi filan yaptı ilaç verdi geçmedi cildiyeye yönlendirdi oda kan testi filan yaptı bisi çıkmadı oda tekrar kadın doğuma gönderdi başka doktora gittim oda kan aldı bakalım sonucunu bekliyorum 
(929 puan) tarafından
Bende 3 aydır var yaklaşık ama çok kasintim yok benim
(285 puan) tarafından
U yuzmu  var
(929 puan) tarafından
Bu yaralar canım doktor uy uz da demedi bakalım bu doktor ne dicek
(285 puan) tarafından
Inşallah geçici birseydir ya rabbim yrdmcimz olsun
(929 puan) tarafından
Amin inşallah canım sagolasin
0 oy
(309 puan) tarafından
KAyy canm benim çok geçmiş olsun yaa bnde ilk hamileligimde yaşadım 7 aylıkken hemde o yazın ortasında doğuma kadar kasintidan öldüm öldüm. Dirildim çok kötü bisey bu benim tüm vücuduma yayıldı doktora gittim hamilelik alerjisi dedi yumurta domates patlıcan süt VS asitl. Barındıran yiyecekler Tetikledi hep dikkat etmeme. Rağmen doğum dan 2 3 gün sonra geçti kendiliğinden kremler ilaçlar iğneler. Neler kullandım neler geçmedi hergun 5 6 defa soğuk suyun altına girdim kcoa karı yöntemleri yaptım ama doğum yapınca geçti yinede Allahım sana yardım etsin geçsin biran önce 
0 oy
(2,460 puan) tarafından
U.y.u.z degil kuzum benim vardi dizlerime kadar koparacak gibi kasiniyodu üzülme  geçecek  dogum sonrası  kurdeşen  bu araştır 
(285 puan) tarafından
Ay kurdesen  mi? Oda böcek gibi bise degilmi amA
(2,460 puan) tarafından
Yok kurdeşen  kaşınma  hastaligi korkma kiz geçer  benimde dizlerime kadardi hic unutmam bi cumartesi  gecesi parmagimi koparacaktim kaşıntıdan  ertesi  gunde doğurdum ☺️
(285 puan) tarafından
Ya insallh u yuz değil-dir şuan bile kasintim var ne rahatlatr peki?
0 oy
(514 puan) tarafından
Canim karacigerinde alt ast de problem olabilir 
(285 puan) tarafından
Ya doğuma da az kldi sezryn olck ve 38de alirz dedi doktr. Saglikocaginda bakarlarmi
(514 puan) tarafından
Bakarlar canm
(285 puan) tarafından
Tamam ozaman saglikocaginda bi görüşeyim doktora allah razı olsun
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Kolestazı olmasın hemen Dr gıt ben oyle acil dogum yaptım
(285 puan) tarafından
Bugün saglikocagina gittigmde sorcm mutlaka
0 oy
tarafından
Canim son aylarda beninde cok olmustu baya 2 ay cekmistim doktor fenistil jel verdi oda 1 2 saat kasintiyi kesiyodu sonra tekrar basliyodu buna yapcak bisey yok doguma kadar suruyo
(285 puan) tarafından
Geçiçi birşeyse amenna ama o hastalık diye korktum valla postları fln goruncede
tarafından
Gecici canim doguma kadar sabretcen biraz
0 oy
tarafından
Bolbol yağli krem sür karnin çatliyo
(285 puan) tarafından
Bebe yağı kullaniorm insallh iyi gelir doğuma az kldi sonra gecer insalhh
0 oy
(1,850 puan) tarafından
**** böyle olmaz gebelikte bağışıklık düşüyor ya belki alerjiktur yedigineze ictigineize dikkat edin isterse
(285 puan) tarafından
Çok tesekkr ederm u yuz değilse kasinsin doğumdan sonra gecer ama o hstaliksa bittim ben gecirememde hemen doğumda yakin
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Alerjik bir durum olabilir. Karaciğerle alakalı bir durum olabilir. Doktora gidin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beyaz melek (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,851 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 140 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrdsn (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yaprakk18 (6 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,514 kullanıcı

...