0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İster istemez okuyorum ve sonra yattığımda bilinç altıma işleyenleri rüya görüyorum sizde de oluyor mu lütfen anlatmayın 

10 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Cnm bu kadar etkileniyor isen neden girip okuyup kendine kötülük yapıyorsun ki burds herkes herşey paylaşıyor bakıyorum yok bakmayım buna diyorum geçiyorum mesela irade sizin elinizde 
tarafından
Haklısın o an etkilenmiyorum aslında sonra böyle oluyor
(12,773 puan) tarafından
Etkileniyorum demekki etkilenmek de yetmez ben bazen gün içinde yigenimle konuşma mesela onu bile rüyamda görebiliyorum yani bu senin bilinç altına attığın şeyler vesvese verme kendine korkmayacagim de duani et uyu
-Reklam-
0 oy
(536 puan) tarafından
Canım takma kafana kafanda düşünüp durursan tabi bilinçaltına işler
0 oy
(746 puan) tarafından
Evet oldu gece lerde çok korktm
0 oy
tarafından
Benimde öyle oluyor bazılar yazıyor yazmasına yazdıktan sonra sıkıntısını ben çekiyorum dertlerini dert ediniyorum vallaha ya 16 haftalık hamileyim ve ikinci hamileliğim bu karnım var çocuğu hissetmiyorum diye burda biseyler okudum baya diye kafamda kuruyorum da kuruyorum deliricem ya yemin ederim
0 oy
(52 puan) tarafından

Valla bende etkilenmem diye bi post da birinin lohusaligi ile ilgili birseyler okudum ruyalarima girdi tovbeee daha da girmem bakmam okumam :)

0 oy
tarafından
Hiç deme canm ya bende bazen etkuleniyom çok şükür rüyama falan girmedi ama özellikle eşim öğün nöbette ise akşam olunca biraz korku sariyo beni
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Bende etkilenirim böyle şeylerden ama hiç okumuyorum burda eş geçiyorum o postlarii
0 oy
(2,529 puan) tarafından
evet ya rüya gormesem bile akla geliyor bi an da ve korkuyorum lütfen kimse anlatmasın bu tür yaşadıklarını 
0 oy
tarafından
Bende etkileniyorum bence o tarz postlar yasak post olmalı yayından kaldırılmallı
0 oy
(119,066 puan) tarafından
yaa kiz oku yat o kadar korkcak bi post yokki

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 512 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 443 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde AKREP1992 (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 378 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifgrknn (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,860 soru

11,310,015 cevap

34,744 kullanıcı

...