0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Oğluşum 1 yaşında. Kedi sahiplenmek istiyorum. Uygun zaman mı? Evinde kedi köpek besleyenler tecrübeletini paylaşabilir mi? 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim kedim var hemde 5 yıldır benimle hamileyken de yanımdaydı şimdi oğlumla aynı ortamdalar kardeşi gibi oyun arkadaşı neden bekle diyorlar ki anlamadım onu çocukların hem bağısıklığında hem de paylaşımcı olmasında fazlasıyla etlkili . Oğlum 2 yaşında her anınd akedim yanındaydı bi sorun yaşamadım
(424 puan) tarafından
Yazmak istediğim herşeyi yazmışsın evde kedi olması mükemmel bişey ve kedi de sana göre şekil alıyo zaten ki bebekler içinde çok faydalı hamileliğimin ilk ayında almıştık bizde şimdi benim bile en yakın arkadaşım oldu
(1,939 puan) tarafından
Aynen hatta bebeğim doğduğu ilk zamanlarda ağlamasını duymadığım zaman kedim bana haber verildi gelip
(424 puan) tarafından
Yaaa baksana ne kadar güzel benim bebeğimde ne zaman kedim kucağıma gelse karnımda hareketleniyo
(1,939 puan) tarafından
Evet kedim hamileyken karnımda yatardı bebeği de hareketlendirdi doğunca daha guzel oluyorlar valla suan arkadaşı gibi özellikle şu dönemde çok daha iyi oluyor
-Reklam-
+1 oy
(1,807 puan) tarafından
Kedi temiz hayvandir evde beslemek sünnettir  zararsizdir ve cocuk gelisiminde olumlu biçok etkisi vardir tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Az daha bekle derim ben 
(24 puan) tarafından
Evet çevrem de böyle diyor ama çocuk gelişiminde büyük etkiye sahipmiş
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Bahçede vs olabilir ama evde ****** ben pek uygun bakmıyorum 
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Kedimiz var ama bahcede oğlumda çok sever ve ha.yvanlarla büyümesi gelişimi için çok iyi
(24 puan) tarafından
Oğlunuz kaç yaşında? Ne zamandan beri beraberler
(1,237 puan) tarafından
Oğlum 8 aylık sadece camdan bakıyor soğuk şuan ama yaz olsun yanına götürcem kedi iki yıldır bizimle görümcemn oğlu var 2 yaş gelir oynar onunla evcilleştirdik
0 oy
(120,751 puan) tarafından
kediden cok korkuyom fobim var esimde pitbull var oda biraz tehlikeliydi beni yiycek gibi bakti falam bayagi zor yaa
(120,751 puan) tarafından
ama pomerian alirsan olur
(24 puan) tarafından
Hahaha pitbull mu canım sen naptın ya ölmek istemiyoruz :))))
0 oy
tarafından
Evde beslemek ne bileyim ay 
(24 puan) tarafından
Kedinin mırladığını düşünsene koynunda :)
tarafından
Severim kız ama evime almam ya :)
0 oy
(4,003 puan) tarafından
ben degil de komsum besliyor . bebek dogmadan cok once kedileri vardi ama , ogullari 1 yasini gecti simdi . hic sorun yasamadilar bildigim kadariyla 
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Annemde kedi vardi ben evlenmeden hala var. 4 yasinda şuan 4yildir bizimle. Asla tavsiye etmem
(11,257 puan) tarafından
Aşıri tuy dokuyolar canim. Evet çocuga arkadas olarak çok iyi. Ama anneme gidiyoruz oturcak yer bulamiyoruz oyubcak yere dusuyo eline veremiyosun. Her yer tüy. Hergun supursende yinede havalarda perdelerde ucusuyolar
(42 puan) tarafından
Evet düşündüm ve çok doğru canım.Ama bence her kedi bir değil.
(11,257 puan) tarafından
Valla bizimki sokak kedisi komsuda 3 farkli cins var kuzenimdede cins var scottish ama hicbirinin dokmedigini gormedim. Yani yine sen bilirsin ama brn yasadigim icin almam şahsen
(42 puan) tarafından
Zaten ben almak istemiyorum ve postun sahibi ben değilim meraklı olduğum için sordum teşekkür ederim.
(11,257 puan) tarafından
He isme bakmadim :) ama olay bu sekilde
0 oy
(476 puan) tarafından
Evelendiğimde beri kendi evimde kedim var ondan oncede evde hep kedi bakmışızdır annemle hiç hayvansız evde kalmadım doğdum dogalı kizım 5 aylık kedim 2 yaşında benim için her hangibi bir sorun teşkil etmiyor. Ben hayvanla büyüdüm sapasağlamım kızımda büyüyecek Allahın izniyle. Ayrıca kuş da baktım büyük akvaryumumuzda var. Bahcem olsa köpekde alıcam ama evde köpek hapis hayatı yaşıyor kıyamıyorum :)
0 oy
(49,829 puan) tarafından
kediyle büyüdüm annemlerin bahcede hala var kizim cok seviyor alerjim olmasa kendi evimede alirim cisi ogretirsen temiz hayvanlar guzel oluyo evde,,☺️ akrabanın var cocuk boğuluyomus kedi sayesindd kurtulmus o gostermis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dmraysegul (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 127 göst.