+1 oy
2,642 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından

kaynanamın 3 oğlu var en küçüğü eşim ve ben kaynanam la oturuyorum anayla oğlu bir birine çok düşkünler oğlu anasız yatmaz illa anneside yatacak bizimle annesi bizimle yatıyor kaynanamda herşeyin iyisini oğluna yapar oğluna saklar ben isteyince yok bitti der bıktıımm yaaa ben böyle bişey görmedim 

40 Cevaplar

+1 oy
(597 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Şok oldum kusura bakmayın ama bu resmen sapıklık bu ortamda doğurmayın çocuğunuzu ya evi ayırın eşiniz tedavi de görmeli psikolojik olarak çocukluktan gelen sorunları var belli ki bunlara ikna edemezseniz de siz gidin o evden çocuğunuzu kurtarın 

(1,424 puan) tarafından
3 nuz  aynı odada mi yatıyorsunuz bacım
tarafından
Bence bu gercek degildir ya bu saka bence valla inanansi gelmiyo insanin hari ayni yatakta yatiyolar sen ne hala onlarla ayni yatakta durabikiyosun onu gectim esi sen hiraz tv izle ben cagririm gel diyomus kaynanasida tamam diyonus ozel munasebeti bilereddetmesi gerek bu kadinin kocasiyla insan nasil kabuleder ya nasil benimde oglum var asla istemem gekinimle oglumla birak ayninodada kalmayi ayni evde yasamayi bile reddederim Allah im dunyanin civisi cikmis ya anan baban bacin yok mu kardesim bu oyle ay kocamla kavga ettim ay soyle oldu bi mevzu degil bu bildigin sapkinlik neler duyuyoruz neler okuyoruz babasi kizlari a tecavuz edipduran bi anne yi okudum gecenlerde nasil pis insanlar var inanmak istemedim diyo kadin cocuklari anlatiyomus anne babam benim surami elledi babam bana surasini gosterdi o cocugun piskolijiside kadinin piskolojiside nsdir sizce dusunuz...kadin evden carsiya cikmis eve girmis kizi bagriyo bi bakiyo yatak odasinda kizina tecavuz ediyo kadinin dili tutulmus donmus kalmis bisey yapamamis sen napiyosun demis adam piskin piskin kizimla yatamam mi sanane demis bu adamla senin kaynanan ve oglunun bi farki yok bence haberin olsun bunlar deli piskoljileri bozuk bence normal degil ya midesizlik bu
(597 puan) tarafından
Bence bu soruyu soran hanim gerçekse zaten onun da psikolojisi normal değil ki zaten kaynanasının yatağa geldigi ilk gece cekip gitmesi lazim normal bir insanin ama artik oyle ilginc hikayeler oyle degisik yasamlar var ki cehalet almis basini gidiyor ben cahillik diyince tepki çekiyorum vs valla turkiyenin gelişip daha güzel şartlarda yaşadığımız bir ülke olacağına inancımı kaybettim bu programa üye olduğumdan beri
(523 puan) tarafından
İki çocuk annesi yazidgin yoruma aynen katılıyorum ne biçim insanlar var ya kınamak da istemiyorum evlerden ırak
tarafından
Mezhepsizlik galiba bu ya bilmiyorum ama midesi olan boyle biseyi yapmaz kabullenilmesi zor bi durum degil kabullencek bi durum degilki cunku millet kafayi yemis ben sasirmiyorum bu programda okuduklarimdan sonra...sonra kucucuk cocuklar tecavuze ugruyo al iste hep boyle insanlar yuzunden kafayi yicem ya benimde oglum var o sekilde yapilmaz yapilmaz
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bizimle yatıyo derken ?? Çok özür dilerim anlayamadım 3 kişi mi yatıyorsunuz aranızda falan mı yatıyo? Bunu ciddi soruyorum. Anlamadım
tarafından
Aynen 3 kisi mi yatiyorsunuz?
tarafından
Bende dusundumde o kadarda olmaz dedim utandim sormaya:)
tarafından
Ben de anlam veremedim de sordum valla
+3 oy
(148 puan) tarafından

hadi onlar sapık, ahlaksız ya da hasta.. sizin kendinize hiç mi saygınız yok böyle bir evliliği sürdürebiliyorsunuz Allah aşkına bu nasıl bir şeydir kafa yedirir insana

+2 oy
(137 puan) tarafından

Ne kadarda ayıp. Canım ayıptır sorması çocığu nasıl yaptınız. Kelebek in dediği gibi beraber olacağınız zaman haftanın bi günü anne ben eşimle olacammı diyor. Randevulaşıyor musunuz anlamadım ya nasıl olabilir böyle bişey. Bu devirde kaldımı böyle şeyler.

(9,652 puan) tarafından
Sokk  üstüne sokk... o işi yaptıktan sonra bile anası mi uyutuyo..  daha nelerrr yahuu... uyuturken annesi nasildi oğlum diye mi soruyo yok böyle saçmalık yok gerçekten.. kafa bulmuyosun  dimi bizimle... kaç yaşında anası bebesi?
(18 puan) tarafından
görümce yok şükür
(137 puan) tarafından
Eşinle sen kaç yaşındasınız? Özel değilse tabi cevaplamak zorunda değilsin
(54 puan) tarafından
Kemal sunalın filmi varidya kibar feyzo anasina ninni soyluyodu o aklima geldi ama orda kemal sunal avrattan yanaydı :) bacıı sesini cıkar bacıı ezdirme kendini ne demek yanında yatirmak ne demek vursana yumrugu masaya kim onlar ya kimm anasi o kadar seviyosa geri soksun ckkardigi yere hayret bisey
(137 puan) tarafından
:) Ay meltem allah iyiliğini versin. Gerçektende kibar feyzonun filmi gibi.
+2 oy
(717 puan) tarafından

Kusura bakmada cnm midem bulandı nasıl kocam diyip bide yanlarında yatisyosun bırak ikisi yatsın geç gel odaya falan tövbe estafurullah bu ne yaa nasıl bi utanmazlik bu adamı koca diye yanında gezdiriyorsun oda adamım diye geziyor benim oğlum var 7 yaşında benimle yatıyor çoğu zaman gece gelir yanımıza ben onu bile nasıl alistiracam şaşırdım odasında yatsın gelmesin yanımıza diye o nasıl bi annedirki ayip bilmez o nasıl bi kocadirki böyle utanmaz kardeşim kusura bakma da çok şaşırdım çok sinirlendim bi tuhaf oldum sabah sabah niye evlenmiş madem evlenmeseymis gerçekten midem bulandı sanada şaşırdım nasıl dayanıyorsun boşa gitsin bence de iyyyyy 

(717 puan) tarafından
Bide bizde ilk zamanlar kaynanayla oturuyorduk evimiz dubleksti annesi yukarı bile çıkmaya çekinir aşağıdan seslenir di bırak yanında yatmayı bunlar çok ahlaksizmiş Allâh kurtarsin seni tez zamanda hala soktayim
+2 oy
tarafından

Bence kaç kurtar kendini bu durum düzelmez sen yokken napıyolarsa yapsınlar ben direkt anneme anlatırdım böyle böyle midem bulanıyor burada kalmak istemiyorum diye düşüncesi bile çıldırmama yetiyor bu resmen ahlak dışı bir şey küçük çocuk değil eşin 

+1 oy
tarafından

Sizle pardon nasil yatiyo ? Ooooha yani baska laf yok ben şok oyle sey mi olur ya bende erkek annesiyim oglum daha 50 gunluk ama smdiden ergenlige girince naparim nasil davranirim 3-4 yasina gelince evde giyimime vs nasil dikkat etmeliyim diye kndimce dusunup duruyorum evlenmis adami koynuna almak nedir ya annesi bile olsan o artik evli ni ADAM senin iki yasnda bebegin degil tovbe estagfirullah Allah yardimcin olsun

tarafından
Bence cozum hayasizlardan kurtulmak sevaptir bence
tarafından
Ay gerçekten cok sasirdim bende ne demek sizle yatiyor eliyle yedirmek ne ya. Sizin ozel hayatinjz olmaz o zaman. Bende kaynanayla yasiyorum odamda hic olmazsa esimle bas basayim o ne demek gelib bizle yaticak. Hem bu adamin yarin cocugu olucak nasil adam ya yemeyini kendi yiyemiyormi annesi yediriyor. Valla gerçekten şaşırdım
tarafından
Adam diyip durma allahini seversen sinirlerim bozuluyo  kuzum
(9,652 puan) tarafından
Yokkk artikkk!  Daha neler duyucazz... amann yarrabbiimmm... o adam adam olamamış ki hala bebek demekki annesi uyutuyo annesi  besliyo.. bildiğin karı diye değil oyuncak diye evlendirmisler..
(523 puan) tarafından
Soyelemeyen bile uyandığım aklıma iğrenç şeyler geliyor Allah ıslah etsin .***** kadın kocana da Allah akıl fikir versin afedersin de annesiyle yatıp ne halt yiyor gene çok adresim siz çocuğu nasıl yaptınız siz yaparken aranızda mi yattı bu ne böyle ya
+1 oy
(638 puan) tarafından

Benim kuzenimin kayınvalidesi de haram olmasaydı oğlumla nikahlanirdim demis ! Lanet karı Allah belasını versin sapkınlık bu baska birsey değil... 

Sizin ki de o hesap ne demek beraber yatmak ya sinirlerim bozuldu tamam evladı anası kimse ayırmıyor aksini iddaa etmiyor ama bu kadarı da pes arkadaş.

Bol dua et yüzüne karşı ayet-el kürsi oku sabırlı ol evet zor ama imtihan :(

+1 oy
(34 puan) tarafından

Ya saka gibi bence hemen bosanmalisin bu zamana kadar durman hata kendine olan saygini bile kaybedersin bu nasil igrenc bi durum 

+1 oy
(493 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bu arkadas ciddimi dalgami geciyor bilmiyorum ama var boyle seyler benim bir arkadasim vardi kacarak evlenmisti ayni bu sekil annesi de onlarla yatardi hatta o kadar migdesizce ki kadin af edersiniz arkasimla esi beraber olacagi zaman bile cikmak istemez ne olacak sanki hem ben size yol gosteririm der o durum da bile cikmak istemezmis arkadasimin esi de bu duruma mudahale bile etmezmis bir kac defa zorla kadinin gozu onunde olmus kkz kafayi yicekti  sonun da bosandi kisiliksiz adamdan ama kac yil atlatamadi psikolojik tedaviler gordu ALLAHim boyle sapik insanlardan uzak etsin cumlemizi

tarafından
Ayy allah yardimcisi olsum cnm heralde esinin pisikolojiside bizukmus nasil annesinin yanimda böyle bjsey yapar
(493 puan) tarafından
Canim bir insanin ar damari catlamissa hersey normal gelir RABBİM sasirtmasin
(523 puan) tarafından
O adam da o pis iğrenç kadında geberesice Allah belaları mi versin oğlunun bir tarafını görmeye merakli bence iğrenç pislikler Allah belaları mi verin ne Dmeek annesinin gözünde yapmak igrenccc
(493 puan) tarafından
ALLAHim boyle pislik insan bile denmez mahlukatlari kahru perisan eylesin insallah
(164 puan) tarafından
İnanmıyorum yaa kıyamet kopacak gerçekten Rabbim muhafaza etsin bizleri
+1 oy
(71 puan) tarafından

Canım böyle kaynanalar genelde eşlerinden saygı sevgi görmemiş..kadın yerine konmamış insanlar.Kadinin kocası yıllarca böyle davranınca kadın varsa oğlunu hem kocası hem oğlu hem babası yerine koyar . Oğlu kendinin kim ne olduğunu bilmez annesinin yanlış tutumları yüzünden.. Ciddi patolojik vakalar ortaya çıkar.. Keşke eşini psikiyatrist e gitmek için veya olmadı en azindan evlilik danışmanına gitmeye ikna edebilsen...

+1 oy
(385 puan) tarafından

Ortada resmen ensestlik var çarpık ilişki iyi de bacım bu adamla sen çocuğu nerde yaptın aklım hayalim almadı kocN Bi sana Bi anasına mı sarılıyor yatarken Allah  başa vermesin öyle bişey başıma gelse ya öldürürüm adamı yada kapıyı çeker giderim nasıl zihniyetsizlik bu zaten bunu kabul ederek sesini çıkarmadan razı geliyorsan en büyük hata sende 

+1 oy
(175 puan) tarafından

Bi kere kaynananla yaşamak zorunda değilsin. Diğer gelinleri gelsin dursun yanına bakalım duruyorlar mı. Çık git babanın evine bu ne terbiyesizlik. Kocanla birlikte olduğun yatağa geliyo yatıyo bi de yazıklar olsun. O adam değişmezse ondan da hayır gelmez. Pısırık olma bu böyle gider yoksa. 

+1 oy
(368 puan) tarafından

Böyle durumlarda Hakim hemen boşar kesinlikle.sapkınlık ben olsam.rezil ederim Allah korusun böylelerinden uykuda karisi zannedip annesine sarilsa tövbe yarabbim düşunemiyorum ya birak şu pisliği ne bu

+1 oy
(1,350 puan) tarafından

Siz nasil bi kafa yasiyorsunuz ? 

0 oy
tarafından

Severek mi evlendin canım nasıl katlanıyosn

(18 puan) tarafından
severek evlendik evet amaa çok pişmanım hamileliğimdende bişey anlamdım hep üzüntü stresli geçti çok pişmanım valla ayrı ev istiyorum eşim çalışmıyor ansıda salmıyor ayrı eve
tarafından
Keske ayri eve çıksaydın inan başta neye katlanıyorsan evlendikten sonra bin pişman oluyosun bende severek evlendim çok şükür ama ailesi konusunda bende illallah çekiyorum
(18 puan) tarafından
ahkkk çıkabilseeemm keşkeee ahhkk boşanmak istiyorum amaaa iştee off allahım napacam
tarafından
Allah bol bol sabır versin anasını da senden kocandan uzak etsin inşallah inan üzüldüm Allah yardımcın olsun kardeşim
(523 puan) tarafından
Ben avukatım gel seni bosaysyim ilk defa birisine bunu diyorum çünkü midem kalktı igrenccc
0 oy
(357 puan) tarafından

Annesi sizinlemi yatiyor anlamadim

(18 puan) tarafından
evettt eveett
tarafından
Bende cok sasirdim ne alaka be ayrica es arasi muhabbet nasil acaba haftanin belli gunleri anne biz bugun birlikte olucaz sen yataga gec gel mi diyo napiyo manyak herif allahim sinirim bozuldu
(3,798 puan) tarafından
Daha neler duyucaz Allahım sen akıl fikir ver böyle insanlara
(18 puan) tarafından
valla annesi herşeyime karıluyor benşm nefreett ediyoruuumm ya nefret gıcık oluyorum
(3,798 puan) tarafından
Biraz ağırlıgınızı koysanız sizde o anneyse sende eşsin hayatindaki kadınsın hic eşine dile getirdin mi bunu canm
(18 puan) tarafından
çoook dile getirmeklemi artık bunu bilmeyecek kadar cahiller mi ama sabır diyorum nereye kadar usandım
(3,798 puan) tarafından
Valla haklisin Allah sabir versin sana benim eşimde evin tek oğlu annesi cok düşkün gercekten hissedebiliyorum bunu nişanliyken daha cok farkediyodum ama evlenince mesela odamiz var kaynanamlarda gittigimizde odanin önünden bile gecmez evlendikten sonra degisti kadın öylede olmalı sonucta evet onun oglu yavrusu ama artk kocaman adam olmuş ev bark yuva sahibi olmus. Ne diyim kardesim Allah akıl ihsan eylesin tez zamanda
(18 puan) tarafından
boşansam iyi oluemu ki acaba çok çaresizim artık
(3,798 puan) tarafından
Valla huylu huyundan vazgecmez canm hadi anası yapiyo buna izin veren oğluna ne demeli nasil ici rahat ediyo senin rahatsiz oldugunu bile bile. Yinede  artilari eksiler tart iyi dusun kendini her duruma hazir hissediyosan katlanmak zorunda degilsin cekilecek bisey degil zaten
(357 puan) tarafından
Kac yillik evlisiniz esinizle konustunuzmu bu konuyu hangi evli adam anasiyla yatar cocukmusun kac yasinda evli barkli belkude cocukludur kesinlikle bir terapiste gidin normal degil hayatimda boyle bisey duymadim ve cok sasirdim
tarafından
Sinirim zipladi ben yatiyim en iyisi cozum bulirsun insallah bi an once canim boyle olmaz agir bi rest cek yarin cocukta olcak o ortamda sakin buyutme cocugunu terbiyesiz hayasizlar ya
(18 puan) tarafından
2 yıllık evliyiz
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Seninle aynı durumdaydımmm canım 

(125 puan) tarafından
Tabincanım öyle bende okudum yeniden anladım seni ölum deyince birden kotu oldum o yuzden yazdım
(10 puan) tarafından
Abla peki eşiniz annesinden sonra nasıl biri oldu..bende o durumdayım:(
tarafından
Hangi durumdasin seninde mi esin annesini sizle yatiriyo
(1,509 puan) tarafından
Banami dediniz
(10 puan) tarafından
Sadece yapmadığı o kalmış...aynı evde yaşıyoruz...annesi için şiddet annesinin beni kötülemesi annesinin severken sevip nefret ederken nefret eden bi kocam var..anneme babama bakmicaksan boşanalim diyo...kafayı yiyorum .nefret eden ediyorum hepsinden..iki çocuğuma tutunmusum..daha biri kırkı yeni bitti :(
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Annesine düşkün tamam da annesi de bizimle yatıyor derken ??

0 oy
(1,048 puan) tarafından

Evlenmeden önce fark etmedin mi bu durumu ? 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 352 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Allesok (217 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 1,631 göst.
22 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 199 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikbal (48,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 36 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,232 puan) tarafından soruldu

374,579 soru

11,203,097 cevap

34,502 kullanıcı

...