0 oy
259 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,550 puan) tarafından

:ermm: Bu korkuyu nasıl yenebilirim oğlum eve geldi ama sanki her an ateslenecek havale gecircek korkusu var bende bunu nasıl atlatacam  çok zormuş ya sürekli gözüm onun üstünde asla yanliz bırakmıyorum her an bisey olacak gibi hissediyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(941 puan) tarafından
Daha önce ne oldu ki cnm sguzel şeyler düşün dua et 
(2,550 puan) tarafından
Oglum havale gecirdi covid olduğunu öğrendik
-Reklam-
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Canım üşütmemesine dikkat et besleyici bağışıklığı güçlendirici şeyler yedir kafandan sil at bu düşünceleri aldığı ilaçlardan sonra öyle hemen hasta olmaz şimdi korkma benim oğlumda 1 yaşındayken ateşli hastalık geçirdi kanında enfeksiyon çıktı 5 gün kalmıştık hastanede bilirim o duyguyu korkma allahın izniyle bişi olmaz 
0 oy
tarafından
Benimde psikolojim bozuldu her gece yatıp gözümü kapattigimda oğlumu camdan duserken görüyorum her gece asla sasmiyor rüyada değil yani yatıp kapattigim an. İnan çözüm bulsam sana da diycemde yok bulamiorum
(12,477 puan) tarafından
Bende hep rüyamda görüyorum ya oğlum ya damdan. Ya pencere den düşüyor allahım korusun bütün melekleri
tarafından
Aminn canımm aminnnnn
0 oy
(3,836 puan) tarafından
gecmis olsun canim tekrardan. bol c vitamini meyve sebze tuketsin ve her gun yedirmeye calis meyveyi sebzeyi mutlaka bagisikligi dusmesin 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Aynı durumu yaşamışız.. 3 gün 40 dereceden aşağı inmeyen ateş ve covid...

Daha yeni yeni toparlandık.. ben saat başı alarm kurup ateşini ölçtüm.. yavaş yavaş bıraktım kendine zaman ver kasma..
0 oy
tarafından

Bu kadar tedirgin olma canım 

Etkilenjrsın bu durumdan.
Ateşine dikkat etmelisin ateşi yükselmeden ilaç ver ve üstünü incelt hemen 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum valla senin postlardan sonra ben bile çocuklardan korkuyorum . Bisey olmaz inşallah Rabbim sana bagislasin 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Doğru diyosun bi süre böyle gider sen hep temkinli davranırsın ama zamanla geçer 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 304 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
12 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 550 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ~Mucize ~ (261 puan) tarafından soruldu

374,684 soru

11,207,495 cevap

34,510 kullanıcı

...