0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından

Dün esimle kaynanamla sorunumu yazdim dun gece cok ağladim geceden beri yani sabah uyandigimdan beri bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum normalde cok hareketliydi acaba cok stres yaptim diyemi hissetmiyorum?

6 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından

Bence olabilir oyle bisey çünkü gecen hafta bende halamı kaybettim rahmet olsun ruhuna çok üzüldüm ağladım ve o ara bebeğim normalde cok hareketliyken ağladığım günler çok sakindj, 2 gündür masallah yine cok hareketlendi 

(111 puan) tarafından
Aksama kadar hareket etmesse doktora gideyim o zaman
(56 puan) tarafından
Evet gercekten etkileniyorlar diger arkadaşların dediklerini bi dene olmadı doktora git için rahat etsin
tarafından
etkileniyorlar canim cok yoruluncada hareket etmiyorlar soluna yat cikolata ye göbeğini elinle hareket ettir rahatsiz olsun biraz bakalim hareket eder minnak
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından

Bebegin kaç haftalıktı canım güzel Gine kalvaltı et çikolata ye sonra sol tarafına yat bebegin için kimseyi takma bizim üzülmemiz onların umrunda bile olmuyor stres yapma bazen benimkide oynamıyor çikolata meyve suyu içince horona kalkıyor :) 

(111 puan) tarafından
24haftalik canim cikolata yiyim bi o zaman inşallah hareketlenir
(44 puan) tarafından
Ye uzan güzel Gine bekle ve sakinleşmeye calış kafandan at git bütün sıkıntıları bebiş için
(111 puan) tarafından
Takmiyorum onu zaten kendi kaybetti bana ne kadar vurduysa bende terlikle kollarini morarttim
(44 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım kadınları güçsüz sanıyorlar sanki bizim elimiz yok rabbime emanet ol bebişinle
(111 puan) tarafından
Cok sagol canim dediğini yaptim cikolata yedim soluma yattim hareketlendi cok şükür :)
(44 puan) tarafından
Çok sevindim çikolata manyakları bunlar :)
(111 puan) tarafından
Evet oyle acaba neden cikolata yiyince hareket ediyorlar
(44 puan) tarafından
Çikolatanın içinde olan bi madde varmış biyerde okumuştum mutluluk ve enerji veriyormuş diye ondan olsa gerek :)
tarafından
Ayyy ne guldurduuunnn beniiiii :)))))
(111 puan) tarafından
Nedeenn güldürdüm acaba :)
tarafından
Terlikle morarttim dedin ya :)))
(111 puan) tarafından
Evet bana vurunca  bende ona vururum  karşılıklı
tarafından
Çok iyi yapmışsın tüm samimiyetimle söylüyorum bunu oh olsun az bile yapmışsın yüzünü tirmalasaydin valla :)
(111 puan) tarafından
Elime terligimi aldim koluna bacaklarina karnina yapistirdim hep ben de ona karsilik veririm zaten kavga edersek :) kollari fena morardi cidden
(44 puan) tarafından
Bebegin hareketleri nasıl canım merak ettim
(111 puan) tarafından
Cok sık olmasada arada hareket yapiyor kizim sağol sorduğun için canim
(44 puan) tarafından
Rica ederim ne demek :)
(432 puan) tarafından
Sen mutlu oldukça sahada hareket edicek inşallah tatlım
tarafından
Benim ki dün akşama kadar sessizdi öyle arada bir iki kıpırtı sağlık ocağına gidip kalp atışlarını dinledim maşallah akşam oldu uyutmadi beni bulunduğu yeri şekilden şekle soktu dağların yamaclarii gibi oldu inişli çıkışlı:) merak etme annesi o dinleniyor bizi endiselendirmek hoşlarına gidiyor :)
0 oy
(432 puan) tarafından

Etkilenmez olurmu annesi o sen ne yaparsan hissediyo inşallah çikolatanı yiyince hareket eder onu düşün emzirdiğini sana gülücükler saçtığını ki mutlu olasın  :) bizede yaz hareket edince

(111 puan) tarafından
Cikolata yiyince hareket etti ama sadece cok az yine durdu hareketi ya
(432 puan) tarafından
Uyumuştur belki biraz gözlemle bakalım yoksa git doktora arkadaşım ihmal etme
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Canim boşver esini kaynanani sen kendini uzup kastikca onlar mutlu olup senin eline bebeğini ve kendini sıkıntıya sokmaktan başka hiç birşey geçmiyor.çocuk doğduktan sonra asabi uyumayan sürekli ağlayan huysuz bir bebek dünyaya getiriyorsun.

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Ahh canım benim ya kıyamam:/ stresten en çok bebekler etkileniyo onlar şuanda sadece hisleriyle iç güdüleriyle hayatta kalıyorlar ve bu doğduktan sonrada öyle oluyo sen mutsuzluk kızgınken daha çok ağlıyolar daha çok huzursuzlanıyorlar emmiyolar sütun gelmiyo.. insan psikolojisi zaten en önemli şey.. hiç kimseyi takmamak düşünmemek lazım olabildiğince bencil olmak lazım ama yapamıyoruz.. sen gittin mi kayinvalidenlerin evinden okumuştum ama yorum yazmamıştım olaylara..

(9,652 puan) tarafından
Anladim canım ama arada olur öyle kaçamaklar sonuçta görmüşsün kimlerle olduğunu bi sen alttan almayı denedin mi ?
(111 puan) tarafından
Yok hic denemedim gece saat 2 bucukta döndüğü icin ağzıma geleni saydim normalde hep beni gezdirir ben hata ederek arkadaşlarınla gez hep diyince oda sen nankörsün dedi is büyüdü
(9,652 puan) tarafından
By akşam geldiğinde hiç bisi yokmuş gibi yap canım bazende hiç özür gerekmeden o şekilde aranın düzelmesi iyi oluyor küçük bir sorunmuş allah büyüğünden korusun hiç üzme kendini bugün kendiliğinden geçer hersey
(111 puan) tarafından
Insallah gecer ama sürekli bisi oldugunda ben alttan alip özür diliyorum oda simariyor ve barismiyor naz yapiyor o yuzden özür dilemiyorum artık
(9,652 puan) tarafından
Bencede canım özür dileme hiç bisi yokmuş gibi yap bi süre sonra gereksiz tartışmalar olunca özüre gerek kalmaz normal davran hiç tartışmamış gibi sonrasında da noldu ki ya olur öyle şeyler ben unuttum bile de boşver üzme hiç kendini
0 oy
tarafından

Canim bende de olmuştu soguk su ic bir bardak ve muzik ac hareketli bebeğin hareketlenir insallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 244 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pinar5656 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pinar5656 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hulyacan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 390 göst.