0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (769 puan) tarafından
Aslında kızçem hakkında yahu şimdi biz 9 buçuk 10 gibi kahvaltı yapıyoruz sonra 2 de tekrar öğle yemeği ben tam acıkmıyor gibiyim yemek yemek istemiyor daha erken mi kahvaltı etse daha iyi olur düzene sokmak istiyorum mesela 8 de kalkmış olsak 8 buçuk 9 a gelirken kahvaltı yapsa öğlen 1 2 gibi öğle yemeği yese daha mantıklı olur gibi sizce iştahsız yemeğe karşı meyveyi çok seviyor

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne zaman yerse o zaman ver zorlama bacım. Biz sabah 9 gibi kalkıyoruz 10 gibi kahvaltı yapar 12 gibi uyur ne zaman uyanırsa o zaman çorba yer sonra akşam yemekte bizle yer aralarda meyve kuru üzüm veriyorum öylr işte 15 aylık bu arada 
(769 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum da kaynanamlar ile yaşıyorum eline ne gelirse veriyorlar iştahı kapanıyor öyle oluncada onlar eline birşey vermeden yedirmeye çalışıyorum çok laf dedim dinlemiyorlar
tarafından
Meyve abur cubur yemekten sonra versinler ya
(769 puan) tarafından
Anlasalar beni sıkıntı yok hamileyim birde zar zor yiyo 9 takla atıyorum yedirinceye kadar o yüzden erken kalkıptw kahvaltısını ettirsem falan düşüncesine girdim bi anda
tarafından
Olur aslında evdekilerden önce kalk çocuğun kahvaltısını yaptır
-Reklam-
0 oy
(3,728 puan) tarafından
3 ye öğlen yemeği yedirsen yinemi yemiyor
(769 puan) tarafından
Yiyo aslında evdekiler eline abur cubur veriyo meyve  verip iştahı kapanıyor
(3,728 puan) tarafından
Abur cubur yemese faydası yok zararı var
(769 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki istiyo kıyamıyorum lafları ben kavga etmekten bıktım onlar vermekten bıkmadı
(3,728 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama abur cubur yediği sürece işin zor
(769 puan) tarafından
Zor ki ne zor yani o kadar laf dedim insan darılıpta vermez tamam diyom bazen verin ama arada bir bari çocuk yemek yedikten sonra dinletemedim kendimi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 328 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sermir (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
21 cevap 584 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 960 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,338 puan) tarafından soruldu