0 oy
700 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Devlet hastanesınde cekım harıcı bırsey yapılmıyo vırusten dolayı.özellerde 1000 loradan acıyolar gece gece aglıyorum dayanamıyorum gecen gun yarısı kırıldı agzımda kaldı sımdı ufacık parca degse beynıme gıdıyo agrı saatlerce gecmıyo .:( :'(

12 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Eşimde de var ya aynı sıkıntı inliyo resmen
tarafından
Aynen 2 parol içtm hala gecmedı :(
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Of çok üzüldüm ya :(( Allah şifa versin canım benim insallah iyi olursun
tarafından
Amın cok kötuyum dayanamıyorum
0 oy
(940 puan) tarafından
Disinol kullan eşin eczaneden alsin ise yarar
(940 puan) tarafından
Yarisi kırılmış arka dişlerse çek gitsin ya diş ağrısı çok kötü 20 lik dişlerimin ağrısından ölmek istiyordum doğum sancısı gibi
tarafından
Canm bence çek Kurtul bukadar ağrı çekme bilirim nekadar zordur
tarafından
Önden 4.diş çekmezler muhtemelen aynen beynıme vuruyo agrsı dırek :(
(940 puan) tarafından
O zmaana nasil yapsak eşinin durumu yok mu valla dert ettim şimdi diş ağrısını bildiğim için
tarafından
Durum mu bıraktı su vırus ılletı :( borcumuz cok aldgı borca gdyo alısvers yapmaya hasret kaldm sadece zorunlu ıhtyclar pazar desen 3 haftaya bır :(            çok kötu dısım :(:(
0 oy
tarafından
Canım bn 1 hfta sonra devlette çene cerrahisine randevu aldım çektircm 20 lik diş birde bnm ameliyat gerekli çekiyorlar yani sadece randevu bulmak zor bn 1 ay sonra buldum
tarafından
Cekım deıl benımkı 1 tane cektrdm yerıne dıs lazım dolgum cok agrı yapıyo kanal tedavısı lazım bu dısım kırık muhtemelen dolgu yaparlar kısaca 5000 yetmez bıle belkı.devlet sadce cekıyo baska ıslem yapmıyo
tarafından
3 ay önce kanal değil dolgu yptm 300 verdim eğer yerine implant yapmayı düşünüyorsan evet onlar pahalı ama dişin Kurtuluşu varsa 500 e dolgu ve kanal rahatlıkta verir çıkarsn
tarafından
O 500 ü bulmam sorun sıkıntılıyız bu kıs
(294 puan) tarafından
Devlette gayette gerekeni yapıyor nasl yapmıyor daha gecen gün dolgu yaptırdım her hastane farklı mı davranıyor
tarafından
Valla bılmıyorum diş çekimi yapılıyo ılthap varsa  antıbıyotık yazıyolar o kadar
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Fakirin  ilacı sarımsak ez koy  geçiyor  
tarafından
Oraya ufacık bısey degdmı beynım zonkluyo  kırık dısımın yerı
(6,919 puan) tarafından
Sarımsak uyuşturuyor. Ben hamileyken valla apseli dışı iylestirdim  sen bilirsin çok geçmiş olsun
tarafından
Dayanamam az toplu ıgne bası kadar ekmek parcası grsı ne hale getrdı benı :(:(:
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bu bu hayatı acıyla beraber seyretmeye gelmişiz bacı 

Sarmısak ısır üzerinde Dursun çok geçmiş olsun 
tarafından
Aynen .ısırmayı gec su bıle ıcemıyorum daha kötu olcak dıye.o yuzden yapamıyorum sarımsagı
(12,264 puan) tarafından
Yap canım yatamazsin dayan yada soyke yap istersen
Sarımsağı ez dişine köy ama ısırmaya çalış içine girsin suyu
tarafından
Inan agzmı hareket ettrmk ıstemıyorum o derece canım yanıyo.gece gece bıde mıdem bulanır sarımsaktan :( onla ugrasmayım
0 oy
(157 puan) tarafından

Cnm geçen hafta kanal yaptırdım 350 verdim. Şuan için o ağrıyan dişi yaptır derim. Gerisini daha sonra artık. Boş olan yer implant olur oda haklısın çok pahalı :ermm: 

tarafından
Kanala cektrdgm hastane 500 ıstedı :(suan bulamayız para :(bos olan yer nerdryse kapancak :(
(157 puan) tarafından
Ah cnm herşey öyle zorlaştı ki. Allah yardımcımız olsun. Eşiminde köprü var köprüyü tutan dişin biri ağrıyor dedi 3gün ilaç içti adam, beni götürdü kendi kaldı :( geçen ayın sonunu zor getirdik bizde hastaneye gitmekte lüks oldu artık
tarafından
Aynen ya tepelerdekı ınsanlar gelıp yerımızde 1 ay yasayabılır mı acaba .yazık kıymetnı bıl.aysonuna hıc gırmeyelm bıle.valla 3 haftada 1 veya ayda 1 pazara gdyorum.market eksıgımı yazıyorum belkı yaza elkmıze para gecer dıye:(
(157 puan) tarafından
Bu virüsle zengini iyice zengin fakiri iyice fakir oldu bacım, valla 3 çocuk 2si 3.sınıf ikiz biri 10aya girecek. Bu yıl herşey çok zor daha da baksana vakalar artıyor :(
tarafından
Aynen  ama zerre hakkımızı yıyenlere haram olsun.bnmde kzım anasınıfır oglum 1 yasında.vakalr kımın jmrnda gezenler partı yaoanlar
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Off o diş ağrısı. Apse varmı?
tarafından
Yok yarısı kırıldı 2 ay oluyo oraya az bsey lokma kacsa yada degse beynımd vuruyo agrı.
(1,272 puan) tarafından
Karanfil koymayı deneyin. Bide sarımsak. Olmadı devlete git çektir gitsin bacım o diş ağrısı çekilmez. Ben bilirim o ağrıyı :(
tarafından
Karanfıl yok malesef.yaplcak dısıdr cektrmek ıstemuyım
0 oy
(12,908 puan) tarafından

Hamilelikten önce yaptırıyorum sonra hamile olduğumu öğrendim bı sağ siserdi bı sol diş ağrısı çok zor bilirim :( 

tarafından
Aksarayın bı köyunde oturuyorum
(12,908 puan) tarafından
Ankara'da olsaydın yaptiracagin yerler söylerdim
tarafından
Dogrudur.aksaray kucuk yer .
(12,908 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin canım teaekkur ederım
0 oy
(157 puan) tarafından
Ben dolgu için randevu aldım devlet hastanesinden
tarafından
Bızım burds yok sdce cekım bıdr sısse antbıyotuk yazıyolar o
(157 puan) tarafından
Aaaa Ben sordum özellikle dolgu var ni diye evet dediler kötü olmis benimde dolgun düştü
tarafından
Hmm kanal tedavısı yaparlar bıdaha dolgu yapmazlar  burda yapmıyolar ılk 10 da oldugu ıcın vıruste.500 ıstedı oda en ucuz yer
(157 puan) tarafından
Coi demiş canim ya
tarafından
Aynen en ucuz yer oda :(:(:(
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim:(
tarafından
Tesekkur ederjm eda ablacım :(
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm