0 oy
238 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Gecen gün trendyol aselli firmasından yeni doğacak bebeğim için puset aldık.. ürun bugün teslim edildi ama yirtiklar var sanırsınız 2. El ürün aldık buraya yazma sebebim eger o firmadan ürün almayi düşünen varsa bir kez daha düşünsün 

image

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Trendyola şikayet et donus yaparlar
tarafından
Yaptım kumaş bölümlerin yenisinin gönderilmesini talep ettim. Ama 36 haftalık hamileyim insallah doğuma kadar çözerler sorunu
(6,978 puan) tarafından
InsaAllah canim sikma sen canini hallederler
tarafından
İnşallah ya ilk bebek büyük bi hevesle aldım eşim başka beğendi ben bunu beğendim bunu aldım keşke eşimi dinleseydim :(
(6,978 puan) tarafından
Takma canim kafana hallederler merak etme
-Reklam-
0 oy
tarafından

Apaçık 2 inci el ürün yorumlara bakarak almadınız mı ben ne alırsam alayım yorumlara bakarım ilk önce trenyola şikayet et hemen ilgileniyolar 

tarafından
Yorum yoktu ürün  hakkında firmanın puanıda yuksekti dedim güvenilir bi firma ama değilmiş trendyolla görüştüm haber bekliyorum defolu parçalarının yenisini yollamalarini talep ettim
0 oy
tarafından
İade et canim 
tarafından
Iade işlemi yaptım buraya yazma sebebim bilgilendirmek bu firmadan alirken bi kez daha düşünmeniz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hiç bekleme hemen yarın iade et. Yorum yap ordan alışveriş yapacaklar görsün
tarafından
Iade talebi yaptım zaten ama kargoya nasıl iadeye goturcem hiç bilmiyorum  bu hamile halimle
(5,406 puan) tarafından
Ara gelip evden alsınlar
0 oy
tarafından
Iade et hic ugrasma
tarafından
Degisim talep ettim firma kabul etmezse iade edicem
0 oy
tarafından

image

canim. Bende böyle bişey aldım iade edersen aklinda bulunsun çokta memnun kaldım
tarafından
Boyut olarak büyük mu benim aldığım 36 kiloya kadar taşıyordu arabada araba koltuğu olacakta kullanirim diye düşünerek büyük aldım
tarafından
Büyük ama 36 kiloya kadar taşımıyor 18 kilo ben hastane çıkışı için aldım öylesine uygun geldiği için
tarafından
Ben hem hastane çıkışında kullanmak için hemde 1 1 buçuk yaşına kadar araba koltuğu olarak kullanırım diye düşündüğüm için büyük aldım inşallah kumaş değişimi yaparlar
tarafından
Ben bebek arabasi ile birlikte almayı düşünüyorum Trendyol o konuda dönüş yapıyor benimde eksik geldi ürün parçası kullanma dedi ürünü şimdilik bekliyorum bende illaki yapıyor değişim yani olmadı para iadesi oluyor diye biliyorum
tarafından
Anladim canim dediğim gibi dogum yakin oldugu için ortada kalmaktan korkuyorum
tarafından
Yok canım aciliyetini belirttiysen sorun olacağını düşünmüyorum
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Iade etseydin kuzum ugrasma yeniletmekle ver oylece al parani yeniden baska yerden al
0 oy
tarafından
Bisey alırken yorumlara bak hep yorum fln yoksa alma .
tarafından
Valla yorum yoktu ama firma baya yüksek puanliydi ona güvendim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 536 göst.
10 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 524 göst.
0 oy
0 cevap 18 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ebru3131 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Akifinannesii (1,048 puan) tarafından soruldu

396,987 soru

11,873,975 cevap

35,989 kullanıcı

...