0 oy
448 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
1 yaşında çok hareketli yerde oynuyorduk uyumadi diye lavaboya gittim bakliyat paketini almış ayağı kalkmış 2 kilo zaten kendi 9 kilo ikladi pikladı ay çok korktum ya beline bisey olduysa fıtık filan attıysa  ilk çocuğum korkuyorum herseyden sizin çocuklarınızla yapamıydi böyle şeyler yada yapıyor mu 

16 Cevaplar

+6 oy
(8,082 puan) tarafından

Rahat bırak herkülü:P

tarafından
Hahahaha gercekten oyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biraz fazla panik bir annişsin burada ne bebeler gördük koltuğu açmaya çalışan vardı :) 
tarafından
Ay korktum bende fıtık var odada olur sandim bian
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Kız ne olacak Allahını seversen demekki gücü kuvveti var korkma bişi olmaz 
tarafından
Tamam tesekkur ederim.bian panik oldum
0 oy
tarafından
Hiç bsyde olmaz kuvvetli maşallahhh bnmde oğlum boyundan büyük şeyler kaldırıyor marifet boy ve kilo da değil işte bak maşallahhh ❤️
tarafından
Teşekkür ederim bian panik oldum fıtık var bende orada olcak saniyorum
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bir şey olmaz o kadar seyden daha neler görüp yaşıcaksınız ah ah
tarafından
Oyle gerçekten anne olunca insan herseyden korkuyormuş
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Bisey olmaz canim korkma benim oglumda 5 litrelik suyu suruye suruye goturuyor:D evde tasimadigi sey yok 

tarafından
Hahahah vallahi içim rahatladı korktum birden ne biliyim bende fıtık var onada olur sandim Allah korusun
tarafından
Benim oğlumda öyle mutfaktn salona getirir :))
0 oy
(2,341 puan) tarafından

Benim oglan gelip benden görüp koltuğu itmeye zor ediyor ıhhhh diyerek ses çıkarıyor yalandan.:D tısırdayarak itiyor.  Bi şey olmaz inşallah takılma öyle 

tarafından
Benim kızda baktim.nefes nefese kalmis daha da taşıyacak diye tuturuyor aldim elinden hemen tabi korktum sadece bende fıtık var zorlamış kendini onada olur diye
0 oy
tarafından
Buna mı takıldn bişyck olmz 
0 oy
(612 puan) tarafından
Yapıyor canım. Oğlum 11 kiloyken 5 litrelik suyu alıp taşıyordu, 6 kglık robotu taşıyordu, yarısı dolu damacanayı taşıyordu. Ne görse kucaklayıp götürüyor hala. :) 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ahaha benim ki 1 yaş 9 kilo koltuğu ittiryir evin bir kosesinden diğer köşesine yer değiştiriyor  halıları ucundan tutup kaldırıyor koca koca içi dolu şişeleri kaldırıyor ayagina orasına burasına dusurmedikce müdahale etmiyirum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benmm oğlum sandığı açıyo hemde üzetinde 2 tane başka sandık varken  koltuğu odanın ortasına taşıyo diyorum oğlum bari al viledayı sil koltukların altınıda beni dinlemiy işte
0 oy
tarafından
Benimde oğlum öğle kendimden büyük şeyleri kaldırıyordu demekki güçlü çok aşırı ağır olmadıktan sonra gelişimi için iyi bile olur kasları kuvvetlenir
0 oy
tarafından
:D 

benim kızım da 2.5 kiloluk turşu bidonunu kaldırmış bana getiriyordu  :D 10 kilo kendisi
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kız bu çocuklar öyle benimkide 1 buçuk yaşında geçen farkettim bizim tekli koltuklar çok hafif baktım onu ittiriyo bide bı görsen benden kolay ittirmis hemen durdurdum cadı bu yaşta belini incitcek kız ben çay sehpasini itemiyorum benim cadı onu sallıyo:D
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Fıtık falan herşeyi bu kadar abartmayın ya gücü yetmese zaten kaldırmaz 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Karpuzu bile kaldırmaya çalışırdı /:)) 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 541 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,574 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

377,348 soru

11,292,605 cevap

34,711 kullanıcı

...