0 oy
1,374 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

Bu online bilgi yarışmasını oynayan var mı merak ettim :) para kazanan, çekip harcayabilen :) biz eşimle oynuyoruz 23 tl'si var eşimin biraz daha oynayıp çekeceğiz parayı ve bebeğimize cüzi fiyatlı bir eşya alacağız battaniye vs tarzında 

10 Cevaplar

0 oy
(112 puan) tarafından

Biz eşimle oynuyoruz ama benim henüz 2.45 kuruşum var :) ama önemli olan para değil bence onu eşinle oynarken geçirdiğin vakitteki mutluluk :)

tarafından
Kesinlikle yaa katılıyorum aylardır oynuyoruz zaten bazen 20 kuruş kalıyor o bile mutlu ediyor. Eşimle paylaşımımız arttı dediğiniz gibi. 17.5 tl'niz kalmış :)
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Oynuyoruz canım eşim ile uzun süredir benim 78 tl esimin 114tl oldu hic çekmedik  daha ama cok zevkli.

tarafından
Oo süpersiniz siz  bizim şansımız yaver gitmiyor çok finalde eğleniyoruz genelde :) maşallah Allah artırsın :)
(5,938 puan) tarafından
Şans  sizinle de olsun;)))
0 oy
(357 puan) tarafından

Bnde oynuyorum tek basima ama artik sıkıldım 

tarafından
Tek başıma oynasam muhtemelen ben de sıkılırdım eşimle ortak aktivite olarak görüyoruz rekabet ediyoruz filan :) muhtemelen sıkar tabi bi yerden sonra
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Nasil bi oyun kim nerden para yatiriyo ki bi sknti olmasn cnm

tarafından
Turkcellin bir uygulaması canım. Hergün oynanıyor. 12 soru var. Akşam 8.30 da. Ödül değişiyor bazen 10 bin bazen 20 bin. Finale kadar kim giderse toplam ödül o kadar kişiye bölünüyor. Bazen 50 kuruş kalıyor bazen 5 lira, soruların zorluğu etkiliyor bunu. Ödülü de sponsor yada Turkcell veriyor. Aklınıza kötü bişey gelmesin tamamen yasal. Kazandıklarınız birikip 20 tl olunca da iban giriyorsunuz yatırıyorlar diğer gün. Çok eğlenceli tavsiye ederim :)
(2,047 puan) tarafından
Diğer operatörler katılamıyormu bu yarışmaya :)
(1,424 puan) tarafından
Wodofone olmuyor mu :)
tarafından
Operatör hiç fark etmiyor ben Türk Telekom kullanıyorum örneğin sadece uygulama Turkcellin. Yani onların buluşu diyelim ama herkese açık :) kim 500 bin ister gibi düşünün o heyecanı yaşatıyor ama her soru için 10 saniye var öyle çok da rahat değil :)
(1,424 puan) tarafından
Play storden  ne yazıpta yuklicez
tarafından
'Hadi'. Direkt çıkar. İnstagramda da takip edin günlük 1 tane ipucu veriyor o sayede 1 soruyu rahatça yapıyorsunuz. Bide joker veriyorlar bazen 1 soruyu yanlış yapma hakkınız oluyor. Oynadıkça alışırsınız :)
(1,424 puan) tarafından
Anladım teşekkür edrim iban no yazıp para falan yatırıyorlar mis kandırmasınlar sonra;/
tarafından
İban tehlikeli bişey değil ki :) ama içiniz rahat etmiyorsa lütfen indirmeyin huzursuz olmayın. 1 milyon takipçisi var her akşam 400 bin 500 bin kişi yarışıyor
(1,424 puan) tarafından
Indirdim de referans kodunuda  giriyorum olmuyor ya
tarafından
Allah Allah şaşırdım. Referans koduna ne girdiniz?
(1,424 puan) tarafından
Telefonumu girdim bi kod geldi girdim  sonra altında refarans kod yazıyor onu girdim yine istiyor olmuyor sanırım bir arkadaşım beni watsaptan davet etmesimi  gerekiyor onun kodunu mu girmem lazım anlayamadim
tarafından
Bu uygulamayı kullanan herhangi birinin kodunu istiyor sanırım bi benimkini girin isterseniz deneyin. Siz birinin referansı ile girince o kişiye de joker veriyorlar.  nsrncftc
Bunu deneyin isterseniz kendi çevrenizde oynayan varsa onlardan birini de yazabilirsiniz
(1,424 puan) tarafından
Hiç oynayan yok ama oldu sanırım geldimi size joker
tarafından
Evet sayenizde benim de jokerim olmuş oldu neye niyet neye kısmet :) inşallah güzel güzel paralar kazanırsınız günlük olarak programa girin anasayfada yarışma saati ve ödülü yazıyor ordan takip edersiniz :) gündüzleri de oluyor
(1,424 puan) tarafından
Teşekkür ederim:) benim hiç jokerim yok sanırım elenirsem oynayamicam
tarafından
Joker sadece sizi 1 soru ileriye atıyor belki hiç yanlışınız olmayacak :) zaten bigün elenirseniz diğer gün tekrar var yarışma jokersiz günlerce oynadığımı bilirim :)
(1,424 puan) tarafından
Bakalım yarın oynayacağım yazarım ne kadar kazandigimi  :D
tarafından
Tamam ben size burdan hem gündüz yarışmasının hem akşam yarışmasının ipucunu yazacağım jokere karşılık bi teşekkür :) bakalım ilk gün hasılat ne olacak :p
(1,424 puan) tarafından
Teşekkür ederim :))
(225 puan) tarafından
Ben de indirim kodunuzu yazabilirmym :)
(31 puan) tarafından
bende indirdim bende yazablrmym:)))
(905 puan) tarafından
Bama da atar msnz
tarafından
Tabiki kodumu yazabilirsiniz bunun bana sadece faydası olur :) güzel kazançlar dilerim :)
(905 puan) tarafından
Yazdim  ama olmadı
(905 puan) tarafından
Acaba baska bi kod atabikir msnz
tarafından
Başka kod bilmiyorum ki sadece kendi kodumu biliyorum bi tekrar deneyin isterseniz nsrncftc
Referans bölümüne yazacaksınız bunu
(1,424 puan) tarafından
Kızlar benimkini yazın 146h :) umarım olur
(905 puan) tarafından
Olmuyor   yaaa;((
tarafından
Bir hata mı oldu acaba silip tekrar mı yükleseniz
tarafından
Yeni anniş, bugün öğlen 12.30 daki yarışmanın ipucu Çizmeli Kedi. Bi masal kahramanı soracaklar. Cevap da bu :)
(905 puan) tarafından
Dur oyle ypayim
(905 puan) tarafından
Cok.kisa diyo
(905 puan) tarafından
Kizlar ne yptysam olmadi     sildim olmadi     refarans     numara  olmuyo
(1,424 puan) tarafından
Referansımı yazmıştım 146h olur dene
(905 puan) tarafından
Ewt yazdim olmuyo
(1,424 puan) tarafından
Alla alla biri yazmış oldu hatta bana joker geldi bilemedim şimdi canım
(905 puan) tarafından
:(( benim olmuyo yaaa
(31 puan) tarafından
40 yılda bir oyun oynim dedim 1. soruda oyunda sorun çıktı:))))) nezaman başlıcak bida bilem var mo
(905 puan) tarafından
Nasil actin sen ben yapamdm
(905 puan) tarafından
Referans kodu atar msn bana
(31 puan) tarafından
htcyns cnm referans adım oluyor heralde yaz bakım
(905 puan) tarafından
Yine olmadı;(
tarafından
Hatice akşam tekrar olacak yarışma :) Sen programın anasayfasına gir orda ödül ve saat yazar zaten
(905 puan) tarafından
1332 tek kullanimlik Hizli Giris sifresiyle HADI uygulamasina giris yapabilirsiniz. Referans Kod: 8SM3A B002
tarafından
Ruken sende başka bir problem var sanırım herkesin oldu. Kullanıcı adını zor ve uzun bişey seçmeyi denedin mi onu mu kabul etmiyor acaba
(905 puan) tarafından
Bu geldi yptm.yine olmadi
(905 puan) tarafından
Kendi  ismimi yaptm
tarafından
Şifre yerine o rakamı yazın. Referans yerine de o kodu. Ekstra referans isterse de nurdan birinin yazdığı kodu yazın
(905 puan) tarafından
Yaptm  doğru  zor uzun bi isim.istyo
tarafından
Oldu mu şimdi
(905 puan) tarafından
Oldu ts k ederim
tarafından
Hayırlı olsun :)
(905 puan) tarafından
Tsk ederkm  oyun  bildirimimi  nerden acyrz  ben ana sayfada goremedm
tarafından
Programı açın direkt sayfada çıkıyor zaten. Bide yarışma başlamadan 15 dk önce filan bildirim gönderiyorlar sürekli. Başlayınca da
(905 puan) tarafından
Tm tsk ederim♡♡♡♡
(1,424 puan) tarafından
Ay vallahi kaçırmışım bana bildirimde gelmedi netim kapalı olduğu için;(
tarafından
Akşam 8 buçukta yine var üzülmeyin :)
(1,424 puan) tarafından
Inşallah kaçırmam:D
(905 puan) tarafından
Ugundr kac kez var
tarafından
Hafta içi hem öğlen hem akşam. Haftasonu sadece akşam çünkü ödüller fazla
(905 puan) tarafından
Öğlen kacda  oluyo
tarafından
Öğlen de  12.30
(1,350 puan) tarafından
Artik bnm yorumum altina yorum yapnayin ya :Ddd bildirim geliyo sinir oldum
(1,424 puan) tarafından
Yapabilcek bişey yok zengin olana kadar yazcaz buraya :D
tarafından
Hahhhaa çok güldüm :) çekiliyorum an itibariyle
0 oy
(446 puan) tarafından

Bende oynuyorum tam 1 liram var :)))) 

tarafından
Oo süpersinnn :) şunun şurasında 19 tl kalmış :)
(446 puan) tarafından
Sorma. Hep 10-11 de eleniyorum. Sinir geliyor
0 oy
tarafından

Ne guzel birikms:) bizde esimle sardik bi ara ama kazanamadk hep 10 kurus 15 kurus 

tarafından
Kopya çekmeyi denediniz mi bizde kim erken elenirse hemen Chrome a girip yazmaya ve bakmaya çalışıyor :) genelde 1 soruyu bu şekilde yapabiliyoruz son sorulardan birinde. Tabi yazılabilir soru olması lazım örneğin kitap, film vs. Çünkü zaman kısa malum :)
tarafından
Ya soruyu anlayana kadar süre bitiyo zaten :) hic denemedik o yzden.
tarafından
Soruyu anlamıyorum bile tırnak içinde bişey yada özel bir ad görünce hemen yazıyorum :))
tarafından
Cok mantıklı:)
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Ban sinir kriz geçirten oyun .  :D  hem oynuyorum hem telefon fırlatıyorum ya 

tarafından
Henüz telefon fırlatmadım ama dün akşam 5 küsür kaldı biz finalde elendik ağlayacaktım :))
(1,048 puan) tarafından
Bu son günlerde teknik htalar yüzün kaybediyorum onyüzden **** oluyorum. Bağlantı hatası diyor.
Donuyor . otomatik eliyor nalet şey :D
tarafından
Evet 2 gündür bi sorun var önceki gün ben de giremedim düzeltirler zaar :)
0 oy
(127 puan) tarafından

Ne diye indircem bu uygulamayı 

tarafından
'Hadi ' yazarak play storedan indireceksiniz :)
(1,424 puan) tarafından
Kodumu  yazabilirsin 146h :)
(218 puan) tarafından
Kodunu kullandim canim :)
(1,424 puan) tarafından
Joker geldi zaten canim saolasin:))
0 oy
(278 puan) tarafından

Bende bugun oynamaya basladm hep salladim ama tuttu esim iikimiz oturduk tv nin sesini kistik esim elinde telle gogle mmotoruna girerek hazirda bekliyo kari ccikyo soruyu okuyup bitirene kadar geriye iki uc ssaniye kalyo bende oylesine atyom ttutyo 8 soruda elendim para alamadm :( 

(278 puan) tarafından
Aynen bizde oyle zaman gecsin diye bide esimle bi aktivitemiz olsun dedik basladik bisi kazanamayinca insan geri cekilyo hevesi kacyo
tarafından
Ooo bi seferde heves kaçsın olur mu :) maksat eğlence haa kazanırsak da ne ala :)
(278 puan) tarafından
Bu joker kodu gir diyo nerdeki o kod nasl gircez jokere
tarafından
İnstagram kullanıyorsanız hadi hesabını takip etmeniz lazım orda bazen joker kodu yayınlıyorlar yakalamak lazım tabi o kodu kopyala yapıştır yapınca joker geliyor
(278 puan) tarafından
Haa tm tskler
–1 oy
(31 puan) tarafından

Nasıl bir oyun bu para kazandırıyor hemde bizden birşey gidiyor mu durduk yere kim kime para verir:))

tarafından
Öyle düşünmeyin siz zaten programı play storedan indirince onlar kazanmış oluyor ayrıca girip izlemeniz de onlara kazandırıyor onların kazancının yanında bizimki hiçbişey :) dün akşam zordu yarışma mesela 5 buçuk lira kaldı ama biz finalde elendik alamadık eşinizle oynamanızı tavsiye ederim erkeklerin ilgi alanı olan şeyler de çok soruluyor :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 285 göst.
0 oy
6 cevap 629 göst.
14 Ekim 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
1 Şubat 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Efsun (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 971 göst.

377,139 soru

11,286,622 cevap

34,694 kullanıcı

...