0 oy
477 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
Tükendim yoruldum biktim artık tamamen çöktüm bıraksam kendimi kalkamayacak duruma geldim benim ilk eşimden olan çocuklarla görüşemiyorum daha doğrusu gorusturmuyorlar babası evlendiği kadın sıkıntı ediyormuş benim çocuklarla görüşmeme sırf görüşmemi engellemek için benim çocukları doldurduğumu söylemiş benim oğlum 11 yaşında hayır annem demedi dedikce çocuğu babana farklı söylerim seni döver baban bana inanır demiş yoruldum artık 5 aydır görüşemiyorum seslerini bile duyamıyorum canım çok yanıyor bu 23 nisanda hem benim hem oğlumun doğum günü her yaklaştıkça canımdan can alınıyor gibi kimseye birşey diyemiyorum desemde sabret büyünce seni bulurlar demelerinden biktim resmen sinaniyorum ne olur dua edin bana Allah sabrıma sabır katsın bencil insanlardan beni uzak etsin ne olur dua edin banada çünkü ayakta duracak halim kalmadı benim artık duaya çok ihtiyacım var kızlar 

9 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Üzülme allah büyüktür rabbim sabır versin inşallah 
(344 puan) tarafından
Amin inş Tskr ederim
-Reklam-
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Evlerini bilmiyor musun dayan kapıya nasıl evladından ayırırlar seni
(344 puan) tarafından
Çok uzaktayım hemde 14 saat mesafe var evide değişmişler nasıl bulurum bilmiyorum
(10,567 puan) tarafından
İcra yoluyla gör bacım git polise sikayet et mügeye cık
(344 puan) tarafından
Şuan hamileyim icra yoluna baş vuracam ama benim onların sesine bile ihtiyaç duyuyorum
0 oy
tarafından
Görüş gününde alıcaksınız polisi gidip görüceksin çocuklarını 
(344 puan) tarafından
Ben 13 saatlik uzakta oturuyorum okulları tatil oldukça gidip alıp yanimda kalıyorlardı geçen yaz geldiklerinde eşimin oğlum çocuklarıma iftira attı o yüzden çocukları apar topar bıraktirdi bana çocuklarda anne biz gelmeyelim dedi sen gelirsin anneannegilde kalırız dediler ben seslerini bile duyamıyorum içim her konuda yangın yeri eşimden nefret ediyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun senin adına çok üzüldüm
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm Tskr ederim
0 oy
(124 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun o kadın gün gelir farklı bi yerlerden senin cektigin acıları çeker sabır bize verilen en büyük imtihandır
(344 puan) tarafından
Sabıra çok ihtiyacım var artık tükendim 16 yaşından beri sınavım bitmedi
0 oy
tarafından
Onları görmek senin yasal hakkın km ne derse desin polise git ve çocuklarını gör ne demek göstermemek kmse karar veremez buna. Ve sakın bırakma peşlerini çocuklarının. İlerde anne neden gelmedin peşimizden diye hesap sorarlarsa cevap veremezsin asıl o zmn bitersin
(344 puan) tarafından
Işte bende bunu demesinler diye çok savaş veriyorum ama sürekli engel oluyorlar şuan hamileyim gidemiyorum en azından seslerini duyayım diyorum oda olmuyor doğum yaptıktan sonra gidecem icra yoluna başvuracam zaten ama bu artık çok yordu beni
tarafından
Velayetlerini alsan canım şuanki eşin ne diyo istemiyo mu çocuklarını? Mahkemeye başvur velayetlerini al konuş eşinle oda baba olcak sonuçta anlar seni. Sosyal medyası yokmu çocuklarının ordan yazsan ınstagram flan
(344 puan) tarafından
Yok cnm bir ara tıktok açtılar hemen konuştum oda baya oldu hemen geride silmişler oğlum ürkek eşim bencil kendi oğlu o kadar sıkıntı yarattı ki alsam bile boşanma kaçınmaz olur bundan eminim
tarafından
Ailen arkanda değil mi canım keşke çocuklarımla ailende kalsaydım boşanınca ya da evlenirken anlaşsaydın eşinle ben çocuklarımı da alcam diye bilemedim Allah yardımcın olsun
(344 puan) tarafından
Ailem ben aldatıldim şiddet uyguladı heryerde hor gördü asaladi iftira attı ailem hep sesiz kalmamı söyledi otur çek dediler ikinci çocuğu yap dediler ailem benim için yok dayım ve anneannem arkamda durdular sağ olsun dayım hemen evlen dedi bu eşimde dayımın arkadaşıydı hemen evlenmek zorunda kaldım geri diğeriyle birlestirmesinler diye amin inş rabbim hep sınava koydu beni haylada sınavdan geçiyorum ama artık gücüm kalmadı işte hemde hiç kalmadı yoruldum 16 yaşında nisan 17 de evlendim 15 yaş benle büyük biriyle18 yaşında anne oldum ve şuan 28 yaşındayım ama kendimi 28 yaşında görmüyorum hayatın verdiği sınavdan dolayı
tarafından
Zor şeyler yaşamışsın kuzum ne diyim umarım düzelir hayatın
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bacım senin elin kolun armutmu topluyor kapılarına dayan eşin izin verse çocuğunu yanına alsan vermezler mı sana
(344 puan) tarafından
Vermezler cnm eşim kendi oğlu çocuklarıma iftira attı diye apar topar bırakan kişi gidecem ama şuan hamileyim o yüzden gidemiyorum 13 saat mesafe var aramızda en azından seslerini duymak için çabalıyorum ama onada hep engel koyuyorlar
(2,054 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım İnşallah en kısa zamanda kavuşursun Rabbim kimseyi yavrusundan ayrı bırakmasın
0 oy
tarafından
Göremiyorum diye birşey yok yaa saçmalama al polisi arkana git evlerine 
(344 puan) tarafından
Icra yoluna başvuracam ama şuan hamileyim 13 saat mesafe var çaba sarf ediyorum konuşmak için en azından seslerini duyayım diye ama onada engel koyup duruyorlar
tarafından
Başvur tabikide göstermemek nedir ya ne vicdansız insanlar insanı evladindan ayiriyorlar
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Çocuklarin velayeti neden sende degil??
(344 puan) tarafından
Elleri güçlü beni geri kendine çevirmek için çocukları kullanıyor ben kendisine köle olmalıyım hep yalvarmalıyım kendince çocuklarla cezalandırıyor beni bende dönmeyince böyle şeyler yapıyor evlendi ama yine aynılar vermez yani kendini iyi göstermek icin
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kendi doğurduğun yavruyu sana nasıl göstermezler hangi çağda yaşıyoruz istesen gorursun ya böyle şey mi olur 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 249 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 371 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nrgz (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 281 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (897 puan) tarafından soruldu

374,700 soru

11,208,033 cevap

34,512 kullanıcı

...