0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
İlk i benden olsun...

Daha üni 3. Sınıftayım sevgilim vardı  başka kızla yakaladım.. Yepyeni Bi araba almilşti ve çok severdi ben ne görmüştüm ne binmiştim ama sadece plaka model biliyordum birgün ara sokakta gördüm anahtarı çıkardım boydan boya yanından geçerken çizdm çok eğlenmiştşm ama şu an olsa yapmam herhalde .. Allaha havale ederdim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap
Ohh en iyisini yaptın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sadakatsz asya misali diyorsun
(105 puan) tarafından
Film mi izlemedim,
tarafından
İzlemelisin
(105 puan) tarafından
İzliim o zamn
0 oy
tarafından

Sanirim itiraf edebilcegim bir sey yok :ermm:

(105 puan) tarafından
Hiç mi yok
tarafından
Dusunuyorm da bulamiyorum :D
0 oy
tarafından
İki yilda dört telefon kırdım düşürerek. Hepsini de oğlumun üstüne attım Allah affetsin kocamın hala haberi yok. Ha bide ilk evlendigim sene akşamdan çay demlemiştim kayınpederim uğradı sabah o çayı ısıtıp vermiştim çay Kolik kendisi çok beğenmişti 4 senedir daha iki gün önce babacim o bir günlük caydi diye itiraf ettim 
(105 puan) tarafından
Acaba kırılma diye mi çok beğenmiş yoksa gerçekten beğenmiş mi
tarafından
Lan yağmur "D
tarafından
Yok valla bacım 7 bardak içmişti çok güzel demlenmiss diye

Aşkım ama ne yapayım shhshahagsgga
tarafından
Aynı kafadanız sal bos ver ") hahahaha
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Lisede en yakın arkadaşım regli olmuş Orkid yoktu bende vardı çıktık yukarı çantadan alıp WC gittik aonra bı baktı yanlış alarm regli olmamış sabah sıra olmak için zil çaldı  bende sınıfa girmeyip koynuma suveterin içine koymuştum istiklal marsini okuduk Orkid suveterden düşmüş arkamdada erkek bı arkadaşım aldı bana o kadar insanın içinde senin mi bu dedi yooo benim değil dedim aldı cebine koydu sonra içeri girdik ama ben oldum pancar gibi kıpkırmızı WC gittim kiz arkadaşımla bana göndermiş orkidi çok utandım lan o kadar insanın içinde en yakın arkadaşım yüzüne millet beni konuştu :)  itiraf midir bilmem ama anlatayım Didim :woot:

(105 puan) tarafından
Abbooo o zamanlar çok utanırdık böyıe şeylerden ya
(4,860 puan) tarafından
Evet erkek olan birde hem ilk okul arkadaşım di çok utanmıştım yaaa içten içe kız arkadasimada sinirlendiydim yanlış alarm verdin diye :)
(105 puan) tarafından
Bizde de olurdu . Hele erkekleri dışarı çıkartrlardı pedlerle regl hakkında ders verirlerdi teneffüste hepsi koşup sorardı hoca ne anlattı diye
(4,860 puan) tarafından
Onun dersini bizde aldık hatta bı paket Orkid vermişlerdi tabi erkekler durur mu ana vatan kan mi ağlıyor kızlar o koynunuzdaki ne diye soylendiler :)
(105 puan) tarafından
Biz neler yaşamişiz be
0 oy
(2,350 puan) tarafından

Televizyonu düşürdüm kızımın üstüne attım pismanimmmm:D

0 oy
tarafından
Çok fazla doğru söyleyip basmi belaya sokuyom sevilmeyen ben oluyorum
(105 puan) tarafından
Doğru soyleyeni dokuz köyden kovarlar
tarafından
Bende öyle oluyom işte