0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından

iyi aksamlar kizlar aksam yemekden sonra oturuyoduk kaynanamlar aradi goruntulu konusuyoruz bende cok kotuyum oksurugum var halsizim esim ve kizim iyilestirler masallah .neyse konusuyoz kaynanam diyo ki bol bol meyve ye yemek ye de hemen duzel . bende dedim ya annem beni dusunuyo. demesin mi hemen duzel de sonra kim oglana yemek yapacak ac kalir kim bakacak ogluma :blink: bende yok anne dert etme ben ölmeden once yemek yapip dolaba koyarim birkac gun idare eder sonra da hemen birini bulursunuz zaten dedim. icime oturdu ya benimkide ordan sırıtıyo ne yapayim simdi ben bunlari :sick:

13 Cevaplar

0 oy
(141 puan) tarafından
Bişey yapma güzel cevap vermişsin aynen başliktada dedigin gibi yapacak bisey yokkbizede bi anamiz aglar
(2,241 puan) tarafından
Allah hepimize saglik sihat versin yoksa isimiz zor bacim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim ztn anneler erkek cocuklarini bu yuzden evlendiriyorlar olani soylemis yanii. sende cevabini vermissin bosver takilma .
(2,241 puan) tarafından
takilmiyom canim da bazen zoruma gidiyo. ne bileyim ben annemin bizim gelinimize davranışıni goruyorum bazen benim bazen abimin onunde tutuyor yengemi masallah
tarafından
keske herkes oyle olsa ama olanla idare ediyoruz iste
0 oy
tarafından
Valla canim insanlar boyle bizzat sahit oldum yengem öldü babaannem arkasindan ohlumun yuvasi dagildi diye agladi birtek dusunurse annen dusunur gerisi yalan 
(2,241 puan) tarafından
basiniz saolsun canim ❤️ malesef oyle bak iste sanki kendileri kadin degil kendileri gelin degilmis gibi davranıyorlar
tarafından
Sagol canim Allah razi olsun ♡ halbuki deger verseler kiymet verseler nolcak sanki
(2,241 puan) tarafından
bir taraflari eksilir canim olurmu:)))
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar...
(2,241 puan) tarafından
kesinlikle canim
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Çok gereksiz konuşmuş. Ağzına sağlık seninde 
(2,241 puan) tarafından
saol canim ❤️ bazen boyle gereksiz konusuyolar
0 oy
tarafından
Ana gibi yar bağdat gibi de diyar bulunmaz mis ne bekliyorsun ki canım iyisi bizi bir türlü bulmadı bulmayacak 
(2,241 puan) tarafından
Allah vicdan versin ne diyek canim kabullenecez artik
tarafından
Öyle canım ne yapalım rabbim donup dolaştırıp bize kul kurban ederde o zaman yüzlerine bakacak bizi bulurlar mı bilemem ben safım yine alır bağrıma başar sırtıma kesin bi  hançer yerim de seni bilemem ")
(2,241 puan) tarafından
Rabbim kimsenin hakkini kimsede birakmaz canim sen Allah'a havale et . kaynanam cok kotu değildir ama oglu soz konusu olunca hic yanimda durmaz onlarda kucuk erkege bile hizmet var oyle alismisler oyle alistirmislar napalim . bende oyleyim kin tutamam canim ya
0 oy
tarafından
Ne guselde demissin bacim benim aklima gelmio hic bole seyler sonradan gelio niye demedim diye icim icimi yiyo
(2,241 puan) tarafından
yaa o da senin tatli kalbindendir canim :) ben kırıla kirila ogrendim cat pat cevap vermeyi
0 oy
(17,275 puan) tarafından
Ama iyi laf sokmuşsun ayıp ya böyleleride bi sinir bozucuki
(2,241 puan) tarafından
doldum artik canim ya 2 senedir cocugumu gormeye geldikleri yok ordan sunu yap soyle yap diye karisirlar birde bunu deyince tutmadım cenemi
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Hiç şaşırmaDım bn kimsenin de kızı gibi görüp sevdiğini düşünmüyorum bı dirsek göstersin gelin hemen düşman olurlar ama kendi kızlar oğullar olsa gözüne bile görünmez
(2,241 puan) tarafından
haklisin canim cogu kaynana oyle ama annemi goruyorum yengemi bazen benim bazen abimin onune koyar kavga bile etseler abim haksizsa kizim hakli diye sayar abime ama malesef numunelik annem :)
0 oy
tarafından
Boş konuşan bir kaynana daha 

Bendede var öyle bi tane 

He de geç balım boşver 
(2,241 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim ❤️ hep oyle yapiyom ama dolmusum yavasdan tasmaya basladim :)
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Kaynanan çok boş konuşmuş sanki bi o oğlunu düşünüyor nevcahil 
(2,241 puan) tarafından
doldum artik yavasdan tasiyom canim :)
(1,446 puan) tarafından
Çok Haklısın canım valla :)
0 oy
(883 puan) tarafından
Bosunami demişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar :(
(2,241 puan) tarafından
aynen oyle canim Allah saglik versin
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Hiç dert etme ne güzel cevabını vermişsin okurken benim içim soğudu. Şimdi o düşünsün
(2,241 puan) tarafından
saol canim :) bende artik dolmusum valla

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 786 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 839 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 769 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu