0 oy
843 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Sizce eşlerle küsünce sebebi büyük veya küçük yatakları ayırmak ayrı yatmak doğrumu

39 Cevaplar

+7 oy
(327 puan) tarafından
Tâbi ki bu hiç doğru değil melekler sabaha kadar size lanet eder Allah korusun..
(94 puan) tarafından
6 aylık hamile karısına bir ekmek parası bile bırakmadan sabahtan akşama kadar piknikler de eğlenen adama da melekler lanet okurmu
(327 puan) tarafından
Okur sen ona kadınlık görevini yerine getir zaten o bunun hesabını Allah'a verecektir zannetme ki bunlar onun yanına kâr kalacak nasıl onun senin üzerinde hakkı varsa senin de onun üstünde hakkın var ve sen sabırlı ol Rabb'im sana yardımcı olacaktır inşaallah bacım
(73 puan) tarafından
Kesinlikle çok üzücü bir durum bu ama herkes aynı vicdanla yetişmiyor
(148 puan) tarafından
Canım bende ayırırdım kusura bakamsında o beni düşünmüyorsa bende ona kadınlık görevi yapacak bir durum olmaz . Çünkü başka türlü anlamaz şimdi eşin Allah korkusu bilse bencillik yapmaz gezeceğine eşini bebeğini düşünürdü . Ben katılmıyorum ayırmak yanlış diyenlere her kavgada değil ama büyük olaylarda yapılmalı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Değil günah malesef 
+1 oy
(1,633 puan) tarafından
Ayırmam kesinlikle aramıza çok soğukluk girer ve günah 
+1 oy
(4 puan) tarafından
degil hadda musadesiz 3gunden fazla ayri bile kalinmamali diye biliyorum yani dini nikah icin tabi daha bilgiki arkadaslar vardir bu benim bilgim ha yapiliyormu bazen zor hele bole iyce ice oturan seylerde malsef insaninda ici almiyo buda nekdr dogru bilemedim 
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Valla bazen oğlumun yatağında yatarım bazende beraber aynı yatakta yatarız kafama hangisi eserse 
0 oy
(260 puan) tarafından
Nov tatlım kusmeme gerek yok 9 ayimdayim rahat edemiyorum kızımla eşim yatakta bende oda da cekyati açtım orda yatıyorum;))))
0 oy
tarafından
Biz ayirmayiz gerekirse arkanızı döner yatarız. Annemle babamda hiç ayrı yatmazdi..yatağa ayrı girincr devamı geliyonve araya soğukluk giriyo malesef..
0 oy
tarafından
Bızhep ayrı yatıyoruz aslında(•‿•)ama yanyana gelince kavga da etsek aynı yatarız asla ayrı yatmayiz zaten esim bana sarılır o zman uykumuz gelir
0 oy
tarafından
Yatak ayırınca araya daha da soğukluk girer çok çok önemli şeyler dışında ayırmam 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ne olursa olsun ayrı yatilmasin ya günah  :(
0 oy
(3,973 puan) tarafından
Hıc ayrı yatmayız bız 
0 oy
(775 puan) tarafından
Evlendiğimiz. İlk eşim oturttu karşısına beni o yatağa kesinlikle kuş girmicek söz mü dedi 5 sene geçti elhamdülillah 1 kere bile yatak. İdama. Küs girmedim Rabbım korusun 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Asla ayirmadik ayirmamda cnm bir ömür aynı yatakta allahın izniyle 
0 oy
(3,197 puan) tarafından

Bunu öğrendiğimden beri hayır 

"Kadın küskünlükle kocasının yatağından ayrı olarak sabahlarsa, melekler onu lanetler." denmiştir. 

[Buharî]

0 oy
(321 puan) tarafından
Değil yatak ayırmak, yatağa küs girilmez bizde
0 oy
tarafından

boyun fitigim var baska yerde rahay edemem :D ama buyuk birsey olursa ayiririm herhalde normal buyul diye tabir ettigimiz ama buyuk olmayanlar icin ayirmadim henuz

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Asslaaaa değil bu sadece evliliği zedeler. Çok şükür bir kere bile ayrı yatmadık zaten hep ben ona küserim o bana küsmez kızsa bile hemen barışır trip atmaz zaten trio atan erkeği hiç sevmem. O yüzden öyle bişey yaşamayız 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Henüz küsmedik daha ama ayırmam. O konuda baştan söz verdik birbirimize :) 
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Küsünce totomu döner yatarım rahatsız olan gider valla hiç yatağımı bırakamam :)

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yatmam asla büyük kavga da olsa 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 469 göst.
0 oy
22 cevap 389 göst.
0 oy
14 cevap 928 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy