0 oy
166 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün saglik ocagina 9 aylık aşıya gittik ebeyi görünce agladı sürekli benden ayrılmio kucaktan inmio asla yalnız birakamiom  cevremdeki insanlar sürekli bagırarak konusuo  bunu ebemize sorduk bebegine bagirarak konusanların yanında bulunmasin dedi korkutmuşlar bebegini dedi biz evde  sakiniz misafirlige gitmeyiz bilerek oglumu bagırıp aglattıklari için bide ilk banyosunda bebegimi sudan korkuttular ve çok aglattilar  bebegim banyoyu sevmio ve kucagımdan inmio yalniz tek başina oynamio napmam lazım bebegimin psikolojisi düzelsin
Bebek Ayı 9

2 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Benimkide öyle hemen dudak büzuyor 

tarafından
Kaç aylik ebemiz öyle dedi
(2,375 puan) tarafından
Benimki 11 aylik
tarafından
Dudak büzmesi başka yalniz oynamio herkese bunu yapmio sessiz sakin insanlarda gülüp oynuo ama eşimin tarafinda bi kaç kişi var onlari görünce bebegim surekli aglio korkuo
-Reklam-
0 oy
(813 puan) tarafından
Ayy kötü olmuş ya o bebeğe bağırıp korkutup ağlatmaktan ne anlıyorlar acaba. Söyle canım bağırana bağırmayın korkuyo diye gece uyuyosa bile gece uyumuyor korkup kalkıyor de. 

Benim oğlumda 7buçuk aylık sudan çok korkuyodu senin bebeğin gibi ev sobalı odada yaptırıyorum banyosunu suyunu hazırlarken onun sesini duyup ağlamaya başlıyordu ama her fırsatta banyo yaptırdım kendiyle konuşa konuşa önüne oyuncaklarda veriyorum yine huysuzlanıyo ama eskisi gibi ağlamıyo eskiden her su dökmemde bas bas bağırır çırpınırdı

Sen sık sık banyo yaptır o bağıranlarara ağzının payını ver ki bir daha bağırmasınlar küçük zaten unutur bebeğin bağıran olmazsa
tarafından
Bekarken eşim onlarin cocuklarıyla oynarmiş yiyecek alir yedirirmiş cikolata felan sen bizimkine böyle yapiodun bizd3 seninkine yapcaz
(813 puan) tarafından
Yok artık ne değişik insanlar bunlar ya
Senin yerinde olsam olsam çıldırırdım valla
(813 puan) tarafından
Benim eşimde yiğenlerini hırpalayarak sever hep şimdi kaynım falan Ali biraz daha büyüsün bizde onu öyle sevcez diyorlar
İnsanlar değişik kendisi de çocuğa hakaret ederek seviyo ama ben bende senin çocuğunu öyle sevicrm demiyorum
tarafından
Büyüsün cocuk gelişımini tamamlasın   ama daha bebekken yapıyolar çıldirmak elde deilki
(813 puan) tarafından
Öyle canım Allah akıl fikir versin ne diyeyim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 777 göst.
25 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 111 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 6,703 göst.
30 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,162 puan) tarafından soruldu

374,569 soru

11,202,403 cevap

34,499 kullanıcı

...