0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar. Kız kardeşim 3 gündür rahatsız.  Yataktan kalkamıyor. Değerleri düşmüş.  2 kere acile gitti parol verip yolladi lar gidin covit19 testi yaptırın dediler ilgilenmedi ler bile ama kardeşimin covit19 olmadığına adım gibi emindim. Hastalanmasinin sebebi 20 gündür diyet yapıyor. Ve sadece yeşil elma yiyerek. Aç kaldığı için halsiz düştü. 2 kere test yaptılar  negatif.  Filmi de temiz rabbime şükürler olsun ama direk virüs diye ilaçsız eve yolladılar. ilgilenmedi ler.  Bugün tekrar. Ablam götürmüş.  Ayakta can çekişiyor bu çocuk böyle olana kadar neredeydiniz diye kızmış şimdi diğer doktorları.   Nerelere şikayet edebilirim.  

Doktorlar zaten ilgilenmiyordular şimdi de bahane leri var virüs.   

10 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Bacım aynen google yaz doktor şikayet diye 189 u arıyorsun sanırsam 
tarafından
Onlar şuan şikayet almıyor larmis
(942 puan) tarafından
Ala alla sen cimere yaz o zaman dönerler hemen
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Önceden ilgileniyorlardı aslında ama size öyle denk gelmiş sanırım. Ben her acile gittiğimde ilgileniyorlar ama tansiyon şeker vs bişey çıkmadıkça polikliniğe yönlendiriyorlar size böyle bişey yapmadılar mı? 
tarafından
Hayır cnm ilk acile gidildi.  Sonra ora Birşey yapmayınca test verdik negatif çıktı polikliniğe götürdüm orada test istedi.  Yine negatif çıktı. Bugün tekrar gidildi o ilgilendi çok şükür. Serum takmış iğne yapmis ilaç vermiş yollamış
(1,550 puan) tarafından
Acilde böyle şeylerle pek ilgilenmiyorlar işte. Travma kalp krizi solunum yetmezliği epilepsi ateş filan bunlara bakıyorlar diğerlerini Üstün körü geçiyorlar ki zaten onlar da genelde pratisyen yani tecrübesiz. Polikliniğe gitmek daha mantıklı tabi virüste işler nasıl oluyor bilmiyorum randevu durumu filan nasıl.
0 oy
tarafından
Hic fayda saglamaz ki etsen bile
tarafından
Şansımi deniycem cnm
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım şikayet etsen nolucak 1 2 uyarı gelir gelirse oda bı ihtimal
tarafından
Şansımi deniycem cnm.
(3,099 puan) tarafından
Ben doğum yaparken hemşirelerin hakaretlerini güvenliğe bildirdim güvenliğin yanında gene bağırdılar cagirdilar öyle bile bişey olmadi
0 oy
tarafından
Bende kadın doğuma gittim doktorum yoktu başka dr baktı ilgilennedi bile ben anlamıyorum önceden hamileyken gitmiyoruz diye kızarlardı şimdi de böyle
tarafından
Banada bakmıyorlar cnm koca Sakarya'da özeller bile almıyor
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Canm bu dönemde şikayet etsen de doktordan taraf oluyorlar bir sonuç alamazsınız. Ben de şikayet ettm cimere dönem şartlarından bahsettiler bişey olmadi
tarafından
Şansımi deniycem cnm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Biz ettik bir işe yaramadı eşim ayakta ölü gibiydi doktor git ıhlamur iç dedi şok olduk me tahlil ne ilaç yazdı ne iğne ne serum şikayet ettik bişey çıkmadı kimi kime şikayet ediyoruz ki ne olsun
tarafından
Oda doğru cnm
0 oy
(109 puan) tarafından
Yok canım şikayetten korkuyorlar şikayet et sen eşim diş hastanesinde cimere yazın diyo kendisi birini görse işini iyi yapmayan affetmez
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Gerdiler bacım gerdiler covid diye diye doktoruda hastayida gerdiler artık doktora gidiyorsun burnundan kıl aldırmıyor sanırsın silah zoruyla oturmuş oraya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 71 göst.
0 oy
20 cevap 259 göst.
0 oy
7 cevap 240 göst.
0 oy
2 cevap 140 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap