0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Hanımlar öncelik le aranızdan biriyim erkek olarak yargılamayın 

Ben 1 evlilik yaptım. Aldatma vardı.  Ayrıldım. Ayrılırken çok pismanım dedi ama affetmedim 1 kere yapan 2 yide yapar ondan ayrıldık tan sonra şuanki eşimle tanıştım. 3 senelik evliyim şu 1 aydır. Sokağın başından eski eşimi evi gozlerken görüyorum. Araştırdık eski evde oturuyor Muş yanı.  Aynı ilçede filan değiliz.  Araştır ma sebebim acaba buralara filanmi taşındıda denk geliyorum diyeydi eşime ben bunu uygun dille nasıl. Anlata bilirim saklamak istemiyorum. Ama korkuyorum da eşim çok sinirli başını belaya sokar diye korkuyorum. 5 .6 sene oldu ben ondan ayrılalı.  

18 Cevaplar

0 oy
(4,538 puan) tarafından
Bence sakin olduğu bir anda tatlı dille anlat o kendi eşini evin yakınında görürse belki yanlış anlar 
(1 puan) tarafından
Bana Karşı hep sakin ama anlatın ca küplere biner
(747 puan) tarafından
İstediğin kadar tatlı dille anlat erkek milleti sinirlenir kavga felan eder.Kayınpederin kayınvalidenle aran nasıl eğer anlayışlı insanlarla ilk onlarla paylaş onların bilgisi doğrultusunda eşine anlat.Eşinden saklanmanda kötü olur eğer senden öğrenmezse niye gizledin diye kızabilir.Ben benzer bi durum yaşadım direk söyledim söylemez olaydım hâlâ hatırlayınca o kişiye sinirlenir gördüğüm yerde fena yaparım der
(1 puan) tarafından
Az önce söyledim durumu izah ettim cnm teşekkür ederim.   Sen canını sıkma dedi korktuğum kadar tepki vermedi cnm.
(747 puan) tarafından
Sevindim canım benim İnşallah huzurlu birşekilde halolur :)
-Reklam-
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Erkek olarak yargılamayın kısmıni anlamadım erkekmisin bayanmisin :angel: 

(1 puan) tarafından
Yani beni erkek olarak düşünme sayfadan biriyim
(2,011 puan) tarafından
bayanmis ama hesabı yeni açtığı için erkek sanmayin diyore
(27,302 puan) tarafından
Anladım.
Konu sahibi eşine düzgün dille anlat eğer kendiliğinden öğrenirse sorun olabilir
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim gece kuşu.  :( Deniycem şansımi
(27,302 puan) tarafından
İyiliğin için dene
0 oy
(118,978 puan) tarafından
ohaa amaci ne ne diye gozluyo sapik sinirli adama nasi denir bilemedim
(1 puan) tarafından
Bende bilmiyorum sevda
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Baban yada erkek kardeşin varsa yakınında onlara açsan konuyu önce onlar ilgilense yada eşine tesadüfen aynı anda görmüş gibi yapsan ne bileyim o saatte dışarı çıkar ilk defa görmüş gibi yap oda olmazsa sakin bir zamanında otur konuş 1-2 defa gördüm ama tesadüf olabilir senden gizlemek istemedim haberin olsun filan dersin 
0 oy
(5,241 puan) tarafından
Ben olsam söylemem görmedim derim 
(1 puan) tarafından
Eşimden şimdiye kadar hiç Bir şey saklamadim.  Cnm yalan konuşamam
(5,241 puan) tarafından
Kendin bilirsin ama benim eşim sinirlenirdi kawga filan eder bunun için söylemem sarkıntılık olmadıkça
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence söyle gördüm onu buralarda geziyor benimle alakası var mi yok mu bilmiyorum de. Haberi olsun bence
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Naısl söylenir ki bu bilmiyorum 
(1 puan) tarafından
Bende bilmiyorum
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Imkanin varsa sen bi bahane bul taşın ordan 3sin öğrendikten sonra daha çok dikkat eder sinirlenir kavga falan çıkar hiç söylemesen kendi girse söylemedin diyecek
(1 puan) tarafından
Şuan imkansız gibi ama eşim öğrenirse. Burda oturmaya devam etmez
(1,272 puan) tarafından
O zamn söyle eşine taşının gitsin baksana hergün haberlerden eski koca haberleri okuyoruz
0 oy
tarafından
Esinin seni farkli turlu anlamasindan iyidir ay Allah korusun goruyoruz duyuyoruz eski sevgilisini eski esini oldurdu diye cok dikkat et ve hatta polise sikayet et esinede soyle 
(1 puan) tarafından
Bu akşam nabız yollayıp deniycem söylemeyi
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bence bu durumu eşine anlat sakince. Ve kendi babana falan da anlat. Eşin muhattap olmasın baban gidip konuşsun.. 
(1 puan) tarafından
Bu akşam bı deniycem
0 oy
(712 puan) tarafından
Bence eşine şöyle sakın kalmasını sağlamaya çalış bir yerden ileri de bir şey olursa adam bana niye söylemedi diye kuruntu yapar
(1 puan) tarafından
Mutlaka soyleyecem cnm ama nasıl yaparım bilmiyorum
0 oy
tarafından

Canim önce ailenden baban, abilerin, annen yada varsa kız kardeşlerin fallan onlara anlat.

Allah korusun eşine anlatsan buyuk sorunlar çıksa fallan olmaz , 

Eşine benim eski eşim evi gözetliyor desen olmaz, konuyu önce ailene aç.

(1 puan) tarafından
Bugün anlattım eşine söyleme diyorlar. Bende saklamak istemiyorum. 1 sene sevgili kaldık 3 senedir evliyiz. Hiç bir şey saklamadim şimdiyi kadar
tarafından
Bacım bencede deme, sonra kötü bişi olursa başını taştan taşa vuracaksın .

Bu öyle hani göz yumulacak birşey değil
(1 puan) tarafından
Değil cnm aynen bu akşam şansımı deniycem
0 oy
(491 puan) tarafından
Bence şöyle yanlis anlayabilir
(1 puan) tarafından
Mm mutlaka söyleyecem cnm
0 oy
tarafından
Önce sakin olmasını söyle onu huzursuz sinirlendirmek konuların yaşanmasını istemediğini ama bunu bilmesi gerektiğini söyleyerek söze başla ve emin olmayarak evin çevresinde eski eşini gördüğünden bahset canım korkma kaç yaşına gelmiş adam birşey yapmaz ama mutlaka bilgilendir 
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Buralarda gördüm haberin Olsun şeklinde söyle bence 
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

Eşinden saklama

0 oy
tarafından