0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Kizlar benimki söyle bisry hastanede tuvaletede ciktim falan ama ondan sonta hem hastanede hem evde sürekli karnimdan sesler gelmeye başladı gaz falan cok var bide ishal olmusum ama yuvalete gidince bisey yok aynı durumu yasayan oldu mu nasil gecti 

15 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Karnini bir yazma ile bağla ve karnina masaj yap aninda rahatlarsin
(176 puan) tarafından
Ama sezeryanliyim sıkıntı olmaz mi
(128 puan) tarafından
Olmaz cnm .sen yap hemen rahatlarsin
-Reklam-
0 oy
(516 puan) tarafından
Kimyon çayı ic ,bi gün duphalac içmiştim, tuvalate çıkamıyorum diye o da beni daha kötü yaptı, ishal olmus gibiydim ama degildim,karnim cok ağrıyordu, gaz yaptı haliyle enzirdigim icin bebegimde gazladı ,kimyon cayi ictim inanilmaz gaz sokturdu bende, hem bebegim hem ben cok rahatladım 
(176 puan) tarafından
Kimyon cayi nasıl oluyir canim
(516 puan) tarafından
Tane kimyom varsa yada toz da olur farketmez kaynamış bir bardak suya bir tatli kaşığı at bi kac dakka demle,süz sonra ,french prees varsa ona demle direkt daha pratik olur,yolda sa bi cezvede demle,bardaga süzersin
(176 puan) tarafından
Himm o zaman yarin ilk isim kimyon aldirmak gazımizi cikarabiliyor muyuz bunu icince
(516 puan) tarafından
Ben cok rahat çıkardım, sanki bütün gazimi söktü gibi hissettim,evde hic yokmuydu kimyon,evinde mutlakq olsun hele emziriyorsan,rezene den bile daha etkli olabiliyor gaz konusunda
0 oy
tarafından
Çok afedersin ama makatta sancı basınç oluyorsa doktora git derim başka türlü geçmiyor çünkü 
(176 puan) tarafından
Yaa cok sesler geliyor karnimdan bide sey tuvalete gidiyorum cok az su gibi bir ishalim oluyor baska da bisey yok cok affedersin yazdiklarim icin
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Ahh ahh bn 4gun gaz çıkarmadım mahvoldum hastanede sordular cikardim dedim çıkmak için eve geldim yok 4. Gün saglik ocagina bebeği götürdük biraz da arası vardı yürüdüm oylelikle çıktı yoksa o gün aksam acile gitcektim çok zor o 
(176 puan) tarafından
Yok benim hatsanede cikti tuvalete de ciktim ama yinede karnim hâlâ şiş bir ise yaramadi
(3,275 puan) tarafından
O anca toparlar karın içi hava alıyor sonuçta kendini sıcak tutmaya çalış rezene filan iç iyi gelir
(176 puan) tarafından
Sıcak tutuyorum da neden bu kadar gaz dolu karnim anlamadim bir turlu karnımın şişide bagiraaklarin sesi ve gazı da bitmiyor anlamadım gitti
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bol bol yürümen lazım canım ayaklarını sıcak tut rezene yada kimyon çayı iç hem bebeginde gaz olmaz hemde sen rahatlarsın 
(176 puan) tarafından
Kimyon çayı nerden bulabilirim
(2,039 puan) tarafından
Kimyonun varsa evde de yapabilirsin suyu kaynat altını kapatınca içine kimyon atıp 3-5 dk. demle ve iç
(176 puan) tarafından
Himm kimyon çayı zararlı degil ama dimi
(2,039 puan) tarafından
Yok canım hiçbir zararı yok hatta bebeginde de gaz sorunu olursa ona bile 2-3 çay kaşığı kadar verebilirsin
0 oy
tarafından
Bilirim Çok zor gaz biriktikçe dikişlere baskı yapıyordu birde bol bol yürü hoşaf ve su tüket birde doktorun sana ishal yapıcı ilaç vermesi gerekiyor bana vermişti 
(176 puan) tarafından
Vermiste ise yariyor mu acab suan zaten ishal oldugum icin kullanmadim
0 oy
(399 puan) tarafından
Dr bana ilk hafta lavman vermişti baya rahattım 1 haftadan sonra zaten gaz fazla rahatsız etmiyor
(176 puan) tarafından
Lavman ilacin adi mı
(399 puan) tarafından
Jel gibi makattan kuaniliyordu
0 oy
(25 puan) tarafından
Ben yaşadım. Ama unuttum nasıl geçtiğini :D
(176 puan) tarafından
Hahah darısı benim basima
0 oy
(25 puan) tarafından
Galiba kimyon çayı içtim 
(176 puan) tarafından
Kimyon cayini nerden bulabilirim
(25 puan) tarafından
Normal kimyon varya hepimizin evinde olan. 1 bardak sıcak suya 1 çay kaşığı birazda şeker atıp içtim kimyonların çökmesine bekledim biraz. O şekilde içtim yani
0 oy
tarafından
E tatlım normal bağırsağıni yerinden çıkarıp tekrar koyuolar:) benimde öyle 2 senedir hala öyle maalesef
(176 puan) tarafından
Uuu 2 sene böyle cekilir mi yae
tarafından
Yıllarca sürüyor geçmiyor o
0 oy
tarafından
Rezene varsa kimyonlu iç demlede
(176 puan) tarafından
Yok cayın adi rezene kimyon mu ona göre yarin aldirim
tarafından
Rezene cnm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Rezene kimyon iç hem emziriyorsan bebeğin gazına da fayda eder sütün çoğalır.
(176 puan) tarafından
Rezene kimyon çayı adi dimi
(7,935 puan) tarafından
Evet canım .Aktardan alıp kendin de yapabilirsin.Bardağa bir tutam koy her ikisinden üzerine kaynar su dök 10-15dk sonra iç
0 oy
tarafından
Beline sıcak su torbası koyabilirsin veya petek varsa yaslan biraz 5-10 dk gaz sancısına en iyi sıcak tutmak geliyo 
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Bol bol yürü bence bende de oldu bağırasim geliyordu 3-4 gün sürdü

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 194 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,004 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

374,552 soru

11,201,965 cevap

34,498 kullanıcı

...