0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (549 puan) tarafından

Arkadaşlar 7 aylık bebeğim var ek gıdaya geçtik ne bulursam veriyorum:D yoğurt çorbası fln içine nohut fln atıyoruz ama suyundan iciriyorum da nohutu yemedi halde gaz yaparmı kokusu bile geçse yemeğe :angel: dün akşam baya bı kıvranıyordu çok gazı vardı uyuyamadi gece sabah çıkardı gazını rahatladı:angel: 7 yi yarıladik sayılır gazı niye oluyor ki 

3 Cevaplar

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Canım gazlı yemeklerine azıcık kimyon koy öyle ver inşallah çok gaz sorunu olmayacaktır
(549 puan) tarafından
Ağır gelmez dimi kimyon bebeğe kucukya daha bı sorun olmasın
(4,067 puan) tarafından
Yok canım benim 3 aylık kardeşimin gaz sorununu kimyonla çözmüştük anca o geçirmişti yani öyle bi endişen de varsa şey yap bir çay bardağı sıcak suya bir çay kaşığı kimyon at demlensin onun suyundan yemeklere kat kalanı da kendin içebilrsin bağırsak sorunlarına da iyi gelir senin gazını da azaltır sütünden de geçmemiş olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biraz kimyon içir bi kaç çay kaşığı gazini rahat cikarir
(549 puan) tarafından
Kimyon da ağır olmazmi ben bile içemiyorum tadı kötü oluyor
tarafından
Öylede yapacak bisey yok kızım 4 buçuk aylık olacak günde bir bardak içiyorum mecbur
0 oy
tarafından
9 aylık oğlum ben daha gazlı şeylere cesaret edemiyorum bı mercimek çorbası veriyorum o kadar 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rozakayalp (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 568 göst.
18 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havvanur1 (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu

397,057 soru

11,875,736 cevap

35,990 kullanıcı

...