0 oy
275 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (13,203 puan) tarafından
Oturup hüngür hüngür ağlayasım var annem olmasa kesin sinir krizi geçiren kadar ağlarım. Dün doktor arkadaş rahim kanserinden vefat etti 36 yaşında ve 2 yaşında bebeği vardı. Çıkamıyorum etkisinden. İki hafta önce eşime zaten biliyor korkularımı da hüngür hüngür ağladım. Ölüm korkum asla yok geride geride kalanlar üzülür diye kahroluyorum bebeğim küçük unutur vs. Stres çok baskı yapıyor saçma sapan ağrılarım oluyor. Doktora da gideceğim yine de. Ağrılarımı unuttuğum zaman ağrımıyor gerçekten. Dua da ediyorum okumaya da çalışıyorum yok. Eşim çok destekçim saatimiz belli değil elbette ama bunalıma girdim gircem 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zor zamanlardan geciyoruz insan ister istemez farkli sebeplerden dolayi etkileniyor. Ama gonlunu ferah tut boyle yaptikca esini aileni de uzuyorsun. Suanin tadini cikar cok sukur saglikliyiz esinin isi var gucu var yicek bi kap yemeginiz var. Rabbime dua etmekten baska caremiz yok dusunmemeye calis kendi oyala kitap oku dizi izle el isi yap. Umarim gecer 
(13,203 puan) tarafından
Bazen hiç engel olamıyorum kendime ona üzülüyorum hayata bağlı biriyim üstelik pozitif biriyim ama fobi oldu resmen ya zamanın da etkisi var tabi sürekli evde insan kendini dinliyor.
-Reklam-
0 oy
(125 puan) tarafından
Benimde en büyük korkum bu :((24 yasindaym daha 2 senedr tedavi gördüm benm daha dönüşmemiş doktor dedi rahim kanserine donusebilirde donusmeyebilirde kortizon kullandm kaç kere benden parca aldılar maf oldum :(( hap kullandm geçti tekrar başlamış en son bu sene tekrar kullandm geçmiş ama biliyorm tekrar gelecek en büyük korkum bu yayilirsa ilerlerse naparm en cok anne olmak istedim temizlendi bakalım tedavi gorcem 
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşaAllah. Hpv fln mı var sende nasıl dönüşebilir dediler?
Benim annemde hpv var erken evre rahim kanseri tedavi oluyor çok şükür maşaAllah durumu iyi şuan merak etme Rabbim her hastalığın çaresini vermiş. İnşaAllah sağlıklı bir bebişin de olur sana şifa olur inşaAllah.
(13,203 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun en korkulmayan kanserlerden biri artık kadınlar için çok ekstra olmadıkça böyle. Allah şifa versin sana da canım
(125 puan) tarafından
Kuzum benim adetler düzenliydi taki 20 yaşına kadar :( sonra 20 25 günü buldu bekardm ozaman 22 yasında evlendm sonra şiddetlendi hic temiz kalamadm temiz kalsam ilişki olsa arkasına kan geliyordu doktora gttik parca aldılar şüpheli durum çıktı sonra tekrar aldılar rahim kanser öncüsü denildi kortizon kullandm kaç kere ustene parca aldılar temizlendi 3 ay sonra tekrar gel bakalım dediler tekrar parca aldılar gene ayni şey çıktı:( en son hastane degistrdm ordada ayni şey çıktı gene hap verdiler temizlendi yaşım küçük olduğundan erken tanı konuldu sansliymisim iste bende bebek olmasını cok istiyorum sonrada nolcaksa olsun rabbim büyük 1 buçuk senedir hic korunmadm olmadı bebek :( sonra bu işlemlerden dolayı adette gtti 1 senedr goremiyom rahim kalınlaşmış doktorumda anne olman erken gebe kalman lazm dedi tüp bebek aşılama yerine yolladı bakalım ugrasiyom hap yazdı adet söktürücü gecen ay sanciyi cektm olamadm acil de iğne vuruldum cok şiddetli agrim vardı gene yazdı hap 3 gün ağrı cekiyom bi peçete kadar kan geldi dun öğlen başkada hic bisi yok bugünde sancm cok az adette olamadm anlamadım sökulmuyomu olamicam mi :(
(13,203 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım inşallah şifan da olur kucağında dolar. En azından erken teşhis olmuş senin adına bak
(2,323 puan) tarafından
Anladım canım Allah büyük inşaAllah hamile kalırsın bebeğin de sana şifa olur inşaAllah canım. Erken evre olması çok iyi inşaAllah tedaviyle tamamen iyileşirsin.
0 oy
tarafından
Bide bendeki durumları bilsen uyku uyumazsn demkki
(13,203 puan) tarafından
Kendi kendimi gazlıyorum ben de göğsümde kitle var sağı solu her yeri batıyor kötü hastalığa sararsa diye yicem kendimi. Hep öyleyiz demekki
tarafından
Her şeyin vakti var
(13,203 puan) tarafından
Öyle tabi
0 oy
tarafından
Bende sen gibiyim hatta daha kötüsü oyle diyim 
(13,203 puan) tarafından
Hepimiz öyleyiz demekki belki de yeni anne olmanın verdiği birşey. Annem de küçükken tembihlerdi ben ölürsem böyle yapın diye kızardım şimdi ben aynı kafayı yaşıyorum

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,231 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (910 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,382 göst.
8 Mart 2019 Diğer kategorisinde Oğluşannesi (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 364 göst.
0 oy
10 cevap 371 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,682 soru

11,207,437 cevap

34,510 kullanıcı

...