0 oy
751 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
GÜNLER GEÇMİYO UYKUMDA YOK TV DE BOŞ BOŞ ŞEYLER VAR YÜRÜYÜŞ YAPAYIM DİYORUM AĞRIM OLUYO ADIM ATINCA MAL GİBİ KALIYORUM EŞİM İŞDEN GEÇ GELİYO  SİZ NAPIYONUZ 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,633 puan) tarafından
Kız sen niye herşeyi büyük harflerle yazıyorsun :D 
tarafından
Aman ne bilim başlığı genelde öyle atıyorum ben bazende büyük harfle cdvap bile verdiğim oluyo amannn ne bilim kizz sıkıntıdan ne ettiğimi biliyomuyum ben
(2,633 puan) tarafından
Hahahahaha :D Yerim seni kız :D ben sinirlendiğimde ve altını çizmek istediğimde büyük yazarım, bazen senin postunu görünce bu kız sinirlimi aceb diyorum bakıyorum değilmiş anam dertliymiş bu kız diyorum :)
tarafından
BENDE DERT BİTMEZ Kİ CANIM HERYERDEN İLLAKİ BİŞEYLER CIKIYO KARŞIMA KIZZ O DEĞİLDE İYİCE MAL GİBİ YAPAYALNIZ KALDIMYA ANAMMM KAYNANAYI ÇAĞIRDIM GELEMEM DİYO ANAMLA 1 AY OLACAK KÜSÜM KIZKARDEŞİM DESEN ZATEN ONUNLADA ANNEM YÜZÜNDEN KÜSÜM İKİNCİ KIZKARDEŞİM DESEN SALI SÖZÜ VAR GEL DİYO GELEMEM DEDİM İŞDE KARMAN ÇORMAN B..... CAKDAN ŞEYLER ASLINDA COKKK K ŞEYE KIZIYORUM DA İŞDE BAZEN SUSUYON BACIM İSTESENDE İSTEMESENDE ÇARESİZ KALINCA İNSAN HERBİŞEYİ SUSUYO GİDİP KENDİME ÇAY  MI DEMLESEM ACEP
(2,633 puan) tarafından
Demle canım demle boşver herşey zamanla yoluna girer allahın izniyle :)
tarafından
Âmin inşallah amannn girmese girmesin
-Reklam-
0 oy
(15,528 puan) tarafından

Tv'de o ses türkiye'yi izliyor :D

tarafından
Hiçbişey izlemiyorum doğru düzgün ben pek birde ağrım var
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bende otryorm kizim uyudu esim nöbette, halbuki suan uyumam lazim sabah erkenden kalkiyor sıpa ☺
tarafından
Benimde aslinda uyumam lazımdı ama uyku tutmuyo beni cok hareketli bebek
0 oy
(749 puan) tarafından
 Valla bnimde kasiklarda agri  bacgmda kramp girdi agridan olebilirm :((  instagrmda takiliyrm 
tarafından
Ne instagram nede face kullanıyorum bitek burası var isde
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Aynı valla oğlum uyuyo tek tv izliyim  sıkıldım bnde:(
tarafından
Yokki bişey saçma sapan hepsi
0 oy
tarafından
Bugun pazar olunca esim hep yanimdaydi butin gun dolastik smdi uzanyrm
tarafından
Bizde nerde adam işde canım çalışıyo şimdi aradım calisiyorum 12 buçugu bulur dedi niye dedim bugün pazar geç kapanıyo dedi yanlizdan geberrcem herkesle de aram açık aile bireyleri öyle kaldım mal gibi işde hani birilerini arayim diyorum ya telefonu acmiyolar yada meşgule atıyorlar en sinir olduğum şeylerden birisi telefonu meşgule atmak yeminle kufretmişler gibi geliyo bana
0 oy
tarafından

Kız nasıl bişey yok saat 20.00den beri star da maşa koca ayı izliyoz yarim saat önce kapattım tv yi dedim hayde yatağa başım zonkluyo çocukların kahkahalarına :D

tarafından
Iki kere koca ayi izledim yetti gari oğlan uyumuyo çünkü geç kalkdı mal gibi kukuli izlettiriyo bana gece gece poff
0 oy
tarafından

Capslook tuşunu açık bırakmis gni neden hep büyük harflerle yaziyon kiz :D

tarafından
Ayy NE BİLİM KAFAMA  GÖRE HEM TAM NET OLUYO BAZENDE AÇIK KALIYO BÜYÜK harf bölümü useniyorum düzeltmeye :)))
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Bos bos oturuyorum eşim denize gitti bugun geldi erkenden yatti yanmis cok kötü ben yine yalniz kaldim kızimda uyudu off bazen boğuluyorum gerçekten 
tarafından
Anliyon dimi beni Yoldaş çekilmiyo yaww eskiler naaprmis acaba tv yok telefon yok çatlar insan beee biz varken sıkılıyoruz düşün artık
(3,798 puan) tarafından
Ben kendimi resmen yalniz hissediyorum şuan :(
tarafından
Bende hemde çok işsiz işsiz böyle duvarlarla sohbet edecek dereceye geldim niye boyleyki acep
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Oğlumu uyuttum duş aldım Yüzüme maske yaptım dakikasını bekliyorum beklerkende buraya gireyim dedim :P

tarafından
Ohh valla ne iyi bişey ben bişey süremiyom yüzüme bi maske bile çok geliyo alarjim var her bi halta :)
0 oy
tarafından
Masa ile koca ayı bitti eşim ise gitti oğlum uyumuyo :D öyle bekliyorum uyusun diye yatıyo şimdilik :D
tarafından
Maşallah ne güzelmiş :) kndi ve saçları gibi
tarafından
Sagol kuzucum. Instagrami var minnosumun:)
Amine Şura Kaya like et :D
tarafından
Ben kullnmiyorum sosyal medya kuzum sadece wp :))
tarafından
Bende kullanmıyorum :) eşim ilerde hatira kalsn diye açtı
tarafından
:))) iyi olur doğduğu sene hesap
0 oy
tarafından

Eşim bi koltukta telefondan video izliyor ben bi koltukta telefonla ugrasiyorum oğlum uyudu benim oğlum da erken kalkıyor yatıp uyusam ne iyi olur da neden uyumuyorum bilmiyorum :D

tarafından
Bende erken kalkdim halen uykum yok ben birde eşim olmadan uyuyamiyorum ona alismisim çocuk gibi o gelmeden gözüme uyku girmiyo malesef diyorum onada cocukmusun sen rahime yat uyu diyo da diyom bende sensiz olmuyo gülüyo bana :)
tarafından
Ben alışkınım eşim bazen 24-48 çalışıyor alıştım artık istesem gidip yatarım ama sabah şimdi uyadigima pişman olcam kesin :D
tarafından
Yazık sana yaa çok zor olsa gerek
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Evde durmuyoruz ki hep bahçede cimbür cemaat oturuyoruz akrabalarla :D tv de izlenen zaten ben 

tarafından
En güzeli hiç olmasa vakit geçiyo ne güzel yok anam bizde böyle komşu akraba çağırın oturalım dimi tam karşımda 3 katlı ev var karılar masa kurmuş bugün aksama kadar sohbet muhabbet ulaa insan çağirir okadarda bakdım gözlerinin içine yani düşün okadar yalnızlık senfonisi yaşıyorum :))
0 oy
(30 puan) tarafından
Sorhadi diye bir site duydum burdan oraya üyeyim. Güzel vakit geçiyor hemde para kazanıyorum.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 671 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 466 göst.
8 Şubat 2020 Aile kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 648 göst.
0 oy
7 cevap 455 göst.
14 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ✔DelininBiri ✔ (762 puan) tarafından soruldu

377,275 soru

11,290,247 cevap

34,704 kullanıcı

...