0 oy
901 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

Mrb arkadaşlar billiyorum çok kızıcaksınız ama bende kendime çok kızgınım pişmanm yerin dibine giriyorum...

2 saat önce eşimle  kavga ettik kendimi bildim billeli asla böyle birseye maruz kalmadm ve çok hasas bir insanm  çok aşırı çabuk sinirlenirim  kavga sırasnda istemsizce saçma sapan konuşuyorum bela okuyorum ama daha sonrasnda defalRca tövbe ediyorum oda binde bir olur tabiki bugun tartşmamzda inşallah bebek düşerde senden kurtulurum dedim çoook pişmanm ne yapıcam onun suan umrunda degil ama defalarca tövbe ettim kendime çok kızgnm nasıl böyle bi saçmalk yprm diye lutfen ne yapabilirim çok pişmnm 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tövbe etmekten başka yapabillcgn birşey olduğunu sanmiyorm ne olursa olsun ağzımızdan çıkan herşeye dikkat etmekte fayda var canım sinirlenince kendine hakim olamiyorsan destek alabilirsin
(5 puan) tarafından
Aynn oyle valla allah affetsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapacak bişi yok Allah affetsin 
(5 puan) tarafından
Amin çok pişmnm grçktn Allah billio
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Canım töbe et bende sinirli anımda keşke duşse demiştim simdi kızım 2 yaşında hala aklim geldikce pişman oluyorum ya 
(5 puan) tarafından
Çokça tövbe edicem gercktnde cok pismnm rabbim affetsin insallah
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Tövbe ettiysen tmm zaten yapacak bişey yok. Allah affetsin. Ama beddua etmek iyi değildir canım. Tabiki insanız bazen istemeden ediyoruz ama kendi evladına etme hiçbir zaman.. 
(5 puan) tarafından
Çok doğru ama işte hepsi esimin ve eşimin ailesi yüzünden böyle oluyorum
0 oy
(788 puan) tarafından
Sinirle söylemişsin ve tövbe etmişsin zaten başka yapılacak ne olabilir ki. Bidahakine daha dikkatli olursun
(5 puan) tarafından
Çok pişman oldum Allah billiyor kalpten söylemedim
(788 puan) tarafından
Anlıyorum bende sinirlenince ağzımdan çıkanı kulağım duymaz sonra çok pişman olurum. Yavaş yavaş kendimi durdurmaya başladım düşünmeden konuşmamaya çalışıyorum artık. sende zaten pişman olmuşsun içten söylememişsin bir şey olmaz Allah'ın izniyle ama bidaha yapmamaya bak
0 oy
(15,593 puan) tarafından
İçten demedi isen Alalh in izni ile bişey olmaz ama sinirli iken susmak sabır sabır deyip kendini kontrol etmek iyidir bunu dene 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Umarım RABBİM tövbeni kabul eder de bisey olmaz 
0 oy
tarafından
Psikoloğa git normal değil bu kadar sinir hatta eşinde öyleyse beraber terapi alın yazık çocuk doğmadan anne babası birbirini yiyo. Rabbim sınamasın kmseyi evladıyla tövbe et namaz kıl 2 rekat. 
(5 puan) tarafından
Genelikle bu kadar buyuk tartşmlrmz asla olmaz bugün aile için de kucuk bisey yuzunden aramz açldı bir daha böyle bişey olursa tavsiyeniz uyacağım ama insallah olmaz ve rabbim tövbemi kabul eder
tarafından
Umarım canım böyle anlarda ya ortamı terk et odana vs git ya da sakinleşmek için derin nefes al ver beddua etmek biraz da alışkanlık çevrenden gördüysen büyürken normalleşmiş olabilir senin için farkında olmadan. Etmemeye çalış zamanla unutursun zaten kendine başka yöntemler bul sinirlenince rahatlamak için
(5 puan) tarafından
Ayn öyle yapcam cok teşekürler
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Onun umrunda olmama sebebi seni. Bela okumana alışmıştır ama yapma bebeğin üzerine yemin etme yada bela okuma tekrar tove et kardeşim birdaha da yapma 
(5 puan) tarafından
Genelikle asla bebeğim uzerine bela okumam çunku Allahın verdiği mucizeye kıyamam tövbe ediyorum rabbim affetsin
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Canım üzülme isteyerek ve bilerek denemişsinkii sinirle söylemişsin 
(5 puan) tarafından
Öyle gerckten rabbim billiyor kalbimden gecirerk söylemedim ama yine de çok pişmnm rabbim affetsin insallah
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende hassasim bende kırılganim hamileligim hayal ettigim gibi gecmedi ama en fazla kurdugum cumle Allah korusun bebek düşsün mu onu mu istiyosun demek oldu birde inşallah demissin... Once agİndan cikani kulagin duysun rabbim esirgesin inşallah da bebeginiz sağlıkla gelsin
(5 puan) tarafından
Amin insallah bende  böyle saçmlk yptğm icin gerçtn çok pişmanm rabbim affetsin
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Cnm bebeğini karıştırma evet istemeden  oluyor ama bela okuma ya Dua kapın açıksa RABBİM korusun 
(5 puan) tarafından
Amin inşallah gercktn çok pişmnm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende ilk ewlendigimizde adetini bekliyorum çocuk yoksa seni bosayacam demiştim. Hiçte pişman değilim azicik korkuttuyim dedim korktuda terk edilmekten
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bende o tarz birşey söylemiştim sinir anında olan bir şey Allah bizi affetsin ıslah etsin canım şuan oğlum 26 günlük çok şükür ama çok pişmanım o kelimeyi kullandığım için
(5 puan) tarafından
Rabbim bağşlsn insallah size bende çok pişmnm.
tarafından
Canm ıslah cezalandırarak olur bilgin olsun.yargilamak icin demedim bilmiyorsun galiba. Duayida dogru etmek lagzim
0 oy
(65 puan) tarafından
Cnm sakın bir daha beddua etme annenin evladına yaptığı bir dua kabul olurmuş  bütün duaları kapsıyor beddua da içinde o yüzden bir daha yapma
(5 puan) tarafından
Öyle gerçktn bende cok pişmnm zaten artk asla boyle bi saçmlk yapmam rabbim affetsin insallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Tövbe et canım birde namaz kılıp dua et insallah Rabbim affetsin diye
(5 puan) tarafından
Amin insallah rabbim affetsin gercktn kalpten asla söylmdm
(5,721 puan) tarafından
Mutlaka öyledir inşallah Allah'ta sizin pismanliginizi görür siz dua edin
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Tövbe et bol bol dua et
0 oy
(539 puan) tarafından
Rabbim senin kalbine iyilik merhamet versin kuzum sadace bunun icin degil allaha hep tövbe et..dua ederken rabbim icimdeki şeytani al bmkalbime merhamet ver diye dua et hemen degil belki ama sonrasında faydasını görürsün üzülme 
(5 puan) tarafından
Bu zamana kadar asla tartşmlrmzda bela okumdm oyle ağır şeyler söylemedim ama mallesef eşimin ailesi yüzünden biraz tartşmamız büyüdü bende nasıl yaptysam nasil olduysam agzmdan çıktı ki Allah billiyor ben kalpten söylemedim
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Bizim yapabileceğimiz bişi yok tövbe edebilirsin
(5 puan) tarafından
Sizlere bişey yapın demiyorum güzel kardesim Allah razı olsun çoğu arkadaş sayesinde biraz kendimi toparldm.
(17,639 puan) tarafından
Öfke anında abdest al der güzel peygamberimis SAV
0 oy
tarafından
güzelce yürekten tevbeni et çünkü yine senin ciğerin yanar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 646 göst.
6 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Marma20 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 863 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde Xumar (211 puan) tarafından soruldu