0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Bebeğim 1 aylık ve bugun çok aglıyo emmiyor bile karnını doyuramadım:( çok aglıyo sanrm gazı var doktor gaz damlası yazdı çok gazı olursa alırsınız die.. Bu gaz damlaları fayda ediyor mu yardımcı olun hanımlar lütfen

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tatbiki fayda ediyor deneye deneye en uygun damlayı bulacaksın. Hangi damlayı verdi doktorun 
(137 puan) tarafından
Sabsimpleks yazmış teşekkür ediyorum ❤️
tarafından
Çok iyi bir damla kuzum ve etkili başla bir an önce ayrıca önemli değil ❤️
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Evet canım etkisi hemen oluyor tabi bide arada kaynar suya az şeker koy ılıt üç dört çay kaşığı ver çok rahatlar
(137 puan) tarafından
Kaynar suya şeker mi? Miktarı ne kadar olmalı gaza mı iyi geliyor hiç duymadım canım zararı yok dimi
(217 puan) tarafından
Bir yemek kaşığı su olsa yeterli çay bardağı na koy bir çay kaşığı da şeker koy karıştır üç dört çay kaşığı ver yeterli çok soğuk olmasın ama karnını yumuşatır dene bak görürsün
(137 puan) tarafından
Tamam canım çok sagol inşallah ❤️
0 oy
(7,621 puan) tarafından
Ben metsil kullandım. Devlet karşılıyor. Acayip faydalı. Hatta çoğu zaman şimdi bile veriyorum 5 aylığız
(7,621 puan) tarafından
Ben sağlık ocağına yazdırdım ama istersen kendin de alabilirsin
(137 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(7,621 puan) tarafından
Rica ederim. İlk başta bence bunu bir dene. Olmazsa daha da ücretli olanlarından alırsın
(137 puan) tarafından
Çok sagol canım Allah razı olsun ❤️
(7,621 puan) tarafından
Senden de canım ❤️
0 oy
tarafından
Biogaia icinde sütü sindirecek bakterileri barındıran bir probiyotik damladır hergun ayni saatte duzenli 5 damla verilirse etkisini gorursun mutlaka ben kullandim 4 aylik halada kullaniyorum. Onun disinda bio gaia nin yaninda muhakkak gaz giderici damla kullanmak gerek ben ilk 3 ay nurse hurwey kullandim. Bazen hala gazdan sisiyordu karni sonra 1 ay sab simplex kullandim o cok daha iyi etki etti. Sonra sanirim acik kalinca tadinda degisme oldu bebek icerken öğurme hareketi yapti bende biraktim sadece biogaoa kullaniyorum allaha sukur gaz problemimiz yok
(137 puan) tarafından
Anlaıdm canım en çok gazdan tedirgin oluyorum inşallah atlatırız ❤️
tarafından
Insallah zor yani her bebekte oluyor malesef yaz geldi deme ayagini sicak tut bebeginin. Biogaia alma sansin varsa al mutlaka
(137 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Evdt canm fayda ediyor ben ilk ayindan beri kullanjyorm suan 4. Ayina giricez ve ben gazı oldukca degl günde 3 kez kullaniyorm canm gaz ilacinin ismjde sab simplex valla benim elim ayagm gaz ilaci cocugum uyuyamiyodu kivraniyordu
(137 puan) tarafından
Eşim biogaia almış eczane en iyisi bu dmeiş inşallah faydasını görürüz canım Allah yardımcımız olsun:(
tarafından
Yalniz biogaina gaz damlasi degl bagirsak düzenleici bilginiz olsn . Doktorunuza danismadan kullanmanizi tavsiye etmem
(137 puan) tarafından
Canım içeriğinde gaza da yardımcı oluyor yazıyor
tarafından
Tamam canm sen bilirsin sayfayada danışabilirsin
(137 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Haticehasan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 623 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sevimli7472 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gkbyrak (53 puan) tarafından soruldu

377,302 soru

11,291,245 cevap

34,706 kullanıcı

...