0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hiçbişey anlamıyorum ilk kez alcaz ve programları nasıl anlatırsanız sevinirim

Tesekkür ederim ❤️

15 Cevaplar

0 oy
(813 puan) tarafından
Benimki bekonun 3 programlısı canım çok memnunum ben bir bak istersen internetten 
tarafından
Benimkide 4 programlı annem ve kaynanamada aldırdım cok memnunum
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Canım hepsi aynı ben Vestel aldım 3 oldu 30 dk programlı valla çok iyi oluyor atıyorum 30 dk sonra makineden çıkarıyorum hem elekteiken tasarruf hem sudan 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Beko kullaniyorum çok saglam maşallah 

0 oy
(7,441 puan) tarafından
İki programdan başkası kullanılmıyor boşuna çok daha fazla programlı almaya gerek yok en fazla 3 program yeterli diye dusunuyirum 
tarafından
Ne kadar haklısınız
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben fazla program olsun diye düşünmedim hiç kayınvalidemin 8 9 mu ne programı var 3 tane dışında hiçbirini kullanmıyor. Bende 4 programlı aldım. Arçelik ten memnunum 
0 oy
tarafından
Ucuz ama çok kaliteli olmasına öyle olan da tek bir ürün var7  yıldır kullanıyorum arçelik ürünü altus bulaşık makinesi  veya çamaşır veya buzdolabı herşeyi çok çok güzel 
tarafından
Benim çamaşır makinası həric  hepsi Altus çok memnunum.
tarafından
Bende valla:)
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Arçelik benimki 4 programlı tek birini kullanıyorum 7 yıl oldu halen güzel yikiyo
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bütçene bağlı canım.nekadar ayırdın 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Arçelik. Bı numara ☺️☺️☺️ ablamın annemin Hotpoint Ariston  Benim arcalik  5program  ama maşallah birtek çizik yok.  Süper yıkar parlatıcı tuz kullanmam giciry gici yıkıyor ablam bayılıyor onlarki hem mat yapıyor. Hemde çiziyor Arçelik öneririm
0 oy
tarafından
Bekonun 2 programlisini 10 yıldır kullanıyorum  masallah şimdiye kadar bir sorun çıkmadı 
tarafından
Vestel kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(10,636 puan) tarafından
Çok programlı alma bozuluyor onlar hemen canım dokunmatik almamaya dikkat et onlar kapagı accık sert kapansın gidiyor. En onemli si hızlı yıkıyan bir programı olsun
0 oy
(118,892 puan) tarafından

image

bunu al cok memunuz annemin var yillardir kullaniyo
(2,860 puan) tarafından
Benimkinin  aynısı ionfresh özelliği var içinde bulaşık kalsa bile kokun yapmıyor
0 oy
tarafından
Arçelik 5 programlı benimki, ekstra kurutma özelliği var 2 tane kısa derecesi var çok memnunum hicbirsey elimde yikamiyorum
0 oy
tarafından

İç demirlerinin plastik olmamasına dikkat edebilirsin 

0 oy
tarafından
Arçelik bnimm 4programli bayiliyoreee allabilirsn çok temiz yikiyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 123 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 254 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 207 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde elif2011 (273 puan) tarafından soruldu

376,728 soru

11,274,485 cevap

34,661 kullanıcı

...