0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (127 puan) tarafından

Bugün 14. günüm lohusaligimin. Doğumdan öncesinde de havalar sıcak diye pek çıkamamıştım simdi de lohusayim diye çıkamıyorum. Coook sıkılıyorum. Tam 40 im cikicak yaz biticek oysa ben yazları çok severim denize bile iki üç kez girebildim. Bütün planlarım seneye kaldı :((( Bu lohusalık çok uzun yaaa. 

4 Cevaplar

0 oy
(452 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bense tam tersi hamileliğimden bu yana dışarı çıkmak istemiyorum, alışverişi kocama kitleyebilsem hiç çıkmıycam dışarı

-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Canım benim lohusaysanda cikabilirsin ki annenin psikolojisi herşeyden önemli bebeğin sadece hisleriyle şuanda yasiyo sen iyi ol ki bebeğinde daha çok emsin daha çok sütun olsun daha huzurlu büyüsün havalar gayet güzel çik gez bebeginle ne var ki bunda benim doktorum çok gez ama avm ye ve kalabalık ortama girme kış ortasın da bile çıkar gezdir demişti daha yeni doğum yaptigimda bile sadece kalabalık yerlere sokma denize tabi şuanda kanamam var giremezsin ama eve tıkılıp kendini daraltma.. 

(127 puan) tarafından
Canım burda havalar çok sıcak. Antalya malum yani. Akşam biraz serin oluyo ama akşam ezanından slnra çıkılmaz ya lohusalikta. Ondan çıkamıyorum yoksa gündüz markete falan çıkıyorum ama öyle gezmeye değil
(9,652 puan) tarafından
Canım onlarda hurafe bence doktorun musade ediyosa çik akşamları koy anakucagina bebek arabasına dolaş banada hamileyken gece yanlız çıkılmaz ağaç altında durulmaz falan diyolar ama mantığıma yatan hiç bir tarafı yok o yüzden de dinlemiy9rum sende mantığına yatmayan şeyleri yapma bencr
0 oy
tarafından

Sen bayadir yoktum dogurdun demek ha kaçak seni:))

(127 puan) tarafından
Doğurdum yaa sonunda. Ohhh dünya varmış valla. Bu hamilelik bana göre değil yaa ;)))
0 oy
(164 puan) tarafından

40 gün dışarı çıkmayacaksın diye bi kural yok şahsen bizde anne ve bebek rahatsa bi sıkıntıları yoksa bi hafta sonra bile çıkar 40 gün diye senet imzalamiyoruz ki 

(127 puan) tarafından
Kuzum akşam ezanından sonra çıkılmaz derler ya. O bakımdan. Yoksa gündüz çıkıyorum ama havalar çok sıcak
(164 puan) tarafından
Onu da ilk defa duydum acaba kanaman falan olduğu için mi diyolar valla ben 4 aydır yatıyorum hastane dışında bi yere gitmiyorum bebişimiz sağlıklı olsun da ben razıyım çok şükür ki bebeğin sağlıklı olmuş 40 gün değil 40 ay evde olsan değer bence

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 171 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (706 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 382 göst.

376,983 soru

11,282,334 cevap

34,686 kullanıcı

...