0 oy
171 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından
8 aylik oğlum atesi bugün çoğaldı acile gotrdk ilçemizdeki dr 38.5 veya 38 olması normal dedi ama içime sinmiyor yarında devam ederse ildeki acile götürmeyi düşünyoruz tecrübeli anneler 38. 5 normalmi yaa okuyorum burda yorumlarda 38de hastaneye git diyen oluyor napcagmzi sasrdk fitil şurup verdik ıslak bez koyduk heryerine en az 38.3 oldu 

6 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Ilık suyla duş aldirdiniz mi 
(44 puan) tarafından
Aldrdk bisey değişmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
37.den sonrası yüksek canim dişten dolayı normal karşılamış olabilir ama düşmeyen ateste bekleme git çünkü önemli 
0 oy
(175 puan) tarafından
Diş bu kadar ateş yapmaz. Enfeksıyon olabılır allah korusun ıhmal etmeyın
(44 puan) tarafından
Acildeki dr dişten dedi bir hafta sürer bu iner çıkar atesi dedi acile gotrdgmzde 37.5 di şimdi yükseldi
(175 puan) tarafından
Diş o kadar ates yapmaz cocuk doktoruna goturun.
0 oy
(701 puan) tarafından
Canım benim oğlumda dış nedeniyle öyle oldu ama hastaneye goturmedim doktor fitil yazmıştı paronox S diye onu vermistim düştü . Dolven verebilirsin veya calpol
(44 puan) tarafından
Bende bi iki saat önce dediğiniz fitili verdim yarım saat sonrada dolven verdim insallah düşürür. Dr inişli çıkışlı olur atesi dedi normal karşıladı ama oğlum huzursuz epey gece uykusuna yatrdm ama sabaha kadar nasıl bilmiyorum
(701 puan) tarafından
Canım fitil verdiysen rahatlar yoğurt yedir biraz yiyebilirse çok geçmiş olsun korkma sen hem ana hem doktorusun onun
(44 puan) tarafından
Insllh dediğiniz gibi olur. Yatrdm uyki saati geldiği için yoğurt degilde su icirdim işte icerebldgm kadar. Cok panik yapıyorum işte bende en ufak, şeyde korkuyor insan ilk bebek olunca
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yüksek ateş kuzum o nasıl normal demişler şaşırdım dişten dolayı bu kadar yükselmez diye biliyorum enfeksiyon kapmış olmasın ishali halsizliği filan var mı bu aralar salgın var galiba sen mutlaka götür normal bir hastaneye 
(44 puan) tarafından
Acile gittiğimizde 37.5 di dr kendi ölçtü 37.1 çıktı normal 38 veya 38m5 olabilir inişli çıkışli diş bu bir hafta sürer dedi hicte içime sinmiyor akşama doğru 38. 5 oldu ıslak bez sardm fitil verdim, şurup verdim. Uyudu tekrar ölçerim düşmezse eğer gotrmelimiyim
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bənim oğlumda dişdən dolayı 39.7ye kadar yükseldi.doktor disden dedi.5gun sürdü.ilac verdi düzenli kullandikk
(44 puan) tarafından
Dr bize sadece dolven verdi ama fayda etmiyor ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 203 göst.
0 oy
4 cevap 71 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 201 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,279 soru

11,290,508 cevap

34,704 kullanıcı

...