0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ferace paylaşan arkadaştan esinlendim benimkini atayım biraz pişman oldum gibi ama nasıl sizce eşimin ısrarı üzerine aldım sürekli üstüne uzun bişey giy diye darliyor beni

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım boyun uzunsa güzel olur
tarafından
1.63 valla normalde ayak bileğinin üzerinde iş bişey olur ama herşey uymuyor hirka tarzında diye bunu aldım bende
tarafından
Evet öyle ama kısa boylu insanlarda genelde boyunu dahada kısaltıyor oyuzden dedim
tarafından
Gelince halledicm duruma göre ilk kapandığımda giyiyordm aksine uzun gösteriyordu valla bakayım
Birde kısa boyu aynı modeli var ona güvenerek aldım koyu rengi :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzelmiş canim sade ve şık 
tarafından
Bende ilkte beğendim ama bilmiyorum ya inşallah güzel gelir
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Guzel canm beğendim 
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Güzel mis  canim
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
tarafından
Bnm feracemde sizinki gibi ama benmki birz dizin altında kuşaklı çok memenunum hem rahatta buda güzel ama 
tarafından
Valla ben instgrmdan sipariş ettim yaz için çok güzel valla hem serinde tutuyor yani giyince yandırmıyor insanı ben çok beyendm bende uzun alıcktm ama birz diz boyu altı istedm
tarafından
Aynı şeyleri düşünüyorz bende yaşın altına kısa kol giyinirm diye düşündüm efil efil olur
tarafından
Aynn valla diğerleri insanı boğuyor bari bu hem rahat hem ince ağırlığı yok bence içini ferhat tut kullanfıkça çok beğencksn
tarafından
Hadi inşallah kocanın zoruyla aldım yoksa bayadir uzun şeyler giymiyordum insAllah değer valla biraz tereddüt ettim :)
tarafından
Yok yok için rahat etsn ztn bende kocmn zoruyla aldm valla iyikide almşm diyorum hep :)
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Sen beğendiysen tamam benim hoşuma gitmedi 
(4,647 puan) tarafından
Zevkime göre değil
tarafından
Zevkler tartışılmaz zaten cnm benim zevkim
(4,647 puan) tarafından
Tamam canım güle güle giy☺️
tarafından
Teşekkür ederim cnm ☺️
(4,647 puan) tarafından
Rica ederim canım ☺️
0 oy
tarafından
Ay çok güzel fiyatı da uygun bunlar feraceden daha rahat yazın 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bende çok beğendim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bence cok guzel
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Güzelmiş güle güle giy
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Güzel gorunuyor ama ben Eliza modayı görmek istemiyorum geçen bende burdan spor takım aldım makineye bı attım orço gibi geziyom evde bı üstleri sağlam duruyo
(3,099 puan) tarafından
Bide 40 42 beden aldım ya çok zoruma gidiyor altımda bi don var şuan elizanin donu totimden kayıp duruyo sinir oldum içim yaniyor verdiğim paraya
tarafından
Aynennn birdeboyle sürekli düşüyor bende takım almıştım 2 tane ikiside ayni o şekilde birdaha asla almam
(3,099 puan) tarafından
Ben bide 6 takım aldım ucuz diye hamileyim bide üstüme bişey olmuyor dışarı çıkamam çok alıyım dedim yandı ciğerimin köşesi
tarafından
Ahh canım keşke önce az alsaydın ben ilk defa alicgm için az aldım özellikle ilk geldignde güzel gornmstu gözüme yıkanınca birşeye benzeme di hele iki üç yıkama sonra tivtik tivtik oldu
(3,099 puan) tarafından
Ben burda sordum biri çok güzel ben indirime girince toplu alıyorum falan yazmış öyle diyince tam gaza geldim o gün topladım ne varsa ama pişmanım hep kisalmislar altlari
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sadece arkayı kapatıyor bu kız hajsjssjs ama eğer sadece üzerine almak içinse güzel ön tarağı açık ya ondan dediydim
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Çok şık beğendim ben canım herşeye gider hem giy çık yani güle güle giy inşallah 
0 oy
tarafından
Şuan üzerimde aynisi var ama bana daha kısa oluyor diz kapagimda boyum 1.82 :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 258 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 633 göst.
27 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 347 göst.