0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Karsi komsumla aramiz cok iyi sagolsun bana surekli bir seyler getirir , ya memleketinde yaptıkları bir seyi ya da bahçelerinden topladiklari sebze ve meyveleri .Yani surekli sagolsun bir seyler getiriyor .Benden buyuk bu arada .Bugun zil caldi sabah , köye gideceklermis evde de yogurt varmis bozulmasin diye bize getirmis yersiniz diye :) .sonra yine zil caldi elinde bir kavanoz ." Menengic kahvesi icer misiniz  " dedi elindeki kavonozu uzatip . Ben de aldim " olurr iceriz" dedim :D hemen  almis bulundum elime kavanozu .Ben zannettim ki bana getirdi memleketten  . ( Kendileri yapmislar bu arada ) sonra elimdeyken "50 lira ucreti " dedi :D hahahah .Ben de ne yapacagimi sasirdim. Bir an 50 lira da cok fazla gibi geldi .  Hemen kavanozu geri uzattim pat diye :D  .Sanki kadin bomba uzatti :D  :D bizimkiler de dedim iftardan sonra cay iciyorlar kahve icmiyorlar , zaten bana da yasak dedim . İkimiz de boyle manasizca bakistik :D sonra yine ne diyecegimi bilemeyip pahaliymis yaaa dedim :D boyle sacma sapan hareketler :D Kadina da ayip oldu gibi hissettim .

18 Cevaplar

0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bence ayıp olmamış önce açıklasaymış satıyorum diye 
tarafından
Aynen ben de onu dusundum , niye basta demedi ki diye .Sonra her seye atladigim icin kizdim kendime
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hahahhaa hiçte ayıp olmamış bence sana uzatmadan önce söyleseydi sattığını 
tarafından
Hahah demi ? Niye demedi diye de dusunup durdum
0 oy
tarafından
Kadında resmen kazıklayacaktı yani insan en başta söyler 
tarafından
En basta dememesi cok sacmaydi , ama kotu hissettim niyeyse .Ayip olmus hissine kapildim
tarafından
Yok kiz boşver o ayıp etmiş
0 oy
tarafından

Ayyyh suan dusundum de ben cok utanirdim :D

tarafından
Ben de cok utandim :D ne diyecegimi , ne yapacagimi bilemedim.Ama almamam da gerekiyor evde kahve dolu
tarafından
Kiz hem oyle bi de 50 liraya kahve mi olur onun yerine 1 paket çay uzerine de kahve alinir
tarafından
Aynen oyle , bana sey dedi . biz ucuz bile ssatiyoruz dedi .Ordan alacagima taze cekilmis alirim .cok daha uygun fiyata
tarafından
Aynen ha
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Satıyorum almak ister misin falan demeliydi ya senin yanlis anlaman çok normal :D 
tarafından
Evet ya :D gercekten . Direk bana getirdi sandim ben
0 oy
(17,592 puan) tarafından
:D kadında suç insan önce söyler canıııım
tarafından
:D aynen .Demesi lazimdi, deseydi ben de mal gibi kalmazdim :D
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Haha ay evet biraz tuhaf olmuş ama ortada hatalı yok sende nereden bilecektin o.da açıklasaydı önce satıyorum almak ister misin diye
tarafından
Ahahah :D aynen bilemedim zaten , hemen saldirdim kahveye :D
0 oy
(119,001 puan) tarafından
yuuhh laa cidden pahali
tarafından
Evet pahali ya cidden , bana oyle geldi sandim once .Ama cidden pahaliymis
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Çok pahalı. Öne öle   
tarafından
Ya bana da pahali geldi , ama fiyati boyle yazmislar yorumlarda
0 oy
(601 puan) tarafından

:D:Dallah seni ne etmiye kız niye hemen atlıyon :D

tarafından
Yaa hic sorma hiccc :D kendime cok bozuldum :D hem atladim hem de kadin bedava verince aldim , satmaya kalkinca korkudan kalp krizi gecirecektim :D
(601 puan) tarafından
sen çok yaşa emi =))
(601 puan) tarafından
ben olsaydim bozuntuya vermeden pahallı mahalı verirdim parasini sonra ah ne ettim ben derdim =))
tarafından
Hahaha :D ya o an kararsiz kaldim ne yapmaliyim bilemedim.Hizlica bi beyin firtinasi yaptim :D almadim
0 oy
tarafından
Asıl kadina ayıp oda utanmadan nasıl gtrmis satmaya :)sabah nie glmmiski kiz
tarafından
Ya cidden cok garip bir durum oldu :D  koye yarin gideceklermis , sabah ta yogurt getirdi bana :D simdiden bozulacak seyleri ayarladi sanirim .
tarafından
Galiba kız alma virusde var ya yine sen bilirsin :))
0 oy
(376 puan) tarafından
Aynn pahalı yalan yok seni anlıyorum hakkıda yok zorla satamaz sana ama kadina kötü olmuş hediye verince hopp aliyon parayı duyunca geri veriyon kadın Şimdi ee beleş olunca kahve icinizy herhalde diye düşünmüştür eve gidince ahh ben utandim kız burda:) :) :) 
tarafından
Hahahaahahahhaha :D ay iste ben de buna utandim :D direk  bunu dusundum hahahahaha :D yorumun tam benim ic ses simulasyonum
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Menengic kahvesi güzel olur pahalida olur ayrıca :) toz olan değilde macun gibi olanı daha pahalı olur hatta
(4,860 puan) tarafından
Onu pisirmesi hem uzun sürer hemde en lezzetli menengic kahvesi odur 50 TL gene ucuz demiş ben lokantada çalışırken ufacık kavanozu 50 TL ye satardık gerçi sen kavanoz boyu dmeedin ama :)
tarafından
Cok kucuk degildi :) uzun kavanozdu biraz .Demek ki pahaliymis gercekten.Biz hep kahveciden ya da kuryemisciden aldigimiz icin bu fiyat fazla geldi demek ki .İlk kez gordum macun halini :) orjinali demek ki bu
(4,860 puan) tarafından
Evet macun orjinali toz olan çabuk pişer ama macun olan baya uzun pişiyor :) uzun büyük kavanozsa 50 TL iyi demiş :D
tarafından
:D her gune yeni bir bilgi fjfhhfh  .Sag ol canim :) ogrendigim iyi oldu . :)
(4,860 puan) tarafından
Rica ederim :) ama sütle yap olur mu macun gibi olanı suyla yaparsan imkanı yok icemezsin :D
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Menengic kahvesi pahali ama minik fıstık tan yapılıyor 

tarafından
cidden bu kadar pahali oldugunu bilmiyordum ben
(2,375 puan) tarafından
Paran olursa dene kanki güzel tadi degisik yağlı bi kahve   :Dd
tarafından
Yok normalde iciyorum biliyorum tadini :D ama bu degisik bir seydi boyle macun gibiydi :D ben ilk kez boylesini gordum.Bu sekilde olani da pahaliymis iste  ben nerden bileyim . İlk kez gordum bu halini :D
(2,375 puan) tarafından
Aynen canm öyle oluyo  :D
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yok canım Almak zorunda değilsin. Niye ayıp olsun 
tarafından
Bilemedim iste , ya ayip olduysa dedim surekli bir seyler getiriyor ya ben de aliyorum , satinca da almadim biraz tuhaf oldu :D :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 208 göst.
0 oy
4 cevap 414 göst.
0 oy
13 cevap 251 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 443 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (454 puan) tarafından soruldu

377,324 soru