0 oy
139 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (210 puan) tarafından

Yorumlarınızı bekliyorum

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aldım pişman oldum canım blendirin içindeki demir sık sık çıkıyor , cirpicilar tam oturmuyor , çabuk isiniyor , küçük birfr normallerine göre , birde yıkayıp kurutmama rağmen çırpıcı da paslanmalar oluştu başka bir şey bak canım gerçekten pişman olmuştum aldığıma ama belki benim sansimdir bilemiyorum 
(210 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yorumun için
tarafından
Ne demek canım.:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sinbo Marka hicbirseyi bedavada verseler almamani tavsiye ederim pişmanlık başka bişey değil
(210 puan) tarafından
Yaaa tamam canım teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(1,850 puan) tarafından
3 kuruş daha fazla ver güzel bi marka al simbobun motor gücü çok az l. Pek verimli iş yapmıyor bide hediye alacakmissin büyüklüğüne bakma ama motoru iyi değil
(210 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Kesinlikle kaç  canim onu alacağına çöpe at parayı her seyi paslandi  hic bir parçası  tam oturmuyor bunun arzum mano oneriyorum cok memnunum
(2,253 puan) tarafından
Rica ederim canım
(210 puan) tarafından
Canım merhaba arzum mano önermiştin alıcamda anneme şise domates yapiyo genelde  yorumlarda biraz küçük diyo çokmu küçük
(2,253 puan) tarafından
Küçük biraz ama buyukler iyi olan cok pahalı senede bir yapıyoruz şişe idare eder bence
(210 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(2,253 puan) tarafından
Rica ederim canım güle güle kullansin
0 oy
(456 puan) tarafından
Teyzem aldı 2 sene önce iyi değil tavsiye etmiyor
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Ben kullanmıştım evlenmeden önce Bi sıkıntı yaşamdık

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
14 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Evli .cocuklu3 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 592 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (459 puan) tarafından soruldu

374,656 soru

11,206,419 cevap

34,508 kullanıcı

...