0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar eşimle bir çok defa ailesi yüzünden ayrılma aşamasına geldik ailesi bana bir çok kötülük yaptı ve ben inanın sinirimi atamadım aylardır da içime atıyorum sadece eşimden sadece onun karısı olduğumu ailesini artık idrak ettirmesini söyledim yani beni korumasını arkamda durmasını ve sahip çıkmasını ailesini bir tepki koymasını tavır almasını artık ayrıca huyundan vaz geçip bir mesafe koymasını bekledim öyleyim diyordu lakin öyle olmadığını öğrendim sonradan bu sabahta görümcem sabahın köründe ardarda mesajlar attı da bir eşimle tartıştık artık ayrılma aşamasına geldik ona ailesiyle mesafe koyması gerektiğini ve artık karısının olduğunu idrak etmesi gerektiğini ve bize yaşattıklarından sonra onlardan biraz uzak durması gerektiğini aksi taktirde bu evliliğin yürümeyeceğini söyledim yapacak bir şeyim yok artık tükettiler beni her şey yanıma kalıyor onlar her istediklerini yapıyor sonra da hiçbir şey olmamış gibi mutlu mesut Yaşıyorlar ben de burada her gün ağlıyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu Kaynanalar gelinlerden ne ister anlamadım, şimdi amca gelip kaynana postu okuyoruz dicek şimdi aman boşver kuzum eşinin kafasına dank eder bir zaman
(31 puan) tarafından
Ne zaman dank edecek Allah aşkına boşanınca mıAilesi kurtarsın onu gitsin ailesinin koynunda yatsın beni niye aldı o zaman
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Aynı ben gibisin sende ailesinden kazık yiyince anlar çok taviz vermişsin canım kendinden güçlü dur karsilarinda ki cekinsinler 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Valla benim en çok merak ettiğim kaynana görümce vs. karşı tarafın hiç mi bir suçu olmadan bu duruma geliyor. Ayrıca görümcen için yaptığın yorum hiç hoş değil. kardeşi sonuçta çocuğunun resmini atabilir. Ne demek kocasından değil sanki eşimden demek 
(31 puan) tarafından
Evet tek bir hatam var düğün istemedim gelinlik istemedim hiçbir şey istemedim bunlara rağmen bana ufacık bez parçası almışlarsa bile geri aldılar Sırf kıskançlıklarından kıyafetlerimi attılar özelimi kurcaladılar hatıralarımı attılar bir de aynı evde yaşıyordum onlara bir kere bile ses çıkarmadım hata benim burada evet haklısınız
0 oy
tarafından
Ne yaparsa yapsınlar anne baba kardeş asla ama asla atılmaz ne olursa olsun bi adam asla ailesini bırakmaz evet vardır belki ama ailesiyle ilişkisi çok kopuksa hiçbi şekilde sevgi saygı görmediyse bunu yapar yoksa çok zor öncelikle biz kadınlar bunu kabullenmeli ona göre evliligmizde yol almalıyız biz anlaşmak zorunda değiliz mesafe koyar öyle davranırız ama eslerimize karışamayız bunun yüzüne kavga etmek bizi üzmek ve eşimizle aramızı açmaktan başka ise yaramaz görümcen için söylediğinde hiç hoş değil bende aile grubumuza hergün bebegimin fotoğrafini atıyorum gelin böyle dese ve ben duysam kıyameti koparırım....
(3,040 puan) tarafından
++++ aynen
0 oy
tarafından
Aslında hata bizde de var hep iyiyiz g.tleri kalkio ilk gunden gaddar ol bak bakalım nasıl kıymete biniyosun

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 924 göst.
0 oy
21 cevap 781 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde sarammmmm (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 683 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 542 göst.
21 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cennet_meleyim (40 puan) tarafından soruldu