0 oy
661 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Neden diyorum bazen kendime bunu hakedecek naptim uygunsuz videolar izliyor hep daha öncesinde kaç kere yakaladım şimdi hep geçmişini siliyor her banyoya girdiğinde tuvalete girdiğinde telini yanına alıyor izlediğini çok iyi biliyorum bugün yine girdi duşa çıktığında artık telefonla girmekten vazgeç dedim senin zoruna ne gidiyo dedi ne zoruma gidiyor çok iyi biliyosun dedim iyi devam etdim zoruna dedi neden böyle iğrenç ya bu

19 Cevaplar

+5 oy
(935 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen bi sorsana başkasnn s..ik..tği orusbudan ne zevk alıyormş

valla kusurabakyn ağzmı bozdm
(935 puan) tarafından
Ben öyle vazgeçirdim canm tavsiye ederm benim pislikte izliyordu dedimki

Ya baksana o orusbuyu başkası yapıyor s3n ne z3vk alıyorsn miğdemi bulandırıyorsn bu kadar aciz oldugunu bilmiyrdm dedim baktm kendi kendine tiksindii hahaha .... dene canm
(4,538 puan) tarafından
+++++++
(121 puan) tarafından
Bakalım buda o kadar anlayislimi
(261 puan) tarafından
Ovvv fena laf :D eğer bı gün bende yakalarsam soyliycem bunu
(935 puan) tarafından
Söyle cnm bn bu lafla  braktrdm... :)
-Reklam-
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Oruç tuttmuyomu ya pis herif su mübarek aydan utansin bari
(121 puan) tarafından
Tutmuyor utanma yok Allahoma havale ediyorum
0 oy
tarafından
Tavrını koy ortaya canm izlemesine izin verme
(121 puan) tarafından
Kaç kere koydum
tarafından
Alışkanlık yapıyormuş canm bu tür videolar malesef
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Pislik gercekten böyle erkekleri allah bildigi gibi yapsin kimse benim kocam yapmaz demesin her erkek birgün yapar
tarafından
Öncelikle ben senin gibi eşimle sadece karı koca ilişkimiz yok geçmişini silmez arkadaşları yaşadığımız sehirde değil izlese gelir söyler ben bu b.ku yedim diye aldatsa bile bende ona karşı öyleyim bekarken izlediğini biliyorum mesela ben hiç bir zaman eşimin üzerine baski kurup yapamazsın edemezsin demedim eğer gaflete düştüğü kizacagim bir konu olduğunda gelip kendi söyler bende konuşurum galiba o yüzden 5 yıldır sadece birazcık surtusmemiz dışında hiç kavga etmedik :) sanada tavsiyem çok kitap oku olurmu mesela p.rnonun bir bağımlılık olduğunu bil dini kitaplar oku göz zinasinin ne demek olduğunu eşine asila elamlili Hamdi yazar okur eşim tavsiye ederim :) dahasi eşin senin öyle diye bizim eşlerimiz bize ihanet etmek zorunda değil annemle arkadaş gibiyim babama dışarda dayı derler ama evde anneme kedi annem 30 yıldır bir kere kiskanmadim bir kere kötü birşey yapmadı karı kız ayağı der mesela oturur her konuda dertlesir benimle ama kavga etselerde konuşarak haletigini hep aşıladı bana kendi günahlarınızı başkalarına yüklemeyin :)
(1,850 puan) tarafından
Kiz iyide benim kocam yapmadiki
tarafından
Her erkek yapar ama aaaa :)
(1,850 puan) tarafından
Susta kizina şimdi derya ismini koy :))) yaparsa yapsın boşver ;)))
(848 puan) tarafından
Her erkek yapar Diye birsey yok Yanlış konusmussun kabul et bence Sadece kursaksızlar yapar bunu Anladim isimli üye :))
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ramazan günü de izlemiyor heralde yada oruç tutuyor mu Allah islah etsın yazık gunah ne buluyolar bu haramlarda 
(121 puan) tarafından
izliyo canım ben adım gibi eminim hayır tutmuyo
(1,298 puan) tarafından
Anladım canm zaten tutmuyorsa izlemesine de şaşırmadım gerçekten işin zor bununla
0 oy
(888 puan) tarafından
Aranızdaki duygusal bağ kopmuş sanırım bjde onun sana ve kendine saygısı kalmamış .yoksa senden ve kendinden utansa oyle yapmazdı
(121 puan) tarafından
Rezil erif işte yok canım kesinlikle saygısı yok eğer biraz saygısı olsaydı ben o kelimeyi söylediğimde yuxu kızarırdı öyle konuşmazdı
0 oy
(118,977 puan) tarafından
haa gitmis bi o..puyla yatmis haa izleyip zevk almis ikiside ayni şu mubarek ayda rabbim islah eylesin
(121 puan) tarafından
Amin Allaha havale ediyorum
tarafından
Sevdosummm profilime bakkk bol bol ahahhaha seni her gördüğümde bunu dicem :D
(118,977 puan) tarafından
bakmammi kiz o dîşkili fotodan kat kat iyi ☺☺☺
0 oy
tarafından
Terapi alması gerekiyor seninle alakası yoktur belki çünkü erkeklerde p.rno mastürbasyon yapmak bağımlılık haline gelebiliyor hastalık gbi düşün dini videolar da var hastalık olduğuna dair eşimin arkadaşı karısı bosanacakti bu yüzden piskologa gittiler piskolog da böyle şeyler demiş günümüzde ki dizilerde zaten üzeri kapalı seç içerikli eşine sakince anlat ve piskologa gidin terapi alin
(121 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etmiyo ya bazen diyorum ki gerçekten olgunlaşmamış ergen bi çocuk gibi inan hayatında daha omun gibi bi insan görmedim
tarafından
Şuan senin yaptığın çok yanlış neden biliyormusun canım fevri davranıyorsun sakın sakin haledeceksin bu konuları önce bakma yüzüme konuşma muhatap olma o eş.ek gibi gelecek yanına sonra ya gidersin doktora ya biter vs de çünkü hiç bir erkek ne konu olursa olsun erkeklik ile ilgili doktora gitmeyi yediremiyor kendine
0 oy
tarafından
İzler erkeklerin çoğu izler normal birşey oldu artık siz kizsaniz gizli kapaklı izler yani illaki izler ne tepki verirseniz verin en azından güven asilayin ki gizli kapaklı yapmasın 
(121 puan) tarafından
Bu konuda asla güven aşılamam kendine bu b.o.ku yakistiyosa ben destek mi vereyim erkek olsun helal dururken harama bakmasin bu kadar iradesiz işte
tarafından
Tamamda bacım sen küfür et istersen o adam bakacak adamın içinden geliyor yeri gelecek eve gelmeyecek ama bakacak o adamı boşanmaktan başka çaren yok degismeyecek sonuçta tamam üzülüyorsun ama erkek kadın kadar ince ve hassas düşünmüyor yazık sana kendini uzdugunle kalıyorsun
0 oy
(21 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin canım ama genelde bu tarz seyler aliskanlık yapabiliyormuş ağır konustukca bence daha kötü oluyor otur karsisına duzgunce konuş senin kararin ama
(121 puan) tarafından
Doğru diyosun ama konuştum ilk izlediğini gördüğümde kendini haklı çıkardı üstelik kırdı döktü 2 yıldır evliyim iki yıldırda izlediğinde eminim ya kendi akıl etseydi utansaydı ilk söyledikten sonra vazgeçmez miydi
0 oy
tarafından
Valla birdaha izlediğini göreyim pilimi pirtimi toplar çıkar giderim de gitme sebebini de herkese söylerim de biraz korkut
(121 puan) tarafından
Aynen akşam geldin bu sefer kesin kararliyim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Nasıl bir nefis bu herkezi kast etmiyorum söz meclisten dışarı     bazı erkeklerin nefsi miş gibi  eşin varken   alemin solmuş lari tatlimi geliyor 
0 oy
(121 puan) tarafından
Kizlar ona bi mesaj atmak istiyorum ama cümlelerimi toparlayamıyorum yardımcı olsanıza bana 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Sana neden ters gidiyor utanacagi yere Allah'ım yarabbim ya
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bu mübarek günde başka işi yok mu nefsi ne kadar pis oruç tutmuyor demek ki oruçlu olsa yapmazdı herhalde oruclu oruçlu zaten keşke oruç tutsa nefsini terbiye etmeyide öğrenir bu sayede sıkma canını o.düşünsün ahiretini yakıyor sana acıyorum de geç üzülmene değmez
0 oy
(859 puan) tarafından
Bugün onunla ilgili bi video izledim. Bunu söyleyen psikologmu doktor mu neyse oda erkek ve diyoki erkekler için görsellik önemli kendilerini öyle tatmin ediyolar. Eşlerinde bi eksiklik olmasada ihtiyaç duyuyolar, kadınlar bunu bi aldatma olarak görmesin diyodu. Valla bence bunu izleyenin dini imanı yok:/
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Niye umursuyosun ki yerinde olsam tınmam giyinir süslenir otururum o kudursun bana bakıp 
0 oy
tarafından
İnsanın zoruna gider  vallh artık insan kendini değersiz hisseder
0 oy
tarafından
Evli olmasa anlarım neden insan soruyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 153 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,897 puan) tarafından soruldu
+3 oy
23 cevap 578 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Efesukk (8 puan) tarafından soruldu

377,104 soru

11,285,554 cevap

34,689 kullanıcı